Baskılı pantolon modası

Bu senenin modası baskılı desenli pantolonlar. Nasıl giymek gerekir ne ile kombinlemeli? İşte bu soruların cevabı...
2015 yaz modasında desenli ve baskılı pantolonlar çok trend. İşte nasılZiyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]leyeceğinize dair birkaç tüyo...
- Baskılı pantolon giyecekseniz öncelikle dikkat etmeniz gereken şeyin kısa üstler olduğunu göreceksiniz. Beli yüksek olan bu pantolonları düz üstlerle birleştirebilirsiniz.
- Eğer kısa üstlerle tamamlama taraftarı değilseniz pantolona tezat oluşturmayacak renkler seçmeye dikkat edin. Diğer parçalar da dökümlü olsun.
- Çok baskılı bir pantolon giyecekseniz diğer tüm aksesuarları sade tutmakta fayda var. Makyajınız da buna dahil...
- Genellikle yüksek topuklularla giyilen baskılı pantolonları uzun boyluysanız topukluyla giymekten kaçınmalısınız. Bacak boyuna vurgu yapan desenler bacakları daha uzun ve hatta kaba gösterebilir.
- Eğer topuklu ayakkabı giyecekseniz desenli pantolonun tonuna uygun ve sade bir model seçmenizde fayda var.
- Yarım bluzlar spagetti askılar tam olarak baskılı pantolonlar için!- Renk uyumunu yakaladığınızda bu pantolonları giymek sizin de hoşunuza gidecek.
- Desenli pantolonlar bir anda spor olabilirken bir anda şık bir kıyafete dönüşebilir. Sadece neyle kombinlediğiniz önemli.
- Desenleri bir arada kullanmak karmaşık bir görüntü yaratacaktır.
- Başlı başına zarif parçalar çiçekli bir pantolonla birleşince ortaya bu gibi hoş görüntüler çıkıyor...
- Ayakkabınızı tişörtünüzü ve pantolonuzu seçerken tüm gün oturmayacağınızı da hesaba katın. Aynada güzel gözüken kıyafetler pratikte çok da güzel olmayabilir...