Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  bayrak 23 Nisan Açılış Konuşması
  23 Nisan Açılış Konuşması metni
  23 Nisan Açılış Konuşması örneği
  Sevgili çocuklar saygı değer meslektaşlarımkıymetli misafirler!
  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama programına hepiniz hoş geldiniz.
  Bugün 23 Nisan 2012 Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızın .... yılını kutluyoruz. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açıldığı 23 Nisan 1920 Ulusumuzun babadan oğula geçen saltanat yönetimini terk ederek halkın kendisini seçtiği temsilcileri aracılığı ile yönetmeye başladığı günün adıdır. Devletimizin yönetim sisteminde bu tarihle başlayan büyük değişim Türk Ulusu’nun binlerce yıllık tarihindeki en büyük devrimi simgeleyen 29 Ekim 1923’te Cumhuriyetin ilanı ile sonuçlanmıştır. Büyük Önderimiz MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ilk Meclisin açıldığı 23 Nisan 1920 gününü Ulusumuza aynı zamanda Çocuk Bayramı olarak armağan etmiş ve bu yönüyle de büyük Önderimiz dünya ölçeğindeki eşsiz liderliğini bir kez daha göstermiştir.
  Nedir 23 Nisan ay ve gün mü belki ama Adından da anlaşıldığı gibi ulusal egemenlik asıl vurgulanması gereken nokta işte burası
  Milletin kendi kaderini kendi eline aldığı var olma ve yok olma savaşını verdiği haklarını kazanarak kendi kendine egemen olduğu gösterdiği ve bunu bütün dünya ilan ettiği yani ilk Türkiye Büyük Millet Meclisini açıldığı gün ve ay dır.
  23 Nisan la bugünkü Cumhuriyet yönetimine kavuştuk 23 Nisan la bugünkü modern toplum yaşantımıza sahip olduk Egemenliğimizin teminatı millet Milletimizin teminatı ise ..
  Köyümüzün şehrimizin ülkemizin teminatı ise yani geleceğimizin yarınlarımızın umutlarımızın hayallerimizin teminatı ise siz evet şurada toplanan siz sevgili çocuklar sizlersiniz.Bu gerçeği çok önceden gören Ulu Önder Atatürk hangi gerçekleri nasıl teminat altına alacağını bildiğinde bugünü çocuklara armağan etti.
  Başta dünyamız olmak üzere ülkemize Ve en yakın çevremize insan haklarına saygı sevgibarış hoşgörü ve kardeşlik tomurcuklarının yeşermesini diler saygı ve sevgilerimi sunarım.
  BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN.
  Bengisu, Bunu Beğendi.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Artık açılış konuşmaları yapılmıyor sanıyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş