Assassin’s Creed: Pirates hayranlarına müjdeli haber! Oyunun PC üzerinden online bir şekilde oynanması artık mümkün.

AC: Pirates İnternet Üzerinden Oynanabiliyor!

Assassin’s Creed severler için Ubisoft’tan sevindirici bir haber geldi. Oyunun yapımcısı tarafından Assassin’s Creed oyununun PC üzerinden oynanmasına imkan verildi. PC’nizden internet tarayıcısı üzerinde Assassin’s Creed oyununu oynayabileceksiniz.

Assassin’s Creed: Pirates oyununu online olarak web tarayıcınız üzerinden artık oynayabileceksiniz. Böylce yapımcı tarafından bilgisayar içinde oynanabilir hale getirilen oyun bir çok oyuncuyu sevindirmiş oldu.

Daha önce Android ve iOs platformları için de yayımlanan AC: Pirates oyunu şimdi de PC’ye gelmiş oldu. Assassin’s Creed: Pirates oyununu ücretsiz bir şekilde internet tarayıcınız üzerinden oynamanız mümkün.


Yarış türündeki AC: Pirates oyunu şimdilik DEMO olarak sunuluyor. Oyunun 20 Haziran tarihinde Full sürüm olarak yayımlanması bekleniyor. AC: Pirates’i ücretsiz olarak internet tarayıcınız üzerinden Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] Dilerseniz Facebook üyeliğinizi oyuna entegre de edebilirsiniz.Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]