Gri ya da lacivert takım elbiseli erkekler nerede? Jean’lerini beyaz gömlekle tamamlayan adam gibi adamları göremez olduk.

Bunun için tasarımcıları suçluyoruz! Çünkü tasarımcılar erkekleri alışık olduğumuz kalıplardan çıkarıp özgür ruhları sokağa salıyor

Floresan pembelerden takımlar eflatun smokin ceketler etekler taytlar hatta danteller… Erkekler alışık olduğumuz kalıplardan sıkılmış olabilir ama en azından kendi adıma söyleyebilirim “klasik” erkeklerden sıkılmadık onları eski kalıplarda görmek istiyoruz!

Evet bir moda çekimi. Yaratıcılık konuşturulmuş. Ama transparan kumaştan floresan mavisi elbise bir de ne oluyor! Çok mu tutucuyum?

Lastik ayakkabılar rengarenk oldu ses çıkartmadık. Ama platform topuklu ayakkabıları fazla buluyoruz. Erkeklere yakışmıyor!

Erkeklerin sadece lacivert gri siyah gibi klasik renkler giymesi artık çok gerilerde kaldı. Renk paleti genişledi floresan renkleri benimsediler...

Kadınları baştan çıkaran kıyafetler
Bazı erkekler patronları için giyinir bazıları kendileri için. Geri kalanlar ise sadece kadınlar için... Kadınları baştan çıkaran erkeklerin ipuçlarını açığa çıkardık herkesin dikkatine!

GÖMLEK VE KRAVAT:
Sade bir gömlekle şık bir kravat takmak ama kravatta çok parlak renklerden kaçınmak.

JEAN’LER: Erkekleri en seksi gösteren şeylerden biri de kaliteli güzel bir jean. Jean’ler ne çok açık olmalı ne de çok dar ya da bol…

ÇANTA:
Artık sadece kadınlar değil erkekler de çanta kullanıyor. Sadece iş çantaları değil günlük hayatta da çanta kullanmak erkekler arasında çok yaygın. En güzelleri ise maskülen büyük omza takabileceğiniz uzun sap seçeneğine sahip deri çantalar…

İÇ ÇAMAŞIRI: Beyaz bokser şortlarda seksapel ayrıntıların gizli olduğunu fark etmemek imkansız. İpek ve saten kumaşların daha seksi durduğunu da söyleyelim.

GÜNEŞ GÖZLÜKLERİ: Ray-Ban’in aviator modelleri erkeklerin sıkça tercih ettiği modeller arasında. Bizden tavsiye taşlı ve cafcaflı modellerden kaçınmanız.

TAKIM: Bedeninize oturan Milano tarzı slim fit takımları mutlaka deneyin. Renklerde gri siyah lacivert füme favoriler arasında...

DERİ CEKETLER: Kadınlar kadar erkekler de deri ceket giyiyor. İster şık ister günlük istediğiniz şekilde kullanabileceğiniz deri ceketleri klasik bir pantolonun üzerine bile giyebilirsiniz.

SMOKİN: Hangi kadın bir erkeği smokin içinde seksi bulmaz ki? Smokininiz de mutlaka dar kesimli olsun. Hatta papyon takmak istemiyorsanız ince kravat da uyar.

AYAKKABI: Elegan bir ayakkabı hem göz alıcı hem de çok seksi. Fark edilmek isteyen erkeklere!

KOL SAATİ: İtiraf ediyorum; ilk önce erkeğin saatine bakarım. Bir erkek en önemli aksesuarı olan saate yatırım yapılmalı!

TRİKO:
Hayal edin; İnce örgülü bir triko dar kesimli bir jean ve altına da sneaker’lar. Kulağa hoş geldiği gibi göze de çok hoş geliyor!

PARFÜM: Ne kadar güzel koktuğunu düşünse de her erkeğin bir parfümü olmalı. Ama bu parfüm uzaktan ‘Ben geliyorum!” diye bağırmamalı! Lütfen parfümünüzü sadece yaklaştığımızda hissedelim.

KRAVAT:
Abartıya gerek yok! Desenli kravatlar yerine düz mavi bir kravat her şeyle rahatça tamamlanabilir. 30 yaşın üzerindeyseniz esprili kravatlardan da uzak durun. ‘Komik’ erkek istemiyoruz.