Auto match nedir?
Auto match aşağıda resimlerle de gösterdiğim gibi otomatik party'ye giriş sistemidir..
Siz party'nin türünü seçersiniz..Confirm butonuna basarsınız..O kendi kendine o tip party'lere başvurur..Yani siz party'ye girmek istiyorsanız tek tek party'yle uğraşmazsınız..O otomatik olarak party'yi bulur ve girer..


Bu yöntem genellikle 4'lü party'ler için çok işe yaramaktadır..İlk olarak E harfine basıyoruz.Daha sonra kırmızı ile işaretlemiş olduğum Auto match seçeneğine tıklayıp istediğimiz party türünü ayarlıyoruz..Daha sonra sağ altta gözüken yazıları inceledimizde gerçekten party başvurularını yaptığını görüyoruz..Ve party'mize girdikTabi bunları yapınca kesinlikle bir party'ye girecez diye bir şey yok..Ama biz tek tek party'ye girmekle uğraşırken Auto match sistemi bunu hızlıseriotomatik bi şekilde yapıyor..Ama başvuru yaptığımız party'nin başkanı bizim ''Auto match'' kullandığımız anlayamıyor..Eğer bir party'ye giremezsek aşağıdaki gibi Auto match failed şeklinde bir yazı çıkıyor..Bu yaptığımız sistem sadece o sayfa için geçerli..Yani 1. sayfada bu sistemi uygularsak 2. sayfadaki party'ye giriş yapamaz.
2. sayfa için tekrar Auto match butonuna basmanız gerekir..


Eğer bulunduğunuz sayfada aradığınız party'ye uyan bir bir party yoksa size o party'nin bulunmadığını gösteren aşağıdaki yazı gelir..

Başta da söylediğim gibi..Auto match ; belirlemiş olduğunuz party türüne otomatik başvuru yapar..Girmiş olduğunuz 8'li party'yi beğenmeme olasılığınız yüksek olduğu için zaman kaybı oluşturabilir.Fakat 4'lü party'ler için kullanırsanız kesinlikle size zaman kazandıracaktır..