Sınıfının kurallarını yeniden yazan Hyundai i20 Troy; o artık içimizden bir "i"

Genel Özellikler;


Çekici tasarımı kullanıcısı için orijinal çözümler sunan yüksek teknolojisi ve üstün güvenlik özellikleriyle i20 Troy Türkiye'de üretiliyor ve Türkiye'den Avrupa'ya ihraç ediliyor.

Türkiye onunla gurur duyuyor ..Hyundai'nin kompakt segmentteki başarılı otomobili i20 Troy dünyanın en saygın güvenlik derecelendirme kuruluşlarından olan Euro NCAP’in gerçekleştirdiği çarpışma testlerinde en yüksek derece olan 5 yıldızı alarak güvenlikteki kalitesini bira kez daha ispatladı.

Konfor ve eğlencenin en i'si


295 litrelik bagaj kapasitesi akıllı tasarımı ve geniş iç hacmiyle konforun da "i"si i20 Troy'la belki de rahatınıza hiç olmayacağınız kadar düşkün olacaksınız. Kimi zaman insanı boğan şehrin sıkışmışlığını en az hissetmeniz kimi zaman ailenizle beraber yolda keyif içinde gidebilmeniz için i20 Troy'un size sunduğu en özel nitelikleri; konfor ve rahatlığı. Tabi iPod ve USB bağlantılı güçlü ses sistemi sayesinde rahatınıza katacağı eğlenceyle beraber...Güvenliğin en i'si

Elektronik Denge Kontrol Sistemi (ESP) Fren Destek Sistemi (BAS) Anti Blokaj Sistemi (ABS) Elektronik Kontrolli Fren Güç dağılım Sistemi (EBD) darbe emici tamponları sürücü yolcu yan ve perde hava yastıkları dahil toplam 6 hava yastığı ile i20 Troy artık daha da güvenli. Ayrıca i20 Troy daha geniş jantları sayesinde daha iyi direksiyon tepkilerine ve daha yüksek dönüş kabiliyetine sahip.
Performansın en i'si


Yolculuğunuz nereye olursa olsun i20 Troy ile yaşayacağınız sürüş keyfinin yanında gideceğiniz yerin veya yönün hiçbir önemi kalmayacak. 4 farklı motor otomatik veya manuel vites seçenekleriyle i20 Troy'un size soracağı tek soru: "O"na hangi kombinasyonla sahip olmak istediğiniz?

Arttırılmış aerodinamik yapısı yeni çevre dostu Euro 5 motorları vites değiştirme göstergesi ve dizel motorlarında yeni 6 kademeli şanzımanı sayesinde i20 Troy daha düşük yakıt tüketimi ve daha düşük CO2 emisyonu değerlerine sahip. Tabi üretiminde kullanılan en son teknoloji sayesinde yollarda sizi büyüleyecek performansıyla beraber...
Aksesuarlar;

Arka spoyler

Bagaj şeridi

Dış giydirme seti

Kapı rüzgarlığı

Kol dayanak konsolu

Paçalık seti

Radyatör panjur ızgarası