Paris'te ilginç defile

Paris Moda Haftası'ndaki defilede podyuma çıkan mankenler birbirlerini tıpkı sırt çantası ya da anne kucağı gibi aparatlarla taşıdı!Dünyanın en ilginç defilesi Paris Moda Haftası'nda gerçekleşti. "Podyumda daha değişik ne görebiliriz ki" diye düşündüğümüz anlardan birinde ABD'li tasarımcı Rick Owens "Daha bir şey görmediniz" dedi.

Paris Moda Haftası'nın en çok ilgi gören ve konuşulan defilelerinden birine Owens imzasını attı. Tasarımcı yeni koleksiyonunu daha önce örneğine rastlanmamış ilginç bir şovla tanıttı.
Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

Defilede podyuma çıkan mankenler birbirlerini tıpkı sırt çantası ya da anne kucağı gibi aparatlarla taşıdı.


"Kadınları anlattım"

Rick Owens bazı kişiler tarafından"Üzgünüm ama sadece 'insan sırt çantaları' gördüm"diye eleştirilen şovu hakkında"Yükselen kadın kuşağını anlatmaya çalıştım. Kadın olan kadınlar birbirlerini destekleyen kadınlar" dedi.

Dünyanın en ilginç defilesi Paris Moda Haftası'nda gerçekleşti.


"Podyumda daha değişik ne görebiliriz ki" diye düşündüğümüz anlardan birinde ABD'li tasarımcı Rick Owens "Daha bir şey görmediniz" dedi.

Paris Moda Haftası'nın en çok ilgi gören ve konuşulan defilelerinden birine Owens imzasını attı.Tasarımcı yeni koleksiyonunu daha önce örneğine rastlanmamış ilginç bir şovla tanıttı.Defilede podyuma çıkan mankenler birbirlerini tıpkı sırt çantası ya da anne kucağı gibi aparatlarla taşıdı.Rick Owens bazı kişiler tarafından "Üzgünüm ama sadece 'insan sırt çantaları' gördüm"diye eleştirilen şovu hakkında "Yükselen kadın kuşağını anlatmaya çalıştım. Kadın olan kadınlar birbirlerini destekleyen kadınlar" dedi.İşte ilginç defileden kareler...İşte ilginç defileden kareler...

İşte ilginç defileden kareler...

İşte ilginç defileden kareler...İşte ilginç defileden kareler...İşte ilginç defileden kareler...

İşte ilginç defileden kareler...

İşte ilginç defileden kareler...