WUNDERWAFFE Fazer’ımla bu yaz yönetmenimiz kaza yapınca tamir etmek yerine aleti doğramaya karar verdim. Kafa karenajında az kırık vardı söküldü. Kuyruk da biraz yamulmuştu. Kuyruk karenajı çıkınca arka şasi uzantısını Levent ustanın ellerinde doğranmasını istedim. Arka dişlisi 46’ydı. Tam delirebilmek için 57 diş çark alıp kestirttik. Biraz da ek 530 zincir baklalarıyla şekil şu oldu:

Kafa karenajı yerine bir far grubu düşünürken 2003’te Isle Of Man’da gördüğüm bir sokak savaşçısından ilham alıp hokey maskemi doğramaya başladım. İçine 10W’lık iki tane PowerLed ve Xenon merceği ekleyince far grubu da doğdu:Power Led’ler hayvan gibi ısınıp yandığından arkalarına kontak macunuyla soğutucu ve mini fanları bağlamayı ihmal etmedim:Maskeyi deri kaplamayı düşünüyorum. Tam Dr. Kroenen olması içün. Arkaya hugger denilen çamurluklardan buldum. Daytona motorun deposunda Bülent Mamay’ın anlattığına göre 9 sene önce bir müşterisine getirtmiş müşterisi malı alamadan Fazer’ını imha etmiş. Mal da kalmış depoda. Eh bize kısmetmiş. Neyse üzerini iyice zımparalayıp mat ve boyaya hazır hale getirdim. Dev arka çark sebebiyle takabilmek için biraz kesip biçmem gerekebilir:


Ve Altın Elbiseli Adam'ın el emeği göz nuru kesip biçtiği Wunderwaffe'nin tamamlanmış halinin tanıtım videosu. İyi seyirler

BORKEDAyrıca motosiklet o kadar orjinal oldu ki Pelin Yılmaz'ın klibinde kullanıldı. Bu klip 35000 tık aldı bunun 30000'i sırf motosikleti görmek isteyen AEA adam fanıdır.

BORKED