Masumluktan yana olan kadınlar daha hafif ve gösterişsiz kıyafetler tercih ediyor. Siz de masum bir kadın olmayı tercih ediyorsanız bu 10 öneriyi değerlendirebilirsiniz...

Kadın dediğimiz canlı her durumda farklı özelliklere bürünebilme özelliğine sahiptir. An olur çocuklaşır suçlu olunca süt dökmüş kedi gibi masumlaşır.

Tabularına dokunursanız karşınızda tam manasıyla bir şeytan bulursunuz. Hırçınlaştıklarında cadaloz gibi olurlar baş edemezsiniz. Tabi bir de her daim varlığını sürdürmeyi başaran tripli halleri vardır ki çoğu zaman çekilmez. Çiçekler gibi her daim sevilmeyi bekleyen kadınlar bu amaç uğruna çeşitli uğraşlara girebilir.

Mesela iddialı görünmek isteyen kadınlar hemen çekici kıyafetlere yönelirken masumluktan yana olan kadınlar daha hafif ve gösterişsiz kıyafetlere yöneliyor.


Bu öneriler masum görünmek isteyen kadınlar için. Öyle bir giyinmeliyim ki orta çağın eşsiz güzellikteki hanımefendileri gibi hem zeki hem de masum olmalıyım diyorsanız işte sizi masum gösterecek 10 kıyafet...

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]