İstanbul Auto Show 2012 2-11 Kasım tarihleri arasında TÜYAP fuar merkezinde gerçekleşiyor.


Açıldığı tarihten itibaren gerek konumu gerekse son teknoloji ile donatılmış teknik altyapısı ve konforuyla kongre turizminin ve iş toplantılarının bir numaralı adresi olan Kaya Ramada Plaza restaurant &barları spa & wellness hizmetleriyle fuar ziyaretçilerine farklı alternatifler sunuyor. Bölgenin ilk beş yıldızlı oteli olan Kaya Ramada Plaza; restoran ve bar hizmetini geniş bir yelpazede sunuyor. Konuklarını birbirinden farklı lezzetler ve ambiyans ile ağırlarken günün en güzel dakikalarını yaşatıyor
28. kattaki The Summit Restaurant & Bar ile dünya mutfağının ve Akdeniz mutfağının seçkin lezzetlerini deniz göl manzarasıyla tamamlarken müziğin huzurlu tınısıyla birlikte konuklarına bambaşka bir yemek keyfi sunuyor. Amerikan ve Meksika mutfağının eşsiz lezzetlerini ; steak' leri en güzel taco' ları ve birçok benzersiz lezzeti sunan Rolling Rock Cafe farklı kültürlerin tatlarını usta şefler sayesinde unutulmayacak lezzetlere dönüştürüyor. Gün boyu vereceğiniz küçük molalar için Lobby Lounge Bar ve Patisserie La Vie sizlere birbirinden özel tatlar sunuyor. Kaya Ramada Plaza fuar yorgunluğunu Palaestra Health Club ile rahatlık sağlık ve huzurla dolu anlara çeviriyor. Profesyonel hocalar eşliğinde spor yapabilir yada Uzak doğulu ve Türk terapistler eşliğinde yapılan Bali İsveç ve aroma terapi masajlarıyla rahatlamanın ve yenilenmenin değişilmez keyfini yaşayabilirsiniz. Bunun yanında geleneksel Türk hamamı kese ve köpük masajlarıyla da hayır diyemeyeceğiniz dakikaları sizlerle paylaşıyor.
Konumu ve hizmet kalitesiyle vazgeçilmez olan Kaya Ramada Plaza beş yıldızlı konforu konuklarının beş duyusuna hitap etmek olarak tanımlıyor.


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]