Son iki sezondur portföy çantalar moda dünyasını istila etmiş durumda. Nereye baksak kiminle konuşsak elimde bir portföy çanta var.

Bu sezon portföy çantanızın ayakkabılarınızla uyumlu olmasına bakmadan farklı boyları renkleri materyalleri ile günün her saatinde rahatça kullanabileceğiniz modelleri kullanabilirsiniz asıl önemli olan kıyafetinizin genel görünümü olmalı unutmayın.

Katlanabilir portföy çantalar: Katlanabilir portföyler hem moda hem de pratikler. Bir el hareketiyle portföyden omuz çantasına ya da iri bir el çantasına dönüşebilirler. Gün içerisinde yerine göre tercihinizi kullanabilir her ortama ayak uydurabilirsiniz.

Kutu portföyler: Kutu portföyler gece için harikadırlar satenler ve ipeklerle kullanabilirsiniz. Elegan görünümünüzü bozmadan sadece gerekli eşyalarınızı yanınızda taşımanıza yardımcı olurlar. Kutu çantalarınız metalik kristal biçimleriyle çok havalı.

Metalik portföyler: Birkaç sezondur moda endüstisi metalliklerle aşk yaşıyor. Bu renk alternatifi çantalar ayakkabılar ve diğer aksesuarlarınız için çok uygun. Metalik bir portföy her renkle rahatça uyum sağlayabilir gece kıyaflerinizde dikkat çekmek için en basit seçimdir ancak gündüzleri kullanmamaya dikkat etmelisiniz.

Mini portföyler: Mini portföyler hiç pratik değillerdir onların görevi sadece stilinizi belirlemenize faydalıdır. Biraz para kimlik ve rujunuzu taşıyabilirsiniz ama biçimleri ve renkleriyle bu sezon çok popülerler. Geleneksel biçimlerinin yanı sıra kalem kutusuna benzer modellerini de tercih edebilirsiniz..

Çok büyük portföyler: Kocaman çantaların modası etkisini portföylere de taşıdı. Yanımıza almak istediğimiz birçok şeyi sığdırabileceğimiz bu çantalar geceleri olduğu kadar gündüz kullanmak için de çok uygunlar. Çeşitli safari desenleri leopar ve zebra desenleri çok popüler.

Renkli portföyler: Ne biçimde ne materyalde olursa olsun rengi farklı olmalı bu çantaların. Fosforik parlayan renklerde ya da birçok rengi bir arada kullanılmış olanları çok alımlı nereye giderseniz gidin gözleri üzerinize çevirerecektir. Bu portföyler siyah bir elbise ya da gardrobunuzun klasik bir parçasıyla kullanarak anında havanızı değiştirebilirsiniz. Tüm popüler tasarımcıların bu renklerde bir portföyünü bulmak mümkün.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


ALINTIDIR.