Wolfteam VIP Sistemi ile Wolfteam oyuncuları yaptıkları alışverişler karşılığında kazandıkları kuponlarla VIP sisteminde bulunan değerli eşyalara sahip olabilirler.


VIP Sisteminin Temel Amacı

VIP Sistemi oyuncuların harcadıkları nakit karşılığında VIP mağazasında kullanabilecekleri kuponların verilmesine dayanır. Oyunculara verilen bu kuponlar harcanan nakit miktarının seviyesi ile orantılı bir şekilde değişkenlik gösterir. Yani oyuncunun harcadığı miktar arttıkça alabileceği eşyanın kalitesi de o oranda artmaktadır.

İlk Alan Bölümü

İlk alan bölümü yalnızca Wolfteam Nakit Dükkanı’ndan ilk defa alışveriş yapan oyuncuların yalnızca 1 kez yararlanabileceği bir sistemdir. Yani daha önce Wolfteam Nakit Dükkanı’ndan alışveriş yapmışsanız bu sistemden kupon kazanamazsınız.

İlk Alan Bölümü 5 Kademe Olarak Şekillendirilmiştir

1N = 1. Kademe Eşyaları Kuponu
3000N = 2. Kademe Eşyaları Kuponu
5000N = 3. Kademe Eşyaları Kuponu
7000N = 4. Kademe Eşyaları Kuponu
10000N = 5. Kademe Eşyaları Kuponu


Günlük Bölümü

Günlük Bölümü Wolfteam Nakit Dükkanı’ndan alışveriş yapan tüm oyuncular için hazırlanmış bir sistemdir. Oyuncular alışveriş yaptıkları miktarın kademesine göre kupon kazanır ve bu kuponların derece arttıkça kazanılacak eşyanın da kalitesi aynı oranda artar.
Günlük Bölümü’nde 5 kademeyi de tamamlayan aynı gün içerisinde bir daha bu sistemden yararlanamaz yani her oyuncu günde maksimum 25000N’e ulaşabilir ve bu miktarın üzerinde harcadığı Nakitler VIP sistemi tarafından kabul edilmez.


Günlük Bölümü 5 Kademe Olarak Şekillendirilmiştir

1000N = 1. Kademe Eşyaları Kuponu
9000N = 2. Kademe Eşyaları Kuponu
15000N = 3. Kademe Eşyaları Kuponu
20000N = 4. Kademe Eşyaları Kuponu
25000N = 5. Kademe Eşyaları Kuponu

Resmi siteden alıntı