Yönetmen Serdar Akar
Senaryo Serdar Akar
Yapımcı Güner Koralı Alev Gezer Serdar Akar
Müzik Koray Candemir Selim Demirdelen Görüntü Yönetmeni Mehmet Aksın
Vizyona Giriş Tarihi 02 Şubat 2007 Süre 95 dk
Tür Dram Gerilim
Ülke Türkiye Etiketler Tedirginlik Acı Acizlik Ahlaksızlık Bar Daha Fazlası

Oynayanlar Nejat İşler Hakan Boyav Serdar Orçin Erdal Beşikçioğlu Volga Sorgu Doğu Alpan Burak Altay Melis Birkan Nergis Öztürk Sezen Aray Meltem Parlak Şamil Kafkas Salih Bademci Sarp Aydınoğlu Eray Özbal Yıldız Durucan Didem Yalınay Aytuğ Civan Ece Palaz Daha Fazlası Ödüller Umut Veren Genç Oyuncu (12.Sadri Alışık Ödülleri-2007)

Konusu: Nail Nil TGG Aynur Aliş Sevgi Pelin ve Cenk yaşları 18 ile 25 arasında değişen genç bir arkadaş grubudur. Günlük hayatın akışı içinde huzurlu ve neşeli bir hayat sürmektedir. Her birinin kendilerine ait sıkıntıları ve çözmek zorunda olduğu problemler olsa da gençliğin getirdiği umutla hayata sımsıkı bağlıdırlar. Kimi evlilik kimi mezuniyet kimi düzenli bir hayata adım atma hayalleri içinde olan bu gençler birden bire hayatlarının tam ortasına giren nedensiz şiddetle büyük bir yıkım yaşarlar.

Bir gece yarısı arkadaşlarının işlettiği barda son biralarını içip eve dönecekken içeri giren beş kişilik bir grup tarafından silahla alıkonulurlar. Elleri ayakları ağızları bağlanan gençler sabaha kadar dayak işkence ve tecavüze maruz kalırlar. Kendilerini alıkoyan grubun görünürde hi çbir amacı yoktur. Yaşları 20 ile 45 arasında değişen bu grup hayatlarında eksik kalan her şeyin hesabını hiç tanımadıkları bu gençlerden çıkartırlar.

Gerek şiddeti uygulayan gerekse maruz kalanlar için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.