Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Efsaneler Ölmez...

  Nasıl bir giriş yapacağımı bilemedim inanın. Uzun zaman oldu forumlara üye olmayalı forumlarda tanıtım yazısı yazmayalı ve hattâ forumların yüzüne bakmayalı. Kısaca; klişe bir tâbirle sanalı bırakmıştım -ki hâlâ dönmüş de sayılmam ve de dönmeyi de geçirmiyorum şu etapta aklımdan- ve fakat @Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] işte @Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]. O benim gerçek dostum! Bu yüzden O'nun yeri farklıdır. O'nun için değil bir üyelik değil bir tanıtım; özgün makaleler dizesi yazabilirim buraya ve ilk trollemeleri başarıyla tamamladıktan sonra nihayet tanıtıma artık geçmek istiyorum.

  Ongun ben. Forumlarda eski olan birçok kişi en azından isim olarak mutlaka duymuştur. Duymasa dahi Regex'i bir yerlerde footerlarda eklenti kodlamalarının copyright alanlarında illa görmüşlüğü vardır. Eski IRCd'ci ve eski forumcuyum. Doğma büyüme Ankaralıyım hukuk fakültesi son sınıf öğrencisiyim. Genelde boş muhabbetlerden hoşlanmam. Her zaman; olgunluk tarzım profesyonellik farkım kalite ise mizâcım olmuştur.

  Bildiğim programlama dilleri: PHP (Laravel Symfony2 Phalcon Yii CodeIgniter Zend Cake PHP) MySQL (MongoDB Redis PDO) JAVASCRIPT (jQuery Modernizr) ACTIONSCRIPT JAVA PERL NODE.JS (Socket.IO) HTML5 - CSS3 (Bootstrap Gumby) programlama dili olarak sayılırsa bir de eskilerden kalma mIRC Scripting.

  Teknik terimlere girmeden devam edeyim fazla da uzun tutmak istemiyorum. Sanalı bırakmadan önce çeşitli ilgi alanlarım oldu forumlar üzerinde. Kâh bulunduğum yönetimler adına stratejist oldum kâh tekniğe yoğunlaşıp phpMyAdmin cPanel admincp ve XML kodlarıyla boğuştum kâh SEO alanında taktiksel ve pratik uygulamalara gittim kâh hukukçu olmam dolayısıyla kullanıcının sesine eğilip çözüm odaklı işler yaptım. İyisiyle kötüsüyle uzun uzun yıllarım geçti. @Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]'la beraber gençliğimizde ( ) her türlü projeye el attık kısaca. Çocuk olduk çocukluk yaptık büyüdük kodlara daldık birbirimize kırılıp alındık insanları zarfladık zarflandık aldandık hata yaptık ve hatalara mâruz kaldık.. Ama kardeşimle hiç yollarımızı ayırmadık dostluğumuza son noktayı bi' an bile koymadık. Hatay'ın soğuk kış akşamlarında; çekmeyen telefona söve söve çatılarda balkonlarda beni dinlemek adına hastalanıp yediği iğneleri ne siz sorun ilişkileriyle ilgili yaptığım çözümlemelerden bir ansiklopedi dolusu veri elde edilebileceğini ne de ben size söyleyeyim. ;d Kısaca 6 yılımız beraber geçti. Geriye dönüp şu internet ortamlarına baktığımda; dostlukların yapmacıklığına ilişkilerin soyutluğuna serzenişte bulunmuşumdur hep. Aslında sanal için geçerli değil bu yalnızca içinde "insan" olan her ilişkide böyledir ama; nadir de olsa sağlam temeller atılır doğrusal sonuçlar çıkartılır. İşte benim buralarda gördüğüm nadir doğrulardan birisi de kardeşim @Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]'dır; değerini bilin!

  Benden bu kadar herkese iyi forumlar dilerim.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Gece gece uzun tanıtım yazısı okuyunca gözlerim ağırdı. Neyse..

  Hoşgelmişsin Regex.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Hımm. Özgün giriş olmuş. Hoşgeldiniz efenim.

  Bahtiyar bizim değerimizi bilirse biz de biliriz tabi ki. (:
  Regex, Bunu Beğendi.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Aramıza hoşgeldiniz. Tanımıyorum ama tanışırız inşallah.
  Regex, Bunu Beğendi.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Öncelikle tanıtımını tamamen; her zaman ki gibi okuduğumu belirtmek isterim kardeşim!

  Uzun uğraşlar demeyelim de yoğun ders programından dolayı giremediğini biliyorum. Benim forumhane hakkındaki düşüncelerimi en iyi bilenlerden birisin. Bu forumun benim için yeri her zaman ayrıdır. Senin zamanında profesyonel anlamda bir çok alan da güzel başarılar elde ettiğine benim şahit olmam zaten yeterli fazlasına veya başkasına gerek duymadım/duymuyorum da.

  Seni kastığım siteme değil zamanında sende hatırlıyorsun -ki- uzun uğraşlar verdiğimiz foruma davet ettim. Sebebi de bana özel olan bir platform da kardeşimin de yer alması. Tanıtımın içerisinde geçen her kelimene katılıyorum. Ahhh zamanında kış vakti iken; az mı balkonlar da üşütüp yataklar da iğnelere mâruz kaldım. Daha unutamadığım bir çok anımız var zaten. Araya askerlik girmeseydi iyiydi de yapacak birşey yok.

  Aramıza hoşgeldin kanka!
  Regex and Hayal Kentli like this.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş