2012 Anneler Günü Takı Kampanyaları

Anneler Gününe özel Takı Kampanyaları 2012

Takılar Anneler Gününde annenize alabileceğiniz güzel hediye seçeneklerinden biridir. Şık bir kolye yüzük küpe ya da bileklik annenizi mutlu edecektir. Peki 2012 takı kampanları neler?

Jival her şeyden değerli anneleri elmas ve zümrütle işlenmiş Valide Sultan Küpe Koleksiyonu ile taçlandırıyor.
Jival’in anne kalbinin ışıltısından ilham alarak Anneler Günü’ne özel tasarladığı Valide Sultan Küpe Koleksiyonu’nda annelerin beğeniyle takabileceği şık ve zarif taşlar dikkat çekiyor. En değerli taşlardan zümrüt ve elmasla işlenerek hazırlanan koleksiyon aynı zamanda annelerin biricik kızlarına hatıra olarak bırakmayı tercih edeceği seçenekler de sunuyor. Koleksiyon yaklaşmakta olan Anneler Günü için hediye arayanlara da benzersiz bir alternatif olarak dikkati çekiyor.

Euromoda

Bahar sezonunu birbirinden şık ve eğlenceli takılarla hızlı açan Euromoda annelerin estetiği kadar sağlığını da düşünüyor. Birbirinden şık küpeler kolyeler bilezikler ve değişik takılar her zevke uygun örnekleri ile üstelik anti-alerjik özelliğiyle Euromoda mağazalarında annelerin beğenisine sunuluyor. Birden fazla seçenekle onları mutlu etmek için Anneler Gününde önce mutlaka Euromoda’ya uğrayın.