Milano Moda Haftası'nda Emporio Armani dalgası

Milano Moda Haftası kapsamında gerçekleşen Emporio Armani 2016 İlkbahar/Yaz Kadın Koleksiyonu yaz rüzgarını podyuma taşıdı.

Farklılıkların birlikteliğine tanıklık eden Emporio Armani 2016 İlkbahar/Yaz Kadın Koleksiyonu görücüye çıktı. Maskülen ve feminen çizgilerin yer aldığı koleksiyonda Armani kadını moduna göre giyinip klasikten daha feminen bir tarza bürünerek kendini yeniden keşfediyor ve bu sefer kararlı asil bir tarzı benimsiyor.
Gizlenmiş rahatlık

Soft renklerin hakimiyetindeki tasarımlar metalik griden çarpıcı pembelere tarçından şeftali tonlarına kadar geniş bir renk paletinde kendini belli ediyor. Gizlenmiş rahatlık yeni Emporio Armani koleksiyonunda boy göstererek hafiflik hissi yaratıyor ve bir şalın takılışını bile spontane kılıyor.
Tüller ve transparan detaylar

Tüllerin ve transparan detayların kullanıldığı tasarımlarda akıcı silüetler ezberleri bozuyor. Kısa ceketlerin bermuda ve şortlarla kombinlendiği koleksiyonda boyfriend ceketler ve yelekler kalem pantolonlarda hayat bularak kadınların cool bir tarzı benimsemesini sağlıyor. Bilekte biten bol pantolonlarda da görüldüğü gibi uçuş uçuş hacimler dikkatleri çekiyor. Bluzlar ceketler ve elbiselerdeki asimetrik kesimler hareketin sembolü oluyor.


Gece kıyafetlerinde farklı uzunluklar farklı materyaller

Gece kıyafetlerinde ise yarı saydam farklı uzunluklardan oluşan farklı materyalde katlar hakimiyet kuruyor. Düz yüzeyler çiçek ve dal yapraklarından oluşan desenlerle canlanıyor. Kumaşların sıkı ama bir o kadar da hafif olduğu kıyafetlerde organza ve neoprene gibi birçok farklı materyal bulunuyor.
En şık çanta ve ayakkabılar

Küçük ve büyük ebatlardaki bowling çantalar sırt çantaları ve hobo çantalar seyahat havası yaşatırken açık burun ayakkabılar şıklığın simgesi oluyor.


Farklılıkların birlikteliğine tanıklık eden Emporio Armani 2016 İlkbahar/Yaz Kadın Koleksiyonu görücüye çıktı.Maskülen ve feminen çizgilerin yer aldığı koleksiyonda Armani kadını moduna göre giyinip klasikten daha feminen bir tarza bürünerek kendini yeniden keşfediyor ve bu sefer kararlı asil bir tarzı benimsiyor.


Soft renklerin hakimiyetindeki tasarımlar metalik griden çarpıcı pembelere tarçından şeftali tonlarına kadar geniş bir renk paletinde kendini belli ediyor.
Gizlenmiş rahatlık yeni Emporio Armani koleksiyonunda boy göstererek hafiflik hissi yaratıyor ve bir şalın takılışını bile spontane kılıyor.Tüllerin ve transparan detayların kullanıldığı tasarımlarda akıcı silüetler ezberleri bozuyor. Kısa ceketlerin bermuda ve şortlarla kombinlendiği koleksiyonda boyfriend ceketler ve yelekler kalem pantolonlarda hayat bularak kadınların cool bir tarzı benimsemesini sağlıyor.Bilekte biten bol pantolonlarda da görüldüğü gibi uçuş uçuş hacimler dikkatleri çekiyor. Bluzlar ceketler ve elbiselerdeki asimetrik kesimler hareketin sembolü oluyor.Gece kıyafetlerinde ise yarı saydam farklı uzunluklardan oluşan farklı materyalde katlar hakimiyet kuruyor. Düz yüzeyler çiçek ve dal yapraklarından oluşan desenlerle canlanıyor.Kumaşların sıkı ama bir o kadar da hafif olduğu kıyafetlerde organza ve neoprene gibi birçok farklı materyal bulunuyor.
Küçük ve büyük ebatlardaki bowling çantalar sırt çantaları ve hobo çantalar seyahat havası yaşatırken açık burun ayakkabılar şıklığın simgesi oluyor.Emporio Armani 2016 İlkbahar/Yaz Kadın Koleksiyonu

Emporio Armani 2016 İlkbahar/Yaz Kadın Koleksiyonu

Emporio Armani 2016 İlkbahar/Yaz Kadın Koleksiyonu


Emporio Armani 2016 İlkbahar/Yaz Kadın KoleksiyonuEmporio Armani 2016 İlkbahar/Yaz Kadın Koleksiyonu

Emporio Armani 2016 İlkbahar/Yaz Kadın Koleksiyonu