Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
Bir milyondan fazla ziyaretçinin beklendiği Motorshow’da Opel’in yeni Astra ailesi; Sedan Hatchback Sports Tourer gövde tipleri ve OPC motoru 1750 metrekarelik Opel standı ile Hall 14’te gösterimde olacak. Ayrıca Opel’in yeni SUV’si Mokka da ziyaretçilerini bekliyor olacak.

Astra Sedan Opel Büyüme Stratejisinin Bir Parçası


Opel satış pazarlama ve satış sonrası hizmetlerden sorumlu başkan yardımcısı Alfred Rieck “sportif ve zarif tasarımıyla yeni Astra Sedan kompakt sedan segmentine yeni bir hareket getirecek. Tüm Astra’larımız gibi yüksek teknoloji ve kaliteyi birarada sunacak. Yeni Astra Sedan’ımız büyüme stratejimizde anahtar rol oynayacak. Orta sınıftaki birçok sedan için son derece çekici ve tercih edilesi bir alternatif olacak. Ayrıca bir çok Avrupa ülkesinde ve özellikle Rusya ve Türkiye’de büyük bir rekabetçi potansiyeli olacağını düşünüyoruz” diyor.


1.6 SIDI ECOTEC motor da Moskova’da


Opel bir süre önce yeni motor teknolojilerinin müjdesini vermişti. İşte bunlardan biri 1.6 lt benzinli turbo beslemeli motor Moskova’da ziyaretçilerin karşısına çıkacak. SIDI ECOTEC motor 300 Nm’nin üzerinde bir tork sağlıyor. Üretimine yıl sonunda başlanması bekleniyor.


Moskova Motorshow 29 Ağustos – 9 Eylül arasında ziyarete açık olacak.

2013 Opel Astra Sedan Fotoğraf Galerisi

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]