Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

Juke Nismo’yu standart modelden ayıran özellikler arasında yeni aerodinamik kit alçaltılmış ve sertleştirilmiş süspansiyon ve güçlendirilmiş 16 litrelik turbo motor bulunuyor.

Juke Nismo’da kullanan alçaltılmış ve sertleştirilmiş süspansiyon kiti Nismo kataloğundan seçilmiş. Sadece Nismo’ya özel İnci Beyazı rengindeki konseptte bazı parçalar kırmızıya boyanmış. Büyük çamurlukları 19 inç çapındaki alaşım jantlar doldurmuş.


Juke Nismo’da revize edilmiş ve alçaltılmış tamponlar daha geniş çamurluklar eşik etekleri LED gündüz farları güncellenen ön ızgara yeni ayna yuvaları ve bagaj kapağı kanadı içeren bir aerodinamik kit de bulunuyor.


Kaputun altında görev yapan 1.6 litre turbo motor DIG-T varyantından transfer edilerek 215 beygire ulaştırılmış. Japon üretici diğer teknik özellikleri henüz açıklamadı.

2013 Nissan Juke Nismo Fotoğraf Galerisi

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]