İstanbul dünya yıldızlarını ağırlayacak

İstanbul önümüzdeki günlerde dünyaca ünlü bir çok yıldızı ağırlayacak..
Haberin Tarihi:
22.02.2013 - 12:21


İstanbullu müzikseverler televizyon ekranlarında gördükleri dünyaca ünlü sanatçıları canlı izleme ve dinleme fırsatı bulacak. Bazı şanslı dinleyiciler ise ''hayallerinin yıldızları'' ile tanışma fırsatı yakalayacak.

DEPECHE MODE

''Müziği yeniden tanımlayan grup'' olarak anılan Depeche Mode Kuzey Amerika turnesine başlamadan önce 25 Avrupa ülkesinde 34 konser ile 15 milyondan fazla hayranına ulaşmayı planlıyor.

Grup 7 Mayıs'ta başlayacağı ve Berlin Olimpiyat Stadı Paris Stade de France Moskova Locomotive Stadyumu ve Roma Olimpiyat Stadı gibi tarihi stadyumlarda sevenlerinin karşısına çıkacağı Avrupa turnesinde 17 Mayıs'ta Küçükçiftlikpark'ta İstanbullu hayranları için sahne alacak.

DAVID GUETTA

Dans müziği denince akla ilk gelen isimlerden biri olan Fransız DJ David Guetta 4 Mayıs'ta İstanbul'daki müzikseverler için sahne alacak.

RİHANNA

Birçok insanın hayranlığını kazanan Barbadoslu yıldız şarkıcı Rihanna (Robyn Rihanna Fenty) ''Diamonds World Tour'' kapsamında geleceği İstanbul'da hayranlarına seslenecek.

ABD'de 28 şehirde sahne aldıktan sonra geleceği Avrupa'da Türkiye dahil 11 ülkede performansını sunacak Rihanna 30 Mayıs'ta BJK İnönü Stadyumu'nda Türk hayranları için şarkılarını seslendirecek.

JUSTIN BIEBER

Genç yaşta yakaladığı şöhretiyle özellikle ergenlik dönemindeki gençler arasında popülerlik kazanan 18 yaşındaki Kanadalı şarkıcı Justin Bieber ''Believe'' turnesi kapsamında geleceği İstanbul'da 2 Mayıs'ta İTÜ Stadyumu'nda sahne alacak.

Konseri seyretmek için satışa sunulacak biletlerin yanı sıra Justin Bieber ile tanışma ve fotoğraf çektirme olanakları da ''VIP paketleri'' ile satışa sunuluyor.

MARK KNOPFLER

Rock müziğinin tarihinde önemli yer tutan ve ''Walk of Life'' ''Sultans of Swing'' ile ''Brother in Arms'' gibi önemli parçaları bulunan İskoç yıldız Mark Knopfler şarkılarını 27 Nisan'da Fenerbahçe Ülker Sports Arena'da söyleyecek.

ROGER WATERS

Dünyaca ünlü rock grubu Pink Floyd'un kurucusu İngiliz Roger Waters ''The Wall'' turnesi kapsamında 7 yıllık aranın ardından yeniden İstanbul'daki hayranları için sahne alacak.

Waters 4 Ağustos'ta İTÜ Arena'da vereceği konserle 2006'da ''The Dark Side Of the Moon'' turnesiyle geldiği İstanbul'da 17 bin kişilik konserinin izleyici rekorunu kırmayı hedefliyor.

MİKA

Eğlenceli sahne performansları ve yaratıcılığıyla özgün bir tarz yakalayan Beyrut doğumlu İngiliz müzisyen Mika 2010 yılında geldiği İstanbul'da yeniden bir performans gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Mika 2012 yılının Eylül ayında çıkan son albümünden ve unutulmaz repertuvarından şarkılarıyla seyirci karşısına çıkacak. Mika 17 Mart'ta Küçükçiftlik Park'ta seyirciyle buluşacak.


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]