Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Sürgün Mağrası Heuk-Yong Bir Efsanenin Günlüğü Görevi "Resimli Anlatım"

  Evet arkadaşlar. Şimdi size Bir Efsanenin Günlüğü görevini resimlerle anlatacam.

  Sürgün mağrasına giriş yapiyoruz. Yeni bir görev ile karşılaşıyoruz. Bir Efsanenin Günlüğü görevine. Bir çok arkadaşımız bu görevde zorluk çektiklerine şahit ve tanık oldum. Bende sizler için Sürgün mağrasının haritasını bulup gerekli yerleri işaretledim. Önce haritayı görelim.

  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

  Sarı ile işaretlediğim noktalar sizi " Sura iskeletlerine" götürür.

  Kırmızı ile işaretlediğim nokta ise " Karanlık Tapınağa " götürür.

  Önce Sürgün mağrasında bulunan Heuk-Yong görevimizi aliyoruz.

  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

  Görevimizi aldıktan sonra hazırlamış olduğum haritanın yardımıyla kırmızı noktalardan birisine gidiyoruz. Yerde yatan " Sura iskeleti-4 " ile karşılaşıyoruz ve üstüne bir kere tıklıyoruz. Birşey bulamadığımızı ve tekrar Heuk-Yong' un yanına dönmemiz istenir. Orada ölüp Şehirde başla deriz. Tekrar Heuk-Yong'a tıklarız ve bizden diğer sura iskeletlerini bulmamızı ister. Hazırlamış olduğum haritada 6 tane kırmızı renk ile işaretlediğim odalara gideriz ve sura iskeletlerini bulup birer kez tıklarız. 6 tane bulmuş olduğumuz sura iskeletleri bize toplamda 9 sayfa verir. Bizim 15 sayfa toplamamız gerekir. Bu durumda geriye 6 tane sayfamız kaliyor. Bu geride kalan 6 sayfayıda Sürgün mağrasında bulunan "Yeraltı Buz Gölemi" den temin ediyoruz ve görevimizi tamamliyoruz. Görevin sonunda 90.000.000 Deneyim puanı ve Efsanevi Günlük kitabını kazanıyoruz.

  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

  Gönül isterdiki görevi tamamlayıp foruma koymak ama sayfalar kolay düşmüyolar arkadaşlar. Arkadaşımla tam 4 saat " Yeraltı Buz Gölemi " kestik ve sadece bir tane sayfa düşürebildik. Son olarak bana bu ekran görüntülerini veren " AlpGuluu " arkadaşıma sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Sizlere yardımcı olabildiysemde ne mutlu bana İyi forumlar İyi oyunlar.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Görevi Tamamlanamayanlar için öneriler

  Sürgün mağrasına giriş yapiyoruz. Yeni bir görev ile karşılaşıyoruz. Bir Efsanenin Günlüğü görevine. Bir çok arkadaşımız bu görevde zorluk çektiklerine tanık oldum...Görevimizi aldıktan sonra.. Yerde yatan " Sura iskeleti-4 " ile karşılaşıyoruz ve üstüne bir kere tıklıyoruz. Birşey bulamadığımızı ve tekrar Heuk-Yong' un yanına dönmemiz istenir. Orada ölüp Şehirde başla deriz. Tekrar Heuk-Yong'a tıklarız ve bizden diğer sura iskeletlerini bulmamızı ister. ve sura iskeletlerini bulup birer kez tıklarız. 6 tane bulmuş olduğumuz sura iskeletleri bize toplamda 9 sayfa verir. Bizim 15 sayfa toplamamız gerekir. Bu durumda geriye 6 tane sayfamız kaliyor. kalan 3 sayfa İçin Sürgün mağrasında bulunan "Yeraltı Buz Gölemi" den temin Ediyoruz.Son Kalan 3 sayfayıda 2.katta bulunan 5.sura iskeletinden elde ediyoruz..böylece 15 sayfayı tamamlamış oluyoruz..Sonrada 1.katta bulunan Heuk-Yong'a geri dönüyoruz ve görevi teslim ediyoruz..üzerinde 15den fazla sayfasi olan arkadaşlar ise envanterlerine 12 sayfayı alsınlar ve gerisini depoya atsınlar..ve direk sürgün mağarasının 2.katına gitsinler zorluk çeken arkadaşlar için kordinatlarınıda vereyim..(900/930 ) kesinlikle oyunda bug..kitlenme ..kabul etmeme gibi birşey yoktur..sadece 1 sura iskeleti eklenmiştir..umarım yardımcı olabilmişimdir..

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Görevi Tamamlanamayanlar için öneriler

  Görevin takılması konusunda ise GA Castiel 'in önerisi :
  Sayfa görevi için yapmanız gereknler şu şekildedir..

  Öncelikle deposnuzda bulunan sayfalarda 14 tane envanterinize alıyorsunuz diğer sayfayı deponuzda bırakıyorsunuz gerekli olan 15. sayfayı düşürmek için sürgüne gideceksiniz sürgünde gerekli olan 15. sayfayı golemden düşürdükten sonra Görevi alması gereken NPC ye gittiğinizde görevinizi alacaktır..
  Buda denenıp bazılarında oluyor.

  Görevin takılma sebeplerinden en başta gelen sorun :
  NPC kabul etmesi için 9 iskelet'ten düşen sayfa ve 6 adet golemden düşen sayfa sayıyor. Eğerki 8 iskelet 7 golem toplamda 15 sayfa var diye görüyoruz ama NPC 'ye götürdüğümüzde almıyorsa burda sİstem ıskelet eksık dıye aslında almıyor.(Görevin takılmaması için benim önerim öncelikle İskeletten toplamanız sayfaları toplayın ).
  GA Castiel'in bana vermiş biligiye göre Metin 2 TR Takımı bu sorunla ilgili şirkete bilgi vermiş bulunmakta ve GF yeni *****'lerle bu sorun giderileceği sözü vermiştir.

  Burada son olarak tekrar şunu belirtmek isterim :
  Eğer ki denediğiniz hic bir öneri sonucunda görev tamamlanamıyorsa lütfen ticket sistemi üzerinden bildiriniz. Ticketinizi Oyun destek bölümüne yolladıktan sonra Irc'den online Game Admin bulup ticket ID numarası ile yardım istersenizoyun içerisinde manuel olarak görev düzeltilecektir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş