Şort mevsimi tüm hızıyla devam ediyor. Doğal olarak şimdilerde vitrinlerde birçok farklı modelde şortlar görüyoruz. Peki en iyisi hangisi?

Jean yüksek bel safari ya da ipeksi… İçlerinden seçmek çok zor değil mi? Bu kadar farklı modelin en güzel yanı kendinize uygun olanı seçebilecek olmanız. Şimdi hangi şortu en iyi şekilde nasıl giyebileceğinizi anlatmaya çalışacağız siz de seçiminizi buna göre yapabilirsiniz.

Jean şortlar

Tipik bir tomboy görüntüsü elde etmek gizli bir seksapel yakalamak için jean şortları tercih edin. Mini jean şortları blazer ceketler ve mokasen ayakkabılarla kombinleyerek bu yazın maskülen içeriğini sonuna kadar kullanın.

Safari

Şehirde safariye hazır mısınız? Vahşi yaşamdan ilham alan tasarımcıların son gözdesi de diyebiliriz… Haki ve toprak tonlarının ağırlıkta olduğu bu trendi gri ve krem rengiyle hasır şapkalarla düz ya da topuklu sandaletlerle kombinleyebilirsiniz.

İpeksi

Teni hafifçe saran ipeksi şortlar bu yaz içinde kendimizi en rahat hissettiğimiz parça olacak. Tercihen romantik bir bluz ya da tam tersi halter tişörtler ile tamamlanacak ipeksi şortlar gece ve gündüz kullanımına açık.


ALINTIDIR.