Not: Bunu 1 kez yapabildiğimiz için kullanmadığınız bir mail adresi kullanmanız tavsiye olur.Yada yeni bir mail adresi açıp kullanmak daha güvenli olur.2. Id pass yerinden login oluyoruz.
3. Manage Account dan kendimize bir e-mail seçiyoruz.4. Sağ üst köşedeki E-mail Verification a tıklıyoruz.

5. Karşımıza gelen ekrandan "Send Verification Code" ye tıklıyoruz.

6. E-mail hesabımıza bir mail yollanmış oluyor. Ve karşımıza böyle bi ekran çıkıyor.

7. E-mail hesabımızı açık gelen maili onaylamamız gerekiyor. (e maili gönderen kişi hesabı Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] dur.)
8. Maili açtıktan sonra karşımıza böyle bir ekran geliyor.9. Ordaki linki tıklıyoruz. Karşımıza gelen ekrana gerekli bilgileri yazıyoruz. Secret answer yerine gizli sorumuzun cevabını Verification code yerine de mailimize gelen kodu yazıyoruz. (Maildeki kodu kopyala yapıştır işlemi ile yapabiliriz.)

10. 2 yeri de doldurunca confrim e basıyoruz. Ve karşımıza bu ekran çıkıyor. Yani hesabımız artık güvenli.

Son olarak güvenli olup olmadığını test edelim...Manage Account a girdiğimizde bunu yazıyorsa e-mail e gelecek olan kodu girmeden ne şifrenizi nede mail adresinizi değiştirebilirsiniz.


adresine giriyoruz. Login oluyoruz. Manage account a tıklıyoruz.Karşımıza bu ekran geliyor. Send verification code ye tıklıyoruz.Tekrar e mail hesabımıza giriyoruz. Yeni gelen e-maile giriyoruz. (2 saat içinde yapmazsanız tekrar kodu yollatırmak zorundasınız.)

Tekrar linke tıklıyoruz.Gerekli yerleri (gizli soru ve kod) doldurarak confrim diyoruz.

Doğru yerleri doğru bilgilerle doldurduktan sonra karışımıza bu ekran çıkıyor.