2016 model yılı modeller için birkaç makyaj önlemlerini barındırıyor; ayrıca özel model R 1200 GS TripleBlack BMW Motorrad programına dahil oldu. Yeni yapılandırmalara sahip olan modeller 2015 Ağustos ayından itibaren BMW Motorrad bayilerinden sipariş edilebilir.BMW F 800 GT

2016 model yılı itibariyla BMW F 800 GT aşağıdaki renk kombinasyonlarına sahip olacak.

-Monolit metalik mat/safir metalik siyahKoyu metalik grafit rengi artık mevcut olmayacak.BMW R 1200 GS

2016 model yılı itibariyle R 1200 GS için yeni renkler mevcut olacak. Özel ekipman özellikleri serisi yana yatarak viraj almaya optimize edilmiş ABS Pro ve dinamik stop lambası (Riding Modes Pro opsiyonu ile birlikte çalışır) da dahil edilerek gelişmiş motosiklet güvenliği bakış açısıyla genişletilmiş.R 1200 GS’in Yeni Özellikleri:

-Özel ekipman özelliği olarak ABS Pro ve dinamik stop lambası (dinamik stop lambası şimdilik sadece Avrupa pazarı için geçerli)

-Hafif beyaz metalik olmayan mevcut metal olmayan Apline beyaz 3’ün yerini alıyor.BMW R 1200 GS TripleBlack (özel model)

TripleBlack ismi model hakkındaki her şeyi anlatıyor. BMW Motorrad birçok müşterinin talebine dünyanın en çok satan motosikletini fiilen tamamen siyaha büründürerek cevap veriyor.

Black Storm metalik renginde merkezi yakıt tankı koruması yakıt tankı yan panelleri ve ön çamurluk ile siyah adonize çatal efsanevi gezi enduro modeline çarpıcı derecede maskulen bir dokunuş katıyor. Güçlü teknik vurgulamalar Agate Gri’si rengindeki ve motor vites kutusu ve maşa ile bir kombinasyon içinde olan arka ve ön grenaj tarafından yapılıyor.

Bu özel model R 1200 GS modelindekine benzeyen siyah parlak jant tabanlı çapraz telli tekerlek ile donatılmış ki bu tekerlek ile donatılmış. Bu tekerler daha önce özel ekipman özelliği olarak bulunuyordu. Yolcu selesine çarpıcı “GS” logosu uygulanmış yeni siyah-gri sele ise R 1200 GS TripleBlack’in güçlü görünümünü tamamlıyor.BMW R 1200 GS Adventure

2016 model yılı itibariyle R 1200 GS Adventure için herhangi bir yeni renk mevcut değil. Özel ekipman özellikleri serisi yana yatarak viraj almaya optimize edilmiş ABS Pro ve dinamik stop lambası (Riding Modes Pro opsiyonu ile birlikte çalışır) da dahil edilerek gelişmiş motosiklet güvenliği bakış açısıyla genişletilmiş.R 1200 GS’in Yeni Özellikleri:

-Özel ekipman özelliği olarak ABS Pro ve dinamik stop lambası (dinamik stop lambası şimdilik sadece Avrupa pazarı için geçerli)

-Metalik olmayan ”Yarış Kırmızısı” rengi ve “Okyanus Mavisi“metalik mat renk

- Hafif beyaz metalik olmayan mevcut metal olmayan Apline beyaz 3’ün yerini alıyor.Metalik olmayan mat Zeytin rengi ve metalik mat Yarış Mavisi renkleri artık mevcut değil.BMW R 1200 RT

2016 model yılı ile birlikte BMW R 1200 RT aşağıdaki renk seçeneklerine sahip olacak.

-Platin bronz metalikMevcut metalik mat Callisto rengi artık mevcut değil.BMW R nineT

2016 model yılı ile birlikte BMW R nineT aşağıdaki özel özelliklere sahip olacak.

-Düzeltilmiş kaynak dikişlerine sahip elle fırçalanmış naked alüminyum yakıt tankı.

-Görülebilir kaynak dikişlerine sahip elle fırçalanmış naked alüminyum yakıt tankı.

-Isıtmalı elcikler.BMW S 1000 RR

2016 model yılı ile birlikte BMW S 1000 RR aşağıdaki renk kombinasyonlarına sahip olacak.

-Black Storm (Kara Fırtına) metalik / metalik olmayan Yarış KırmızısıBMW S 1000 R

2016 model yılı ile birlikte BMW S 1000 R aşağıdaki yeni özelliklere sahip olacak.

-Önceki sadece metalik olmayan açık beyaz renkteki yakıt tankı yerine damarlı yüzeye sahip yakıt tankı süslemesi.BMW S 1000 XR

2016 model yılı ile birlikte BMW S 1000 XR aşağıdaki yeni özelliklere sahip olacak.

-Özel ekipman niteliği olarak ABS Pro ve Riding Modes Pro opsiyonları ile birlikte çalışan dinamik stop lambası. (dinamik stop lambası şimdilik sadece Avrupa pazarı için geçerli)BMW K 1600 GT / GTL / GTL Exclusive

2016 model yılı itibariyle R 1200 GS Adventure için herhangi bir yeni renk mevcut değil. Modellerin standart özellikler serileri yana yatarak viraj almaya optimize edilmiş ABS Pro ve dinamik stop lambası (Riding Modes Pro opsiyonu ile birlikte çalışır) da dahil edilerek gelişmiş motosiklet güvenliği bakış açısıyla genişletilmiş.BMW K 1600 GT / GTL ve GTL Exclusive’in Yeni Özellikleri:

-Standart özellik olarak ABS Pro ve dinamik stop lambası (dinamik stop lambası şimdilik sadece Avrupa pazarı için geçerli)

-Yeni renkler: Cosmic Mavi Metalik / Black Storm Metalik (GT)

-Yeni renk: metalik mat Okyanus Mavisi (GTL)

-Yeni renk: metalik Sparkling Storm (GTL Exclusive)Metalik Sakhir Turuncusu / metalik Black Storm artık mevcut değil (GT).

Metalik Magnezyum Beji artık mevcut değil (GTL).

Metalik Mineral Beyazı artık mevcut değil (GTL).K 1600 GT


K 1600 GTL


K 1600 GT Exclusive

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]