Moto Guzzi motosikletlerini kişiselleştirmek isteyenlere her zaman olumlu bakan bir firma olmuştur. İtalyan üretici buna destek amacıyla dört farklı custom üreticisine kendi V7 II cafe racer'larını üretmesi için yapacağı yardımı ilan etmişti ve aylar süren zahmetli çalışmaların ardından dört farklı kit tüm Moto Guzzi bayiliklerinde satışa çıkarıldı.

Bu dört kit; Dapper Legend Scrambler ve Dark Knight olarak isimlendirildi ve bunların tümü İtalya'da bulunan en iyi custom üreticilerinden bazılarının elinden çıktı.
Dark Knight'ı ele alalım. Bu custom model Officine Rossopuro ve Filippo Barbacane tarafından geliştirildi ki bunların dünyadaki en iyi Moto Guzzi custom üreticileri oldukları düşünülüyor.Ve tabii ki Radical Guzzi nasıl bir tarz ortaya çıkaracağını adından belli eden bir custom üreticisi. Radical Guzzi V7 II'nin Dapper (şık) isimli kitini üretti ve adının ne kadar uygun olduğu da aşikâr. Zarif ve tarz sahibi bu motosiklet gittiği her yerde dikkati üzerine çekecektir.

Bu iki modeli bir kenara bırakıp Millepercento tarafından geliştirilen Legend hakkında bilgi verelim. Diğer iki model kadar gösterişli olmasa da V7 II Legend Moto Guzzi'nin tüm kalitesini bir bütün haline getiren retro bir model.Son model Scrambler'ı da es geçmek olmaz tabii ki çünkü bu model; kırmızı beyaz ve bitişi de siyahla yapılmış renkleriyle Scrambler'ın denenmiş ve gerçekleştirilmiş tüm elementlerini yansıtıyor.

Her model diğerlerinden farklı bir özellik taşıyor ve kişiselleştirme dostu Moto Guzzi'nin ruhunu barındırıyor. Dört custom üreticisini de ortaya çıkardıkları modeller için ve ayrıca Moto Guzzi'ye de onlara bu imkanı tanıdığı Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]