Tiyatro sinema müizk televizyon... Berkun Oya on parmağında on marifet olan isimlerden. Ve şimdi N5'te kendi listesini anlattı... Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

İzlemek için fotoğrafın üzerine tıklayınız

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] - Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
ntvmsnbc

İSTANBUL - En fazla başlık önerdiğimiz konuklardan biri oldu Berkun Oya. Hem çok yönlü bir isim olduğundan hem de yaptığı her işle bizi heyecanlandırdığı için... Onun seçimiyse müzik oldu.

Birçok sanatçı gibi Oya’nın da sadece kendisini değil yaratım sürecini de etkileyen şeylerin başında müzik geliyordu. Ve Oya ‘’çalışkanlık’’ ‘’karizma’’ ‘’romantizm’’ ‘’tevazu’’ ve ‘’devamlılık’’ başlıklarıyla anlattığı isimlerin ne kadar önemli olduğunu kısa sürede çok etkili bir şekilde anlattı. Hangi başlığı seçerse seçsin çok iyi anlatacağını biliyordum ve de öyle oldu.

Etkilendiğim 5 Müzisyen: Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
Berkun Oya’yı sadece Krek gibi muhteşem bir tiyatro topluluğu için bile sevebiliriz. Krek’le sahneye koyduğu oyunlarla (Güzel Şeyler Bizim Tarafta Bomba Bayrak Hoop Gitti Kafa…) klasik tiyatro anlayışını değiştiren Berkun Oya tiyatroya getirdiği özgünlük dışında televizyonda da çok yaratıcı işlere imza attı.

Sıradışı programları Defakto ve Infoman kesinlikle televizyon izleyicisinin alışmadığı formatlara sahipti. Şapkadan Babam Çıktı ile de kalburüstü bir diziye imza atan Oya’nın sinema mecerasının şimdilik tek örneği ise ‘İyi Seneler Londra’. Bir de muhteşem Büyük Ev Ablukada var… Yani kısaca N5 için ne anlatsa kabülümüzdü.

*N5 ile ilgili haberlerimizi artık çekim anında Twitter'dan paylaşıyoruz.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]