Helloween ve Gamma Ray İstanbul'a geliyor

Avrupa'nın en büyük heavy metal gruplarından Helloween İstanbul'da


Haberin Tarihi:
19.02.2013 - 16:32


Avrupa'nın en büyük heavy metal gruplarından Helloween Almanya'nın bir diğer efsanevi grubu Gamma Ray ve Brezilya'lı grup Shadowside Türkiye'nin rock & metal dergisi Headbang'in 6. yaşını kutladığı konser için 12 Mart 2013'te Refresh the Venue'de sahne alacak.

KARİYERİNİN EN İDDİALI TURNESİ

Helloween kariyerinin en iddialı turnesine çıkmak üzere. Yanlarında Helloween'in kurucu elemanlarından Kai Hansen'in grubu Gamma Ray de var. Helloween'in en önemli parçalarını besteleyen ilk yıllarında hem gitar çalan hem de vokal yapan Kai Hansen ve grubu Gamma Ray power metal denince akla gelen ilk gruplardan. "Land of the Free" gibi klasikleşmiş albümlere imza atan grup 'Rebellion in Dream Land' gibi metal dinleyicileri için marş kabul edilen şarkıları kitlelerle buluşturmayı başardı.

Şimdi iki dev grup Vera Müzik ve ReCreate organizasyonuyla Headbang dergisinin 6. yaşını kutladığı özel bir konserde yeniden bir araya geliyor. Çağlan Tekil ve Doğu Yücel gibi Headbang yazarlarının da Helloween Gamma Ray ve Shadowside'dan önce DJ'lik yapacağı bu konser uzun süre müzikseverlerin belleğinde yer alacak!

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]