Genel Bilgiler


Sürgün Mağarası 03 Şubat 2010 Çarşamba günü yapılan bakımda yüklenmiştir. Girebilmek için level sınırı vardır en az 75 level olmak gerekmektedir. Seon Hae isimli her krallığın 1. köyünde bulunan NPC ile yapılan item "kan taşı" ( ) ile giriş yapılabilir. Kan taşı ayrıca Nesne Marketten de alınabilir. (Ücreti: 1 tanesi 12 EP 5 tanesi 49 EP'dir.)

Kan taşı elde etmek için yapılan görev 24 saatte bir yapılabilir. Görev ile ilgili detaylı bilgi için Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] konusuna göz atabilirsiniz.
Seon-HaeSürgün Mağarası içerisinde maden damarı çıkmamaktadır. Metin de düşmemektedir. Yaşlı adam ve Işınlayıcı da bulunmaz.

Sürgün Mağarasındaki NPC'ler


 • Heuke-Young
 • Karanlık Tapınak
 • Sura İskeleti-1
 • Sura İskeleti-2
 • Sura İskeleti-3
 • Sura İskeleti-4
Heuk-Yong"Bir Efsanenin Günlüğü" adlı görevi verecek olan NPC'dir. Görev ile ilgili detaylı bilgi için Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] konusuna göz atabilirsiniz.
Ayrıca levelinize uymayan binek mühürlerini bu NPC'ye satabilirsiniz.
Karanlık Tapınak"Karamsar Ahşap Maske" görevinde Soon'un buzu kırmamız için gönderdiği tapınaktır. Görev ile ilgili detaylı bilgi için Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] konuzuna göz atabilirsiniz.
Sura İskeleti 1 2 3 ve 4


"Bir Efsanenin Günlüğü" isimli görev için istenen 15 adet Günlük Sayfasının 9'unu alacağımız NPC'lerdir. Görev ile ilgili detaylı bilgi için Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] konusuna göz atabilirsiniz.

Sürgün Mağarasındaki Mob'lar ve Dropları • Yeralti Büyülü Buz / Level 81 Seviye 2
 • Yerlati Katil Balina / Level 81 Seviye 2
 • Yeralti Buz Böceği / Level 82 Seviye 2
 • Yeralti Buz Adam / Level 83 Seviye 3
 • Yeralti Buz Aslani / Level 83 Seviye 3
 • Yeralti Yeti / Level 84 Seviye 3
 • Yeralti Buz Golemi / Level 85 Seviye 4
 • Setau Savaşçı / Level 87 Seviye 1
 • Setaou Avcı / Level 89 Seviye 1
 • Setaou Mistik / Level 89 Seviye 2
 • Güçlü Buz Cadısı (Boss/Patron) / Level 89
Yeraltı Buz Parçası


Etkili Bonus: Etkili bir bonus yoktur.
Düşürebileceği İtemler: Ejderha Tanrısı Zırh Küpe Çiçeği Takımı Soylu Kadın Elbisesi Ruh Plaka Zırh Yeşimtaşı Bilezik Gümüş Bilezik Buz Parçası Eski Tahta Kutu Altın Yüzük
Diğer Bilgiler: Yavaşlatma değişimi bulunur. Düşürdüğü Zırhlar +5/+6 Gümüş Bilezik ve Yeşimtaşı Bilezik ise +5 olarak düşer. 84 level avlanma görevinde 60 adet seçimi bulunur.
Yeraltı Buz Katil Balinası


Etkili Bonus: Etkili bir bonus yoktur.
Düşürebileceği İtemler: Ejderha Tanrısı Zırh Küpe Çiçeği Takımı Soylu Kadın Elbisesi Ruh Plaka Zırh Abanoz Bilezik Katil Balina Boynuzu Eski Tahta Kutu
Diğer Bilgiler: Düşürdüğü Zırhlar +5/+6 olarak düşer. 85 86 87 level avlanma görevinde 60 adet seçimi bulunur.
Yeraltı Buz Böceği


Etkili Bonus: Etkili bir bonus yoktur.
Düşürebileceği İtemler:Yay Ejderha Tanrısı Zırh Küpe Çiçeği Takımı Soylu Kadın Elbisesi Ruh Plaka Zırh Buz Parçası+ Eski Tahta Kutu
Diğer Bilgiler: Düşürdüğü Yay +9 zırhlar ise +5/+6 olarak düşer. 88 89 level avlanma görevinde 60 adet seçimi bulunur.
Yeraltı Buz Aslanı


Etkili Bonus: Etkili bir bonus yoktur.
Düşürebileceği İtemler: Kılıç +9 Ejderha Tanrısı Zırh Küpe Çiçeği Takımı Soylu Kadın Elbisesi Ruh Plaka Zırh Lucy'nin Yüzüğü Yeti Postu Eski Tahta Kutu
Diğer Bilgiler: Düşürdüğü Kılıç +9 zırhlar ise +5/+6 olarak düşer.
Yeraltı Buz Adamı


Etkili Bonus: Etkili bir bonus yoktur.
Düşürebileceği İtemler: Ejderha Tanrısı Zırh Küpe Çiçeği Takımı Soylu Kadın Elbisesi Ruh Plaka Zırh Bilgelik Mücevheri Yeti Postu+ Eski Tahta Kutu
Diğer Bilgiler: Düşürdüğü Zırhlar +5/+6 olarak düşer.
Yeralti Yetisi


Etkili Bonus: Etkili bir bonus yoktur.
Düşürebileceği İtemler: Geniş Kılıç Yelpaze Bakır Çan Ejderha Tanrısı Zırh Küpe Çiçeği Takımı Soylu Kadın Elbisesi Ruh Plaka Zırh Buz Küresi+ Yeti Postu Eski Tahta Kutu
Diğer Bilgiler: Yavaşlatma değişimi bulunur. Düşürdüğü 1 level silahları +8/+9 zırhlar ise +5/+6 olarak düşer. 88 level avlanma görevinde 50 adet seçimi bulunur.
Yeraltı Buz Golemi


Etkili Bonus: Etkili bir bonus yoktur.
Düşürebileceği İtemler: Yelpaze Geniş Mızrak Altın Çan Kılıç Ejderha Tanrısı Zırh Küpe Çiçeği Takımı Soylu Kadın Elbisesi Ruh Plaka Zırh Günlük Sayfası Buz Topu Bilgelik Mücevheri Eski Tahta Kutu Gümüş Anahtar Mor İksir(B)
Diğer Bilgiler: Düşürdüğü 1 level silahları +8/+9 zırhlar +5/+6 Mor İksir ise 10'lu ya da tek olarak düşer. 89 level avlanma görevinde 50 adet seçimi bulunur.
Setaou Savaşçısı


Etkili Bonus: Şeytan bonusu etkilidir.
Düşürebileceği İtemler: Kutsal Sert Yay Şeytani Pala Zehir Kılıcı Aslan Kılıcı Su Perisi Kılıcı Muharebe Kılıcı Kale Kask Ejderha Tanrısı Zırh Küpe Çiçeği Takımı Soylu Kadın Elbisesi Ruh Plaka Zırh Çelik Kapşon Işık Saçan Çizme Leylak Şeftali Çiçeği Eski Tahta Kutu Bilge Kralın Sembolü Eskrim Broşürü Demir Kutu
Diğer Bilgiler: Düşürdüğü Su Perisi Kılıcı +4/+6 diğer 65 silahları +4 Şeytani Pala +0/+4/+5 Işık Saçan Çizme +5 75 level silahları +0 zırhlar +5/+6 Kale Kask +5 bitkiler ise 5'li olarak düşer. Az bir HP'si kaldığında yaklaşık 3 kat daha fazla hasar verir. Yavaşlatma değişimi bulunur.
Setaou Avcısı


Etkili Bonus: Şeytan bonusu etkilidir.
Düşürebileceği İtemler: Mavi Ejderha Yayı Şeytani Pala Ejderha Bıçağı Havalı Çelik Yay Siam Bıçağı Gümüş Ok Şeytan Kanadı Çakram Ejderha Tanrısı Zırh Küpe Çiçeği Takımı Soylu Kadın Elbisesi Ruh Plaka Zırh Çelik Kapşon Çançiçeği Şeftali Çiçeği Tue Mantarı Eski Tahta Kutu Demir Kutu
Diğer Bilgiler: Düşürdüğü Ejderha Bıçağı +4/+6 Şeytani Pala +0/+4/+5 Çelik Kapşon +5 zırhlar +5/+6 bitkiler ise 5'li olarak düşer.
Setaou Mistik


Etkili Bonus: Şeytan bonusu etkilidir.
Düşürebileceği İtemler: Cennet Kuşu Yelpazesi Mutluluk Yelpazesi Ejderha Tanrısı Zırh Küpe Çiçeği Takımı Soylu Kadın Elbisesi Ruh Plaka Zırh Günışığı Şapka Ateşkuşu Çizme Alp Gülü Kaki Çiçeği Eski Tahta Kutu Eskrim Broşürü Demir Kutu
Diğer Bilgiler: Kritik hasar verebilir. Zehirlenme yavaşlatma sersemletme değişimi bulunur. Düşürdüğü Mutluluk Yelpazesi +0/+4/+5 Cennet Kuşu Yelpazesi +6 Günışığı Şapka +5 zırhlar +5/+6 bitkiler ise 5'li olarak düşer. Bir slot içerisindeki Setaou Mistik öldürülmezse bir süre sonra Setaou mobları tekrar belirir.


BOSS / PATRON
Güçlü Buz CadısıEtkili Bonus: Etkili bir bonus yoktur. Büyü savunması daha az hasar almanızı sağlar.
Düşürebileceği İtemler: Mor Yakut Kolye Ametist Küpe Cennetin Gözü Küpe Cennetin Gözü Kolye Kristal Küpe Beyaz Altın Küpe Mest Eden Ayakkabı Anka Ayakkabı Işık Saçan Çizme Ateşkuşu Çizme Ejderha Pulu kalkan Şahin Kalkan Kaplan Kalkan Aslanağzı Kalkan Siyah Çelik Zırh Siyah Rüzgar Takımı Kara Büyü Zırhı Siyah Elbise Hız Taşı Savunma Taşı Korunma Taşı Kurnazlık Taşı Sihir Taşı Yaşam Taşı Savaşçıdan Koruyan Taş Ninjadan Koruyan Taş Suradan Koruyan Taş Şamandan Koruyan Taş Öldürücü Darbe Taşı Kavrama Taşı Canavardan Koruyan Taş Soğutma Taşı Kan Taşı Eskrim Broşürü Ruh Taşı(*) Cennetin İzi(**)
Diğer Bilgiler: Düşürdüğü 61 level kalkanları +6 66 level zırhları +4 eklenebilir taşlar +4 takılar ve ayakkabılar +7 olarak düşer. HP'si %25'ten aşağı düştüğünde saldırı hasarı artar aldığı hasar ise azalır.

(*)Cadının vurduğu oyuncu EP ile alınan 2 kat eşya elegeçirme taktığında.
(**)Ruh taşının başarıyla geliştirilme şansını arttırır.


Genel Bilgi: Tüm slotlardan İstiridye düşmektedir.
Genel Bilgi: Tüm slotlara "Canavardan Koruyan Taş" ve Siam Bıçağında bulunan "Canavarlara Karşı Etkili" bonusu etki eder.
Genel Bilgi: Tüm okçulara "Oka Karşı Dayanıklılık" bonusu etkilidir.
Genel Bilgi: Tüm slotlara "Delici Vuruş Şansı" etki eder.
Genel Bilgi: Tüm slotlara "Kritik Vuruş Şansı" etki eder.
Genel Bilgi: Güçlü Buz Cadısı 8 saatte bir belirmektedir.
Genel Bilgi: Demir Kutu iteminden "Demir Hazne" itemi düşebilir. Bu item içerisinden Yeşil İksir(B) İstiridye Metin Taşı Kağıdı Kan Taşı Eski Tahta Kutu Ametist Küpe Mor Yakut Bilezik Mor Yakut Kolye Abanoz Kolye Altın Kolye Cennetin Gözü Küpe Cennetin Gözü Bilezik Cennetin Gözü Kolye Yeşimtaşı Bilezik Yeşimtaşı Kolye Kristal Küpe Kristal Bilezik Kristal Kolye İnci Bilezik İnci Kolye Gümüş Kolye Beyaz Altın Bilezik Beyaz Altın Kolye Hırsızın Eldiveni Sevgi Kuşu Tüyü Balıkçılık Kılavuzu (3 Saat) Tecrübe Yüzüğü Ejderha Madalyası Altın Şans Parası Ejderha Kutsaması Yaşam Kutsaması Kutsama Küresi Kutsama Kağıdı Soğutma İksiri gibi itemler çıkabilir.
Genel Bilgi: Tüm "Yeraltı" slotlarından Boş Şişe düşmektedir.