Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Türk Pop Tarihinden 70'li Yıllar


  HALA ONLARIN ŞARKILARINI SÖYLÜYORLAR
  Onlar 1970'li yıllardan günümüze kalan hoş birer seda... Belli bir yaşın altındakiler belki isimlerini bile duymadı ama günümüz gençliğinin gözdesi olan pop yıldızlarının bazıları onların şarkılarını yeniden söylüyor.. Bazıları hala müzik piyasasında varlığını sürdürüyor bazıları ise hayatlarını başka işlere yönlendirdi.. İşte Türk pop müziğinin 40 yılına damgasını vuran yıldızlar...

  AYLA DİKMEN
  Yeni kuşaklar onu Çağan Irmak'ın Issız Adam filminde kullandığı 'Anlamazdın' adlı şarkısıyla tanıdı.

  BORKED

  Profesyonel müzik yaşamına İstanbul'da Yavuz Özışık ile başlayan Dikmen bir radyo programı sırasında Şerif Yüzbaşıoğlu ile tanışır ve Yüzbaşıoğlu’nun orkestrasında Parla Nur takma adıyla solistlik yapmaya başladı.

  1964 yılında Yüzbaşıoğlu orkestrası ile katıldığı İkinci Boğaziçi Müzik Festivali'nde en başarılı şarkıcı seçilir. 1965 Balkan Melodileri Festivali’nde ise "Niksar'ın Fidanları" ile birinci oldu.Yayınlanan her 45'liği ile büyük başarılar elde eden Ayla Dikmen 1970'li ve 1980'li yıllarda TRT televizyonundaki pek çok müzik programında yer aldı.

  Niksar'ın Fidanları Yanan Mum Anlamazdın Nereye Aşk Defteri ve Zehir Gibi Aşkın Var; onun yorumladığı ve bir döneme damgasını vuran şarkılar. 1990'da henüz 46 yaşındayken yakalandığı rahim kanserine yenilerek yaşama veda etti.

  ASU MARALMAN

  Gerçek adı Silva Bursalıoğlu olan Maralman'ın ablası da Şimdi Sen Varsın Dünyamda adlı plağıyla ünlenen Nonna Bella.

  1961 yılında düzenlenen Caddebostan Ses Yarışması'nda birinci olduktan sonra o da müzik dünyasına adım attı. İtalyan Ticaret Lisesi'nde okurken ailesinden gizli çeşitli düğün salonlarında sahneye çıktı.

  1968 yılına kadar yaptığı bu sahne çalışmalarına "Silvia Bella" adında çıktı. Maralman 1967 yılında Orhan Şevki ile evlendi ve kendi orkestralarında çalışmaya başladı. Evlendikten sonra "Asu Maralman" adı ile sahneye çıkmaya başlayan sanatçı Orhan Şevki Orkestrası ile uzun süre Hilton Oteli'nde program yaptı.


  BORKED


  İlk albümü Bir Görsem Ölmeden - Nerdesin'i 1971 yılında çıkardı. Maralman'ın belli bir kuşağın hafızasında yer etmesine neden olan ise Bal Gibi Olur adlı 45'liğiydi. En son albümünü 2000 yılında çıkardı.

  ERSAN ERDURA


  O bir zamanlar Türkiye'nin Elvis Presley'iydi... Üzerinde göz alıcı ceketi gitarı ve hafif yamuk gülümsemesiyle Türk pop müziğinin bebek yüzlü şarkıcılarından biriydi.

  Çocuk Gözler başta olmak üzere 70'li yıllara şarkılarıyla damgasını vurdu Erdura. Ama artık köşesine çekildi. Onun en çok rahatsız olduğu ise bir döneme damgasını vuran sanatçıların çok çabuk unutulması. Erdura bir röportajında bu konudaki düşüncelerini "Bu yaştan sonra aktif olmak bizim harcımız değil. Burası tamam da gerçi o kadar senenin sonunda bir alaka bir arayıp hal hatır sorma ne yaptın ne edersin diye anımsanmak istiyor. Şimdilerde televizyonlar çağırıyor bizleri.


  BORKED


  Arabesk furyasının ortalığı kasıp kavurması sebebiyle sahnelerden uzaklaştığını söyleyen Erdura " Önce işte arabesk idi sonra fanteziye döndü. Pop müzik unutulur gibi oldu sonrasında. Birkaç grup çıktı Duman gibi gruplar duyuldu bir ara. Onlar da benim tarzım değil. Nasıl söylenir bilmem bu müziğin bir yerine uyuşturucular kargaşa falan girdi" diyerek bu konudaki görüşlerini dile getirmişti. Yaptığı plaklardan zerre kadar para kazanmadığını söyleyen Erdura 7-8 yıl bir lokalde çalışıp kazandığı parayla bir ev satın aldığını söyleyerek "Kimse arayıp ‘Nasılsın Ersan?’ demedi. Arayan soran yok ne yapalım" diyerek ilgisizliğe sitem ediyor.

  FÜSUN ÖNAL

  Türk pop müziğinin çılgın kızlarından Önal geçen yıllara rağmen hala içindeki coşkuyu da gençliği de koruyor.


  BORKED


  TED Ankara Koleji'ni bitirdikten sonra caz orkestralarında şarkı söyleyerek müzik kariyerine başladı Önal. Türkiye'nin hemen her yerinde konserler verip tiyatro oyunları oynadı. Yurt dışında Avusturalya'dan İngiltere'ye İtalya'dan Kazakstan'a İsviçre'den Kırgızistan'a kadar pek çok ülkede konserler verdi. Özgün sesi hareketli sahnesi ve enerjisiyle 1970'lerin ve 80'lerin pop müzik dünyasına damgasını vurdu.

  Kelebekler Özgürdür Durdurun Dünyayı İnecek Var Evita Hair gibi oyunlarda sahneye çıktı.


  SEYYAL TANER


  Türk pop müziğinin sahneye çıktığında yerinde duramayan yıldızlarından biri daha..

  Bir dönem doktorunun "bu kadar fazla hareket edersen ölürsün" uyarısını bile dikkate almayan Taner Amerikan Kız Koleji'nde okurken İstanbul Devlet Konservatuarı'nda dışardan bale eğitimi aldı. Daha sonra da şarkı söylemeye başladı.


  BORKED


  İstanbul'da bir konser esnasında Los Bravos topluluğu ile tanıştı ve müziğe olan merakını gören topluluk üyeleri İspanya'ya döndükten sonra bir müzikal filmde rol teklif ettiler. Seyyal Taner 1968 yılında İspanya'ya gidip bu filmde rol aldı. Bir süre oyunculuk yaptı Taner. Ama seks furyasının başlamasıyla birlikte müziğe yöneldi. Naciye ve Leyla onun hafızalara kazınan şarkılarından bazıları.

  AYTEN ALPMAN


  Onu hem eski hem yeni kuşaklar elinde Türk bayrağıyla söylediği Bir Başkadır Benim Memleketim şarkısıyla tanıyor. Türkiye'nin en emektar yorumcularından biri Alpman.

  Sensiz Olmam adlı şarkısıyla ilk büyük çıkışını yaptı. Aslında onun hemen ardından yaptığı Bir Başkadır Benim Memleketim ilk çıktığında beklenen ilgiyi görmedi. Ama 1974 Kıbrıs Barış Harekatı sırasında milyonların diline düştü.


  BORKED  Sadece pop müzik değil aynı zamanda iyi bir caz yorumcusu da olan Alpman sesiyle Sevmek İçin Yaratılmış Ben Böyleyim Tek Başına Ben Varım gibi parçalara esiyle hayat verdi.  BÜLENT ORTAÇGİL

  Türk pop müziğinin kendine özgü tarzını hiç bozmayan sanatçılarından biri Ortaçgil.

  Önceleri The Beatles Cat Stevens Donovan ve Bob Dylan'ın tarzlarından etkilenen Ortaçgil Benimle Oynar Mısın? İkinci Perde Oyuna Devam Bu Şarkılar Adam Olmaz Light Gece Yalanları gibi albümlere ve bu albümlerde yer alan unutulmaz şarkılara imzasını attı.


  BORKED


  Bugün hem kendi başına hem Zuhal Olcay ile birlikte yaptığı çalışmalarla müzik hayatını sürdürüyor.  FİKRET KIZILOK

  Türk pop müziğinin efsanelerinden biri..

  Gençlik yıllarında Elvis Presley'den etkilenerek gitarını eline aldı ve bir daha hiç bırakmadı.


  BORKED


  Kızılok ardında bir çok unutulmaz şarkı bırakarak 2001 yılında hayata veda etti.

  SİBEL EGEMEN

  Türk müziği bestecilerinden Muzaffer İlkar'ın torunu olan Sibel Egemen küçük yaşlarından itibaren bale keman ve piyano dersleri aldı.

  1975 yılında ise profesyonel olarak müzik hayatına başladı... 1976'da Hayret adlı şarkısıyla büyük bir çıkış yaptı.


  BORKED


  1983'teki "Dünyam Değişti" albümüyle Türk Sanat Müziği'ne yöneldi. Plak ve sahne çalışmalarını seksenli yılara kadar sürdüren Sibel Egemen daha sonra bankacılık sektörüne yöneldi.

  SEVDA KARACA

  1970'lere Tanımazsın Beni adlı şarkısıyla damgasını vuran Karaca bir çok sinema filmi ve dizide de oynadı.

  Bir süre hastalığı nedeniyle ABD'de tedavi gören sanatçı katıldığı bir TV programında arkadaşlarının ilgisizliğinden yakınmıştı.


  BORKED


  Karaca ""ABD’deki tedavim sırasında çok yalnız kaldım ve Türkiye’de sanatçının dostu olmadığını öğrendim" demişti.

  Karaca sanat yaşamının yanısıra iyi bir hayvansever olarak da tanınıyor.


  ŞENAY YÜZBAŞIOĞLU

  Bir dönem müzik dünyasının gözde yıldızlarından biriydi Şenay.

  Müzik hayatına Erkan Özerman'ın keşfi olarak Ankara'daki Anahtarlı Bulvar adlı gece kulübünde başladı. Müzisyen Şerif Yüzbaşıoğlu'nun eşi olan Şenay Hayat Bayram Olsa adlı şarkısıyla büyük bir çıkış yakaladı...


  BORKED


  Sev Kardeşim Beyaz Ülke Gerçek Nerde Açıl Susam Açıl Ve Ağlıyorum Varlar Yoklar Dön Artık Sev Yeter Ki Dünden Bugüne Sessiz Bir Yer gibi pek çok şarkıyı seslendirdi... Şenay bir dönem TRT'nin yasaklı sanatçılarındandı.

  CİCİ KIZLAR


  Türkiye'de bugün sayıları artan genç kız gruplarının öncülerinden..


  BORKED


  Bilgen Bengü Şebnem Aksu ve Birnur Bilginoğlu'dan oluşan grup 1975 yılında Delisin adlı şarkıyla Türkiye Eurovision elemelerinde dikkat çekti. Ancak o yıl yarışmada ülkemizi Semiha Yankı temsil etti.

  Grup dağıldıkan sonra Bilgen Bengü müzik yaşamına tek başına devam etti.

  Bengü Kıvırcık ve Canım Çekti gibi albümler çıkardı. Çeşitli sinema filmlerinde oynadı.


  ERSEN VE DADAŞLAR

  Karaca ""ABD’deki tedavim sırasında çok yalnız kaldım ve Türkiye’de sanatçının dostu olmadığını öğrendim" demişti.


  BORKED  Kendine özgü tarzıyla 70'lere damgasını vuran gruplardan biri Ersen ve Dadaşlar.

  Ersen Dinleten Moğollar ile çalmakta olan Kardaşlar isimli müzik grubu ile çalışmaya başladı. Kardaşlar'la 2 single çıkarttıktan sonra grubun isminin değişmesini kararlaştırdılar ve Ersen "Ersen ve Kardaşları" olarak anılan isimlerini "Ersen ve Dadaşlar" olarak değiştirdi. Uzun süre listelerde hep zirvede kalan grup 1993'te müziğe ara verdi. Bu sürede dini formatta 2 albüm yapan Ersen Dinleten bu sene Mehmet Mısır Cevdet Canel Zafer Şanlı ve Volkan Şanda'dan oluşan yeni Dadaşlar kadrosuyla eski hitlerinin yeniden düzenlemelerinden oluşacak bir albümle kaldığı yerden devam edecektir.


  İLHAN İREM


  İlhan İrem 1975 yılından beri müzik dünyasının içinde... 1969 yılında 14 yaşındayken üst dönemler tarafından okul orkestrasına solist olarak seçildi. 1970 yılında Meltemler Orkestrası ile Milliyet Gazetesi'nin düzenlediği Liselerarası Müzik Yarışması'nda Marmara bölgesi birinciliği kazandı. Aynı kadro ile 1972'ye kadar Bursa Çelik Palas Oteli'nde ve Uludağ diskolarında dans müziği şarkıcılığını sürdürdü.


  BORKED


  İlk 45'liği beklediği ilgiyi görmedi. Ama o asıl çıkışını Yazık Oldu Yarınlara - Haydi Sil Gözlerini" adlı ikinci 45'liği ile yaptı.

  Bugün hala bir kuşağın unutamadığı yıldızlardan biri...  BORA AYANOĞLU

  Tiyatro ve sinema oyuncusu Sami Ayanoğlu'nun oğlu da mesleğini seçerken babasının izinden gitti...


  BORKED


  Fabrika Kızı Yunus Güller ve Dudaklar Kırık Aynalar Gurur Duyarım Aklım Sende unutulmaz şarkıları arasında..

  Son olarak Neredesin Firuze adlı filmde rol almıştı.  BERKANT


  Berkant denilince akla hemen geliveren bir şarkı var. Samanyolu.


  BORKED


  Kariyeri kadar özel yaşamıyla da gündemden hiç düşmedi Berkant.Bir süredir müzik piyasasının uzğında.
  ALPAY

  O da sesiyle ve şarkılarıyla Türk pop müzik tarihinin 40 yılına damgasını vuran sanatçılardan biri..


  BORKED  Alpay olgunluk çağlarında da müzikten hiç uzaklaşmadı. Şarkıları ve yorumuyla bir kuşağın hafızasında yer etti.


  MERAL- ZUHAL

  1970'li yılların en gözde ikililerinden biriydi..


  BORKED  İkiz kardeşler Sevmek Günahsa Senden Başka Kimim Var ki gibi şarkılarıyla tanınıyordu.
  BEYAZ KELEBEKLER

  Kabataş Lisesi'nde okuyanz 5 genç tarafından 1963 yılında kurulan grup varlığını 1980'lere kadar sürdürdü...

  Elbette bazı kayıplarla ve değişimlerle... Grup 1970 yılında Adapazarı'na bir konsere giderken trafik kazası geçirdi. Kazada Behzat Kutlubağ Altan Eke ve Rıfat Eke hayata veda etti.


  BORKED


  Beyaz Kelebekler bu olayın ardından dağılma kararı aldı. Ama sonra bundan vazgeçti... Sen Gidince Bak Neler Oldu Bütün Aşklar Tatlı başlar Ateş Böceği grubun unutulmayan parçalarından.

  ÜÇ HÜREL

  Onur Haldun ve Feridun Hürel kardeşler tarafından 1970 yılında kuruldu. Anadolu rock tarzı parçalarıyla kısa sürede ün kazandı.


  BORKED  Bir Sevmek Bin Defa Ölmek Demekmiş şarkıları günümüzün şarkıcıları tarafından da yeniden yorumlandı.
  AYLİN URGAL


  Türk pop müziğinin erken yitirdiği şarkıcılardan biri Urgal.


  BORKED


  Sen Yarattın Beni adlı şarkısıyla unutulmazlar arasına giren Urgal henüz 34 yaşındayken geçirdiği bir trafik kazasında hayata veda etti.


  GÜZİN İLE BAHA


  Hababam Sınıfı serisinde de kullanılan Ateşböceği adlı şarkıları hala dillerden düşmüyor.


  BORKED


  Evli bir çift olan Güzin Sokullu ile Baha Boduroğlu; Çal Çal Çal Allah Allah /Ne Zaman Gençlik Başımda Duman gibi bir çok şarkıya imza attı.

  GÖKBEN

  Asıl
  adıyla Nermin Gökben 1970'li yıllara şarkılarıyla damgasını vurdu..


  BORKED  Şiribim Şiribom Lafı mı Olur en unutulmaz şarkıları arasında...

  GÜLİSTAN OKAN

  İlk büyük çıkışını 1976 yılında Selami Şahin imzası Kanım Kaynadı Sana ile yaptı.


  BORKED  Sevgilimsin Canımsın - Öl Diyorsan Öleyim Karşılıksız Sevenler - Bin Defa Güle Güle Serseri - İzmir'de Kaldım Aşkı Senden Öğrendim - Unutma Sözlerimi Düğüm Düğüm Bağlanmışız gibi 45'likler çıkardı. Bazı sinema filmlerinde oynadı...


  ERKİN KORAY

  Türkiye'de Anadolu rock'ın 'baba'larından Koray...Aslında onu anlatmak için kelimeler yetmez..


  BORKED

  [SES]http://st4.divshare.com/25323025-2aa/Cici+K_zlar+-+Delisin+_+Orijinal+plak+kay.mp3[/SES]


 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart  ESMERAY

  Gel Tezkere Unutma Beni adlı şarkıları bir kaç kuşağın hafızasında yer etti.. Türk pop müzik tarihi 74

  BORKED


  Esmeray 2002 yılında hayata veda etti.
  HÜMEYRA

  Gitarıyla ve şarkılarıyla bir kaç kuşağın gönlünü çeldi Hümeyra..


  BORKED  Sessiz Gemi Otuzbeş Yaş Şiiri gibi Türk edebiyatının ölümsüz şiirlerini notalara döktü..

  Sinema filmleri ve TV dizilerinde rol alan Hümeyra şu sıralar Melekler Korusun dizisi için kamera karşısına geçiyor.

  EROL BÜYÜKBURÇ

  Türk pop müziğinin deneyimlilerinden biri...

  O da Elvis Presley'i ve onun dönemini çağrıştırıyordu.. Bir çok sinema filminde oynadı..Büyükburç ilerleyen yaşına rağmen bugün hala aktif müzik yaşantısını sürdürüyor.


  BORKED


  TANJU OKAN

  Türk pop müziğinin erken yitirdiği sanatçılardan biri Okan..


  BORKED


  Kadınım Öyle Sarhoş Olsam ki koy Koy Koy onun unutulmayan şarkılarından bazıları..


  MODERN FOLK ÜÇLÜSÜ


  Doğan Canku Ahmet Kurtaran ve Selami Karaibrahimgil tarafından 1969'un son aylarında kuruldu.


  BORKED


  Türkülere getirdikleri farklı yorumlarla dikkat çektiler. 1980'lerde yeniden biraraya gelip müzik çalışmalarına devam ettiler.


  GÖNÜL TURGUT


  Türk pop müziğinin en güzel yorumcularından biri..

  Üzüntüyü Bırak Sen Yaşamaya Bak ve Ve Ben Yalnız unutulmayan şarkılarından..


  BORKED
  AYFERİ

  Kısacık bir dönem Türk pop müziğinde fırtına gibi esti.


  BORKED


  Sonra bir konser için gittiği İran'a yerleşmeye karar verdi.
  MELİKE DEMİRAĞ

  30 yıldır bir kaç kuşak onun Arkadaş adlı şarkısını ezbere biliyor.


  BORKED


  Bir dönem siyasi görüşleri yüzünden Türkiye'den uzakta yaşayan Demirağ bir süre önce yurda döndü..

  İSKENDER DOĞAN


  Hala adı anıldığında Kan ve Gül şarkısı akla geliyor.


  BORKED


  Doğan şimdilerde Bakırköy Sanatçılar Derneği'nde gençlere müzik eğitimi veriyor.

  ALİ BIRAZ BİNBOĞA


  Öğretmenim Canım Benim ya da Yarınlar Bizim diyerek bir döneme damgasını vurmuştu...Şimdi eskisi kadar göz önünde değil..


  BORKED

  SALİM DÜNDAR

  Onun hafızalara kazınan şarkısı ise Aynalar..Dündar gençlik yıllarında bir atletti aynı zamandı.


  BORKED
  NİLÜFER


  Henüz 15 yaşındayken Altın Ses yarışmasına katılarak müzik dünyasına adım attı.


  BORKED


  Profesyonel müzik yaşamına 1972'de çıkardığı Kalbim Bir Pusula ile başlayan Nilüfer hala aktif müzik dünyasının içinde..
  NÜKHET DURU

  O da neredeyse 40 yıldır müzik dünyasının içinde..


  BORKED


  Beni Benimle Bırak Ben Gene Sana Vurgunum Melankoli Cambaz Mahmure ve Yasaksa Yasak gibi unutulmaz şarkılara yenilerini ekleyerek kariyerini sürdürüyor.

  TÜLAY ÖZER

  Kardeşi Zerrin Özer ile birlikte pop müzik dünyasının deneyimli şarkıcılarından biri.


  BORKED


  En ünlü şarkısı İkimiz Bir Fidanın Güller Açan Dalıyız.


  AJDA PEKKAN


  Türk pop müziğinin süperstarı yıllar geçtikçe gençleşerek kariyerini sürdürüyor.


  BORKED  Pekkan hala şarkılarıyla ve sahne şovlarıyla bir kaç kuşağa kendini hayran bıraktırıyor.  BARIŞ MANÇO


  Kendine özgü şarkıları ve giyim tarzıyla müzik dünyasına damgasını vurdu..


  BORKED  anadolu rock türünün kurucularından olan Manço 1999 yılında hayata veda etti.Ama şarkılarıyla bir kaç kuşak onu hatırlıyor.


  CEM KARACA


  Anadolu rock ve Anadolu pop'un kurucularından..


  BORKED


  Sosyal ve politik mesajlar içeren şarkılara da imza attı.Karaca 2004 yılında yaşama veda etti.


  NERMİN CANDAN

  Türk pop müziğinin kısa sürede ortadan kaybolan yorumcularından biri..


  BORKED  Hayat mı Bu Olmaz Bu İş Olamaz en bilinen şarkıları.. Ebru Gündeş yıllar sonra Candan'ın Hayat mı Bu adlı şarkısını yeniden yorumlamıştı.

  RANA- SELÇUK ALAGÖZ


  müzik dünyasının iki ünlü kardeşi Türkçe'nin yanısıra bir çok dilde şarkılar seslendirdi..


  BORKED


  Şimdilerde eskisi kadar göz önünde değiller ama hala müzikten kopmadılar.


  SELÇUK URAL

  Türk pop müziğinin hiç yaşlanmayan delikanlısı..Şimdi aktif müzik hayatının içinde değil.


  BORKED
  SEMİHA YANKI

  Bir çok şarkı söyledi ama bir özelliği ile tarihe geçti.


  BORKED


  Yankı Türkiye'nin Eurovision şarkı yarışmasındaki ilk temsilcisi... Seninle Bir Dakika ile belki sonuncu oldu ama müzik tarihine de adıhı yazdırdı.
  SEMİRAMİS PEKKAN


  Ajda Pekkan'ın kardeşi.


  BORKED


  Bir süre müzik çalışmalarını sürdürdükten sonra evlenerek başka bir hayatı tercih etti.


  SEZEN AKSU


  Pop müziğinin Minik Serçe'si..Yaptığı besteler bir yana bir çok genç yeteneği de müzik dünyasına kazandırdı.


  BORKED


  YELİZ


  Bu Ne Dünya Kardeşim adlı şarkıyla ilk büyük çıkışını yaptı.  BORKED


  Bir süre sessiz kaldıktan sonra yine bir albüm yaptı ve müziğe döndü.

  ZERRİN ÖZER


  Bir dönem Türkiye'nin Janice Joplin'iydi..Güçlü yorumuyla hala zirvedeki yerini koruyor.


  BORKED


  EROL EVGİN


  Aslında bir mimar ama gerçek mesleğini yapmak yerine müziği tercih etti.


  BORKED  Melih Kibar ve Çiğdem Talu ile birlikte çalıştı. İşte Öyle Bir Şey Sevdan Olmasa Bir de Bana Sor İçimdeki Fırtına Etme Eyleme Söyle Canım Deli Divane Hep Böyle Kal gibi şarkılarla unutulmazlar arasına girdi.


  NECO

  Eurovision temsilcilerimizden biri de Neco. Bir dönem hem şarkıları hem de yakışıklı fiziğiyle dikkat çeken Neco şu sıralar müzikten uzakta.


  BORKED  Tatlı Hayat ve Kurtlar Vadisi gibi diziler için kamera karşısına geçti.


  Kaynak: Ensonhaber.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Eskiden pop müzik ne kadar kaliteliymiş. Bazılarını ilk dinliyorum. Annemin eski albümleri olmasa belki de hiçbirisini tanımayacaktım. En sevdiğim Modern folk üçlüsü Nilüfer Tanju düeti ve cici kızlar grubu..

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Pop arabesk türk sanat müziği olsun eski şarkılar başka.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş