Gelecek Yenilikler Hakkında

Bugün ki updateden sonra Joymax silkroad Online'nin bazı dosyalarına eklemeler yaptı.Bundan bana ne diyebilirsiniz fakat bazıları için gerçekten çok önemli olan bilgiler.Genellikle karakter almış ve aldığı karakterin ismini değiştirmek isteyenleri 1. dereceden ilgilendiren bir yenilir.

1. Character Name Switch Scroll

Açıklama: Bu item silk ile alınabilecek ücreti ve ne zaman geleceği belli değil.İşlevi karakterinizin isminizi değiştirmenize olanak sağlayacak.Her karakterde bu işlemi (büyük ihtimalle) bir kez yapılabilmenize olanak sağlayacak

2. Guild Name Switch Scroll

Açıklama: Bu item sizin Guild adınızı değiştirmenize olanak sağlayacak.Kullanımı Guild name switch scroll açıldıktan sonra yeni guild ismini çıkan forma gireceksiniz.Yanlızca guild sahipleri bu özelliği kullanabilecek.

3. Indulgence Scroll

Açıklama:Pk olmayı sevenler için getirilen bir scroll.Bu scroll'u kullandığınız zaman normalde kesmeniz gereken canavar oranından % 300 daha az keserek Pk statüsünden kurtulabileceksiniz.Scroll'un süresi 3 saat olarak öngörülmekte.

Not: Bahsedilmekte olan yenilerin tamamı item mall'a gelecektir.Bu itemler hakkında fazla bir ayrıntı bulunmamaktadır.Henüz nasıl göründükleri hakkında media pk da bir görüntü yoktur.

İsimler ve açıklamalar koreceden çevrilmiştir ve büyük ihtimalle resmi ingilizce metni daha farklı olacaktır.Gelen yeni özelliklerin isimleri kullanımları dahada farklı olabilir.Fakat bu itemlerin geleceği gerçeğini değiştirmez.Henüz resimleri yoktur.