Map1 : Lüks Ville[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Oyun Modu :
Bomba Görevi / TDM / İmha Görevi
Görev :
CT Force : Savunma (Bomba İmha)
Free Rebels : Saldırı (Bomba Kur)


Özellik :

Lüks bir villanın içinde bomba kurulum ve imha görevlerinin yapıldığı bir haritadır.
Çeşitli yerlerdeki kitaplıklar kurşun darbeleri aldıkça hareket eder ve görüş açısı değişir. Çevresel objelerin stratejiye büyük etki ettiği haritalardan biridir.
[/align]


Map2: Kutübhane

Gün boyu ışık alması için tasarlandığından "Sun Shine" olarak da bilinen kütüphane şehrin tam merkezinde bulunmaktadır. Free Rebels'in bu binayı havaya uçurmak istediğini öğrenen CT Force olay yerine gelir ve kütüphaneyi işgal etmiş Free Rebels ile karşılaşır.

Oyun Modu :
TDM / İmha Görevi

Görev :
Düşmanı Yok Et

Özellik ; Kaotik bir çatışma için tasarlanmış bu haritada camdan yapılmış tavan kırılabilir. Çeşitli güzergah seçenekleriyle dinamik bir çatışma ortamı sağlandığı ve orta koridorda çok açık alan bırakılarak alternatif güzergah seçeneklerinin işlevselliğinin arttırıldığı bir haritadır.Map3: M Station

Sıradan bir gündü... Metro istasyonu sivil kılıktaki Free Rebels tarafından işgal edildi. Bilgiyi alan CT Force olay yerine geldiğinde Free Rebels CT Force'tan Liman Porta operasyonunda tutuklanan arkadaşlarnın serbest bırakılmasını talep eder. Fakat teröristlerle anlaşma yapmayacaklarını ifade eden hükümetin emriyle çatışma başlar...

Oyun Modu :
TDM / İmha Görevi

Görev :
Düşmanı Yok Et!

Özellik :
Merkez koridorun ana çatışma alanı olarak tasarlandığı ve Metro vagonlarının alternatif bir güzergah olarak kullanılabildiği bir haritadır. Haritanın kısıtlı alanı ve simetrik yapısının verdiği hızlı aksiyon ve heyecan bu haritanın en belirgin özelliğidir.


Map4: DownTown
Şehrin ortasına giren bir araç. CT Force malzeme ve erzak transfer yolu için şehrin dış eteklerinde bir kasabayı seçer.
Sivil bir araç olarak kamufle edilmiş bir araç malzemeleri almak için geldiğinde CT Force'un tüm tedarik kanallarını bağlamak için pusuda bekleyen Free Rebels ile karşı karşıya kalır.


Oyun Modu :
İmha Görevi/ TDM / İmha Görevi

Görev :

CT Force : Hedefi Koru
Free Rebels : Hedefi İmha Et


Özellik :

Şehrin göbeğinde kapalı ve açık mekanlarda çatışılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Takımlar bomba imha ve kurulum görevlerini gerçekleştirirken haritanın çeşitli yerlerinde bulunan patlamaya hazır varillerle stratejik hamlelerin yapılabildiği bir haritadır.


Map5: Burning Hall

Oyun Modu :
TDM / İmha Görevi

Görev :

Düşmanı Yok Et!

Özellik :


Yan yolların bulunmadığı simetrik açık alanı ve canlanma noktalarını doğrudan bağlayan köprü sayesinde hızlı çatışmanın ön plana çıktığı bir TDM haritasıdır. 1 kat ve 2. katı kullanarak düşman üssüne saldırırken 3. kattan keskin nişancılarla çatışma halideki takım arkadaşlarına destek verilebilecek bir yapıya sahiptirMap6: Liman Porta


Oyun Modu;
TDM / İmha Görevi

[COLOR=Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ][/COLOR]
Düşmanı Yok Et!

[COLOR=Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ][/COLOR]
Konteynerler arasında hızlı çatışmaların yaşanabileceği bir haritadır. Meydanda düşman üssüne hızlı bir şekilde sızabileceğiniz yan yolların yanında içi boş ve hareketli konteyneri kullanarak düşmanı şaşırtabileceğiniz bir TDM haritasıdır.