Ölümsüz dünya starı Michael Jackson hayranlarına görsel ve işitsel bir şov sunmaya hazırlanıyor.


Haberin Tarihi: 31.01.2013 - 11:16


2012 yılında dünyayı turlayan en popüler müzikal olmayı başaran 11 farklı ülkede toplam 241 şov gerçekleştiren ve tüm dünyada 1.7 milyon insana ulaşmaya başaran Michael Jackson The Immortal gösterisi tüm izleyicilere ve Michael Jackson hayranlarına görsel ve işitsel bir şov sunmaya hazırlanıyor.

JACKSON'UN BÜYÜLÜ DÜNYASINA NOSTALJİK YOLCULUK

Michael Jackson'a ait 35 şarkının yer aldığı akrobatik performanslara dev ekranlardan yayılan sinematik görsellerin eşlik ettiği gösteride seyirciler Michael Jackson'ın büyülü dünyasına nostaljik bir yolculuk yapıyor. Şovun bütün müzikal içeriğini hazırlamak için şovun yönetmeni Jamie King daha önce birçok önemli kayda imzasını atmış Justin Timberlake Rihanna ve Madonna ile çalışmış müzik direktörü Kevin Antunes ve Michael Jackson'la yirmi beş yıl boyunca çalışmış olan müzik direktörü Greg Philinganes'i yanına aldı.

MÜZİKLERİ YENİDEN DÜZENLENDİ

IMMORTAL Michael Jackson'ın yeniden düzenlenen versiyonlarıyla hit şarkılarının heyecan verici mash-up'larının ve yeni gün ışığına çıkan daha önce görülmemiş çekimleriyle Jackson 5'ın "ABC" kayıtları ve Michael Jackson'ın "They Don't Really Care About Us" için kaydettiği koro görüntülerinin yer aldığı sanatçının müzikal mirasını gözler önüne seren ve şüphesiz tutkulu Michael hayranlarının kalplerinde yer edecek bir şov albümü.

Michael'in sesi ve efsanesinin ve unutulmaz hitleriylebirleştiği bu eşsiz gösteri Pozitif Live organizasyonuyla15 16 ve 17 Mart'ta sadece 5 şovla Ülker Sports Arena'da gerçekleşecek.


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]