Aşağıdaki paylaşımın Tamamı alıntıdır..

Kliplerin hepsi hemen hemen hepimizin bildiği Kork filmleri ve gayet başarılı bir şekilde harmanlanmış müzikleri içeriyor..
Benim çok ilgimi çekti. Buyrun keyifle dinleyip izleyin..

[DAILY]xf0xi5[/DAILY]

[DAILY]xf0xi5[/DAILY]

İçerisinde modern korku sinemasının en meşhur altı karakterinin yer aldığı bir video klip yayınlıyoruz. Freddy Krueger Jason Voorhees Michael Myers Leatherface Pinhead ve Chucky’nin çeşitli filmlerinden alınma görüntülerinin yer aldığı klip Filter’dan ‘Hey Man Nice Shot’ parçası eşliğinde geliyor..


John Carpenter hiç kuşkusuz yalnızca korku sinemasının değil sinema tarihinin en iyi yönetmenlerinden biri ve benim de müthiş hayranlık duyduğum bir şahsiyet. Sinema tarihine ‘Halloween”den ‘The Thing”e ‘Escape from New York”tan ‘In the Mouth of Madness”a ‘Prince of Darkness”dan ‘The Fog”a kadar bir çok film hediye etmiş olan Carpenter şu sıralarda yeni filmi ‘The Ward”un çekimleriyle uğraşmakta. Ustanın yukarıda saydığımız tüm filmlerinden küçük görüntülerin yer aldığı bir video klibini yayınlıyoruz.


filmin psikopat katili Jason Voorhees’in bir video klibini yayınlıyoruz. Ve anti-kahramanımızın hikayesini kısaca hatırlıyoruz : Jason Voorhees 13 haziran 1946′da Wessex Country’de doğmuş 1957 yazında Crystal Lake kampında gölde boğulmuş fakat cesedi bulunamamıştır. Bir yıl sonra 13 Haziran’da iki kamp görevlisi sevişirken öldürülmüş katil bulunamamış ve Crystal Lake kampı kapatılmıştır. 22 yıl kapalı kalmasının ardından bir grup genç 1979 yılında kampı tekrar açma girişiminde bulunurken teker teker öldürülmüştür.
İlk filmde katil Jason değil oğlunun ölümünün intikamını almak isteyen annesi Pamela Voorhees’tir. Jason annesinin kesilen kafasını gölden izlemiş filmin sonunda görünmüş ve bir sonraki filmden itibaren öldürmeye başlamıştır. İkinci filmde deforme olmuş yüzünü kese kağıdı benzeri bir maskeyle saklayan Jason 3. filmden itibaren kurbanlarından birine ait olan meşhur buz hokeyi maskesini takmaya başlamıştır. Yaz kampında başlayan serüveni bilumum ev akıl hastanesi yolcu gemisi hatta uzay mekiğine kadar sıçramıştır. Konuşmayı sevmez kurbanlarının peşinde koşmaz ve sevişenlere acımaz. 11 filmlik serüveni boyunca 154 kişiyi çeşitli delici ve kesici aletlerle öldürdükten sonra Freddy Krueger ile karşılaşmış onu da cehenneme göndermiş ve maceralarını gelecek bölümlere taşımıştır..Karışık ‘Tribute’ ve ‘Montage’ videolarına devam ediyoruz. Çeşitli korku filmlerinden alınma görüntüler içeren bu videomuz Marilyn Manson’un ‘Beautiful People’ parçası eşliğinde geliyor. Keyifli seyirler..

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

Korkmak..Gerilmek..Dehşete düşmek..Endişelenmek..Heyecanlanmak.. Eğlenmek.. İşte korkuyu korku sinemasını korku filmlerini sevmemiz için yüzlerce nedenden sadece birkaçı.. Korku filmlerini siz neden seviyorsunuz?..Bunun cevabını bu videoda bulabilirsiniz!..

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

Kanın oluk oluk aktığı deşilip biçilme sahnelerinin hiçbir kaygı gütmeksizin gösterilmesinden çekinilmediği filmler için hepimizin bildiği gibi ‘Gorefest’ ‘Splatter’ ‘Gory’ ‘Gore’ gibi terimler kullanırız. İşte bu tip kanlı filmlerin en has sahnelerinden oluşan bir video dizisi yayınlıyoruz. Uyarımızı yapalım hassas bünyeler için fazlasıyla ağır gelebilecek 10 videodan oluşan serinin dokuzuncu videosunu bu kez Necro – No Remorse şarkısı eşliğinde yayınlıyoruz..

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

Biraz mizah yapıyoruz ve ‘vs’ videolara bir yenisini daha ekliyoruz. Europe grubunun ‘The Final Countdown’ şarkısı eşliğinde kapışan bu videodaki kahramalarımız! Halloween’den Michael Myers ve Scream’den Ghostface..

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

Poltergeist Hellraiser American Werewolf in London Evil Dead2 Nightmare on Elm Street Lost Boys Children of the Corn Re-Animator Friday the 13th The Fly Child’s Play The Shining
Michael Jackson anısına bir kez daha bu klibi yayınlıyoruz. 80′lerin korku filmlerin de dönemin ruhuna uygun Michael Jackson’ın ‘Thriller’ şarkısıyla ufak bir gezinti yapacağız..

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

Palyaço korkusu çoğunluğumuzun müzdarip olduğu bir fobidir. Bunun en büyük sebebi hiç kuşkusuz palyaçolu korku filmlerinin atası diyebileceğimiz Stephen King romanı uyarlaması ‘It’ filmi ve filmin korkutucu karakteri ‘Pennywise the Clown’dur. Stephen King’s It filminin görüntüleri ve Like Suicide parçası eşliğinde bir ‘Pennywise the Dancing Clown’ klibi yayınlıyoruz..
Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]