Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  bayrak Anıtkabir Özel Defteri

  ...DİKKATİMİ ÇEKENLER...  Bugün modern Türkiye’nin kurucusu önderi Mustafa Kemal Atatürk’ün kabrini ziyarette bulunduk. Atatürk kardeş Türk halkının her zaman öncülüğünü etmiştir. Türk halkını birleştirmiş ve kurtuluşa önderlik etmiştir. Gelecek nesillerin de babası olmaya devam edecektir.


  Hüseyin Oğlu 2. Abdullah
  Ürdün Kralı
  05.03.2013

  Ülkelerimizin dostluk ilişkilerinde tarih bize ışık tutarak bize örnek olacak ve ders niteliğinde olan Kemal Paşa Atatürk ile Kral 1. Aleksandar arasında gerçekleşen tarihi yazışmalardır.

  Atatürk'ü hatırlamak Türk ulusunun Ata'sını hatırlamak demektir aynı zamanda insanoğlu tarihi böyle değerli bir şahsiyeti ebedi hatırlayacağı demektir.

  Kendisine saygı göstermemizin en iyi yolu bu ziyarettir resmi ziyaretçilerin ve halkın bir ülkenin diğer ülkeye yapacağı her ziyarettir.

  Tomislav NİKOLİÇ
  Sırbistan Cumhurbaşkanı
  04.02.2013  Türkiye'yi ziyaretim vesilesi ile Türkiye Hükümetine ve insanlarına gururla en iyi dileklerimi sunuyorum. Modern Türk Milletinin büyük kurucusunun hatıraları sonsuza kadar canlı kalsın.

  John D.MAHAMA
  Gana Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı
  22 Ocak 2013

  Mustafa Kemal Atatürk’ün hizmetleri ve yaptıkları sadece refahın zirvesine çıkardığı milyonlarca Türk halkının kalbinde değil aynı zamanda binlerce Türkiye sevenlerin kalbinde de yaşayacaktır.

  İmamali RAHMAN
  Tacikistan Cumhurbaşkanı

  Türkiye’yi özgürlüğüne kavuşturan Büyük Komutan Mustafa Kemal Atatürk’ün Anıt Kabri’ne yapmış olduğumuz bu ziyaret bizleri yüceltmiştir.

  Mahmud ABBAS
  Filistin Devlet Başkanı
  Modern Türkiye'nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün kabrine çelenk bırakmak beni çok mutlu etmiştir. Bu birlikteliğimizin devam etmesi dileğiyle kardeş Türk halkını en içten sevgilerimle selamlıyorum.

  Muhammed Yusuf MAGARYAF
  Libya Devlet Başkanı ve Genel Ulusal Kongre Başkanı
  Modern demokratik Türkiye Cumhuriyeti’ni kurmak adına yorulmadan çalışan büyük devlet adamı Atatürk’ün gerçekleştirdiği icraatlar için en derin saygılarımı ifade etmek isterim.

  Türk-Bulgar ilişkilerinin gelişmesine yaptığı katkıları takdirle değerlendiriyorum. Balkan ülkeleri arasında iyi komşuluk ilişkilerinin geliştirilmesi için Avrupa fikirleri ve tartışmalı konulara barışçıl çözüm araması günümüzde de güncelliğini korumaktadır.

  Rosen PLEVLENIEV
  Bulgaristan Cumhurbaşkanı


  Türklerin atası Yüce ATATÜRK'e ve büyük Türk halkına her zaman varolan ve daima var olacak hayranlık ve saygılarımla.

  Sebastian Pinera
  Şili Cumhurbaşkanı
  19.11.2012

  Burada yüksek huzurlarında yüce insan Atatürk’e en derin saygılarımızı sunmak isteriz. Onun bu canlı çağdaş eseri gelecek nesillere mirasçılarına ilham vermeye devam edecektir.

  Bu göz kamaştırıcı ve görkemli mozole her alanda istekli olan ve korkusuzca girişimlerde bulunan modern Türkiye’nin yeniçağa değer kazandırışına tanıklık edecektir.

  15 Kasım 2012
  Denis SASSOU-N’GUESSO
  Kongo Cumhurbaşkanı  Kaynak :Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
  Sürmenaj, Bunu Beğendi.
  Çocuklar uyurken sessiz olunurZiyaretçilere, Gizli İçerik! ölürken değil.!

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Bazıları hala ATATÜRK'ü tanıyamadı.
  Elin ecnebileri kadar olamıyorlar.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş