Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Meleklerle Çalışmak

  BAŞ MELEK GABRİEL

  Bu isim” Tanrı’nın kahramanı” veya “Tanrı benim gücümdür” anlamına gelir. ”Tanrı’nın bilgi vereni” anlamında da kullanacağız. (Cebrail /Gabriel) dişi enerji verir. Eski Katolik kilise anlayışında (Patriğe bağlı kılınan dönemde Cebrail’den erkek melek olarak bahsedilmiştir. Hatta ilk İncil yazmalarında “Ana ve Baba” olarak bahsedilen Tanrı bile daha sonraları erkek olarak anılmıştır.

  Cebrail’in yanında bulundurduğu bakır renkli bir borazanı vardır ve baş çevresinde aynı renkte bir halesi vardır. Cebrail ve onun melekler grubu yaşantıları iletişime dayanan öğretmenler yazarlaraktörler hatipler vb. kimselere yardımcı olmazlar.
  Fikirlerinizi ve intibalarınızı başkalarına da aktarmak konusunda veya mesleğinizde karşılaştığınız problemler varsa Cebrail’e başvurun. Mesleğinizde ücret veya mevki yükselmesi arzu ettiğinizde kesinlikle Cebrail’den sizinle birlikte olmasını isteyin. Cebrail’i içinizden şunları söyleyerek davet edin:
  “Sevgili Cebrail; lütfen içimdeki doğruların en mükemmel yaratıcı bir ifade bulmalarına yardımcı ol.Teşekkür ederim.” Başmelek Cebrail ayrıca hamilelik ve doğumda da yardımcı olur. Hamile kalmak ve bunu sürdürebilmek için yani düşük tehditini ortadan aldırabilmek için Cebrail’in yardımını isteyin.

  Hayatınızın çıkmaza girdiği herhangi bir noktasında da Cebrail’den yardım dileyin. O sizin duraklamaya giren ilişki ve işinize “Yeni bir hayat nefesi” verecektir.
  Cebrail iyi haber ve bilgi veren bir haberci gibi çalışır. İleride vuku bulacak olaylar ufuktaki değişiklikler ve gelecek fırsatlar hakkında haberler verir. Pek çok kimse rüyalar ve kehanetlerin Cebrail’in kontrolünde olduğuna inanır. Çözemediğiniz rüyalarınız için Cebrail’den yardım isteyin.

  Kendisi özellikle sezgilerinizi arttırmada size yardımcı olabileceği gibi sizin günlük dış dünyanızda etkili iletişim desteği de sağlayabilir. Fiziki yeteneklerinizi yükseltmek için Cebrail’le çalışın.

  SEZGİLERİNİZİ GELİŞTİRMEK İÇİN CEBRAİL’LE ÇALIŞMAK
  Sezgi fiziki duyarlılık ve anlayışla ölçülemeyecek bir yetenektir. Sezgiye ayrıca “Düz Bilgi” de denilir. Çünkü bilinçliliğin daha üst kademelerine direkt bir giriş yapar. Sezgilerini serbest bırakabilenler dünyevi insanlık egosundan geçip bilinçlerine gelecek geçmiş ve bugünün gerçeklerini yerleştirebilirler. Algılamayı bir kimsenin gerçek hayalinin ötesinde bir algılama noktasına getirmek kolaylıkla mümkündür. Fakat çoğu kimse açılma endişesi ile bundan mahrum kalır. Hepimiz tüm sorulara cevaplar bulma yeteneğine sahibiz. İhtiyacımız olan tek şey hepimizin içinde var olan doğruya dayanmak ve güvenmektir.
  İki grup insan vardır. Düşünenler ve hissedenler. Bu gruplaşma onların insanlara ve hayattaki durumlara karşı tutumlarını tayin eder. Düşünenler zihni merkezlerden hareket ederler ve çalışırlar. Daha mantıklı rasyonel ve analitiktirler. Genellikle bir şeyin “gerçek” olup olmadığına karar vermek için görme işitme dokunma tatma ve koklamadan ibaret olan beş duyularına güvenirler. Hissedenler ise kendi hissi merkezlerinden hareket ederler ve daha yaratıcı sezgili ve ifadede yeteneklidirler. Hissedenler grubundan olan bir kimse karar vermek ve gerçeği belirlemek için sezgilerine veya altıncı hislerine dayanır. Düşünenler grubundan olanlar sezgiye açılabilmek için kesinlikle daha zor zamanlar geçirir. Eğer düşünenler grubundansanız her türlü sezgisel hissiyatı sorgular ve bunlara bilimsel cevaplar bulmaya çalışırsınız. Bu durum düşünenler grubundakilerin bu reaksiyonu farkedip sezgilerini takip ederek vazgeçebilecekleri bir alışkanlıktır.
  Bu satırları muhtemelen pek “havadan sudan” bulan düşünürler grubuna dahil bir çok kimsenin zaten bunları okuyacakları şüphelidir. Onlara “bu sizin kendi seçiminiz hayatınıza tökezleyerek devam için yolunuz açık olsun” diyoruz. Evrende ilim ve rasyonalite ile açıklanamayacak bir çok şey vardır. Gördüğümüzden duyduğumuzdan fazlasına güvenerek kendimiz ve başkaları hakkında bilgi sahibi olmak gücünü ediniriz.
  Bir takım şeylerin cevaplarına sahip olduğumuzda hayat çok daha kolaylaşır. Sezgilerinizi geliştirmek de aslında böyle bir şeydir. Önce belirli bir soru veya niyet formüle edin. Sonra zihninizin mırıltılarını yatıştırın sakinleştirin. (Bunun için uygulama yapmak gerekir. Biraz fazlaca zaman alırsa endişe etmeyin. Sadece elinizden gelenin en iyisini yapın.) Herhangi bir direnç gösterip hükme varmayın. Edindiğiniz ilk izlenime güvenin sonra da daha derinlerdeki iç görüntüye odaklanın.
  Sezgilerinizi iyice geliştirmek için meditasyon yapın. Meditasyon zihinsel konuşma melekenizi yavaşlatma uygulamasıdır. Daha fazla odaklandığınızda auranızın ve nasıl bilgi almanız gerektiğinin daha çok farkına varacaksınız .Kendinize etrafınızdaki durumlara daha derinden bir göz atma fırsatı tanıyın. Ne kadar çok meditasyon yaparsanızsezgileriniz de o kadar iyi ve berrak olur.
  SEZGİLERİ GÜÇLENDİRİCİ MEDİTASYON
  Sakin bir yere oturunayaklarınız yerde topraklanın Dünya Ana’ya inen köklerinizi hayal edin. Fizik bedeninizi rahatlatmak için nefes egzersizi yapın. Burnunuzdan nefes alıp 7 saniye kadar içinizde tutunsonra ağzınızdan yavaşça verin bunu üç kez tekrarlayın. Egonuza sol omzunuza geçip oturmasını söyleyin. Sadece bir izleyici olabileceğini bildirin. Melekleriniz ve rehberlerinizden size eşlik etmelerini isteyin.
  Yaratıcıdan aşağıya beyaz koruyucu ışığı göndermesini dileyin. Üçüncü gözünüzde ışığı hemen farkedebilirsiniz. Bu parlak ışığın sizi sarıp sarmalamasını izleyin. Artık sezgilerinizi güçlendirmeye hazırsınız.İçinizden şunları söyleyin: “Sevgili Başmelek Gabriel;şimdi bana gel ve içten görüş ve rehberlik yeteneklerimi açmama yardımcı ol.” Gabriel derhal yanınızda ve yardıma hazır olacaktır. Bir nehir kenarında durduğunuzu hayal edin. Su temiz ve derin çok hızlı akıyor. Nehrin uzaklarında muazzam parlak bir ışık nehrin içine sızıyor. Bunu seyredin. Gabriel’den bütün korkularınızı şüphelerinizi endişelerinizi dürüstolmayan duygularınızı engellerinizi güvensizliklerinizi ve tereddütlerinizi alıp bu nehre atmasını isteyin. Bedeninizdeki negatif enerjinin kalın ve yoğun siyah renkte bir sıvı olarak dışarı fışkırıp nehre aktığını gözlemleyin. Nehrin sizden çok ama çok uzaklara aktığını görün. Engeller ortadan kakınca kendinizi son dece hafiflemiş serbestleşmiş yükselmiş hissedeceksiniz. Önceden tabi olduğunuz kısıtlamaların sınırlarını kırmış aşmış olacaksınız. u duygunun sizin fizik bedeninizi sarmasına izin verin.

  Bu duygu sizi sarmalıyor ve evrene doğru genişliyorsunuz. Zihniniz mücadeleci görüşlerden arınıp berraklaşıyor. Yavaşça bilgi gerçek ve anlayışın şuurunuza yerleşmesine izin verin.

  Başmelek Gabriel’le birlikte parlak beyaz ışığın içine doğru uçtuğunuzu farkedin. Algılarınız aydınlanıyor. Başmelek Gabriel’i her ikiniz de ışığa doğru yukarılara yukarılara yükselirken parlak saf beyaz bir salonun içine girinceye kadar takip edin. Burada Gabriel’den üçüncü gözünüzü indigo-mor renkte sezgi ışığıyla aydınlatmasını dileyin. Başmelek Gabriel’in kalp çakrasından üçüncü gözünüze akan ışığı görün. Özümseyerek bu ışığın gücünü hissedin. Gabriel’in kendisi yeterli bulana kadar bu ışığı size göndermesine imkan tanıyın.
  Gönderme bitince Gabriel döner ve büyük bir salonda yürümeye başlar. Salonun sonunda üzerinde “Yüksek Benliğime Giriş Kapısı” yazan bir kapı vardır. Hazır olduğunuzda bu kapıyı açıp “Yüksek Benliğinizi” selamlayınız. Yüksek Benliğinizin ışınlar saçan mükemmel bir varlık ve fiziki benliğinizin bir yansıması olduğunu görünüz. Yüksek Benliğiniz sizin bir parçanızdır. Neler düşünür ve görürseniz Yüksek Benliğiniz de onları bilir ve sizinle paylaşmak ister.
  Fiziki bir mekanda Yüksek Benliğinizden sezgilerinizi geliştirmeniz için size yardımcı olmasını isteyin. Başmelek Gabriel’den sizin Yüksek benliğinizle olan bağlarınızı güçlendirmesini isteyin. Gabriel her ikinizi de bakır renkli ışık huzmesi içine saracaktır. Karşılıklı iletişim ve etkileşim enerjisi yayan bu bakır renkli ışığı hissedin. Kalp çakranız ile Yüksek Benliğiniz arasındaki bağların artıp güçlendiğini hissedin. İçgüdü ve sezgilerinizi belleğinize yerleştirin. Bu noktadan itibaren onların hayatınızın bir parçası olmalarına izin verin. Yüksek Benliğinize aklınıza gelebilecek her türlü soruyu sorun. Yeteneği dahilinde cevaplayacaktır. Ne kadar gerekiyorsa bekleyin cevap mutlaka gelecektir. Cevabı bedeninizin içinde hissedeceksiniz. Her soru ve cevapta güvende olduğunuzu bilin. Bir iç haberci ile temasta olduğunuzu hissedecek ve size gelen cevaba güveneceksiniz. Yüksek Benliğinize teşekkür edin ve onunla daima irtibatta olacağınızı bilin. Şimdi dönün Gabriel’i kapıdan çıkıp beyaz salona geri dönene kadar takip edin. Başmelek Gabriel’in elini tutup nehre akın aşağıya aşağıya güvenle ve yavaşça. Bu yeni benlik hissiyatınızla uyanmak için güçlü bir istek duyuyor ve bunun nasıl hayatınızın bir parçası olduğunu görmek için sabırsızlanıyorsunuz. Başmelek Gabriel’e teşekkür edin. Sezgiye dayalı mesajlar almanıza engel olan düşünce ve hislerden sizi korumasını isteyin. Size eşlik eden ruhsal rehberleriniz ve meleklerinize teşekkür edin. Ayaklarınızdan Toprak Ana’ya uzanan kökleri tahayyül ederek kendinizi topraklayın. Derin ve yavaş nefes alın. Bir süre durun sonra gözlerinizi açabilirsiniz. Yüksek benliğinizden cevap alamazsanız endişe etmeyin. Denemeye devam edin. Pratik yapmak uygulamayı mükemmelleştirir. Ve unutmayın Yüksek Benliğiniz sizden sadece bir düşünce boyutu kadar uzaktır...

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart


  BAŞ MELEK MICHAEL


  Adı “Tanrı gibi” anlamına gelir”Işığın prensi” olarak da adlandırılır. Elinde bir kılıç tutar.Aurası çok geniştir ve morla karışık kobalt mavi renktedir. Michael etrafta iken bu renklerin kıvılcımlarını görebilirsiniz. Tüm melekler arasında en büyük savaşçı melektir.

  Işık ve sevginin koruyucusu ve rehberidir.Korkuyu yok edip kişinin cesaretle dolmasına yardımcı olur. Özellikle yaşam amacınızla çakışan durumlarda ısrarla sizinle çalışacaktır. Işık işçilerinin yönetiminde çalışan bir melektir.

  Michael; aile üyeleri sevilenler komşular hatta yabancılarla yaşanan kavgalara barışcıl bir sonuç getirmeye yardım edecektir.

  Başmelek Michael istendiğinde negatif enerjiyi temizler. Kalabalık bir yere girmeden önce onun negativiteyi temizlemesini isteyin. O negatif zihin yapısına sahip insanları (yaşayan veya kaybedilmiş) Işık Tanrı’sına götürüp zihinlerinin iyileştirilmesini sağlayabilir. Negativite hissettiğiniz her dönemde Başmelek Michael’i çağırın. Her yerdeki (sizin kalbiniz ve zihniniz dahil) negatif enerjiyi temizleyebilir. Ondan evinizdeki işyerinizdeki arabanızdaki vs. negatif enerjiyi temizlemesini isteyin. Tartışmalar gibi negatif durumlarda özellikle yararlıdır. Onaylarını alarak arkadaşlarınız ve ailenizin negatif enerjilerden temizlenmesini isteyebilirsiniz.

  Ne zaman korku veya zorlandığınızı hissederseniz mental olarak “Başmelek Michael lütfen beni koru ve sakinleştir” deyin. Güvenli olmayan bir yerde iseniz ondan sizin melek koruyucunuz (guardian angel) olmasını isteyin; size eşlik etsin rehberlik etsin ve sizi korusun. Hatta Michael’den kalıcı olarak yanınızda olmasını böylece onun güçlü koruyuculuğu altında güvende olmanızı isteyebilirsiniz. Sadece zihnen “Başmelek Michael; zamanın tüm yönlerinde benim rehberim ol. Teşekkür ederim.” diyeceksiniz. Böylece olur.

  Hayatınızdan negativitenin ve korkunun temizlenmesini istediğinizde çağırdığınız melek odur. ”Ruhun melekle arınması” çalışması aldığınızda negatif eğilim katmanları ve sınırlayıcı inançlar temizlenip enerjetik olarak serbest bırakılır. Başmelek Michael ile ruhun melekle arınması çalışmasının meditasyon şeklini görelim.


  BAŞMELEK MICHAEL İLE RUHUN ARINMASI
  Negatif veya korkulu hissettiğinizde ve bunları ışığa bırakmaya hazır olduğunuzda bu çalışmayı yapabilirsiniz. 15-30 dakika sürer.

  Rahat bir yere oturun.Kendinizi topraklayarak başlayın. Gözlerinizi kapatarak ayaklarınızdan Dünya Ana’ya uzanan köklerinizi hayal edin. Basit bir nefes alıştırması ile fizik bedeninizi rahatlatın.Burnunuzdan mümkün olduğunca derin bir nefes çekin ve ciğerlerinizin tamamen dolduğunu hissedip 3-4 saniye kadar tutun ve yavaşça dışarı verin. Egonuza sol omzunuza geçip oturmasını söyleyin ve çalışma sırasında sadece izleyici olduğunu bildirin.

  Meleklerinizden ve rehberlerinizden bu çalışmada size eşlik etmelerini isteyin. Yaratıcıdan beyaz koruyucu ışığı göndermesini isteyin. Sizin isteğinizi duyacaktır ve evrenden 3.gözünüze hemen bir beyaz ışığın indiğini görebilirsiniz. Sizi sarmasını seyredin. Hazırsınız.


  Zihinsel olarak “Başmelek Michael şimdi bana gel ve benim varlığımdaki tüm negativite ve korkuyu alıp götür” deyin. Michael hemen yanınızda belirir negativite ve korkuyu temizlemeye hazırdır.

  Başmelek Michael’in elinde her zaman “Psişik Vakum” olarak kullanabileceği bir kılıç vardır. Onun taç çakranızdan girip beyninizdeki tüm negativiteyi vakumlamaya başladığını hayal edin. Tüm başınızı sonra da tüm bedeninizi dolaşsın. Eller ayaklar parmaklara kadar tüm organlarınızı içten dışa vakumla arındırsın. Bu vakum tüm korku ve negativitenizi alacak ve karanlık enerjinin temizlendiği “ Işığa “götürerekışığa dönüştürecektir. Sonra fiziksel bedenden çıkıp auramıza geçerek tüm negativite ve korkularımızı vakumlasın.

  Gördüklerinize dikkat edin. Karanlık veya gölgeler görürseniz bu bölgelerde daha çok çalışmasına izin verin gölgelerin ortadan kalktığından emin olun. Bu bölgeler omuzlar boyun ve sırt ağrılarına tekabül eden yerler olabilir. Çünkü bunlar negativitenin yerleştiği yerlerdir. Karanlık noktalar temizlendikçe rehberleriniz ve meleklerinize kulak verin. Bu karanlıkların hayatınızda neleri temsil ettiğine dair mesajlar alabilirsiniz. Bunları önemseyin. İnatçı negativite ve gölge varlığında Michael’den ışık ağını atarak onları hemen ışığa çevirmesini isteyebilirsiniz. Eski acı veren anılar ortaya çıkabilir. Bunların temizlenmesi ve iyileştirilmesi için bir işarettir. Onların serbest bırakılması için elinizden gelenin en iyisini yapın.
  Bütün vücudunuz ve auranızı vakumladıktan sonra Başmelek Michael’den kılıcını vakumdan beyaz ışık enerjisine çevirmesini isteyin. Bu sonsuz kaynağı Yaratıcı’nın sevgi dolu beyaz kıvılcımlı ışığınıbütün vücudunuza ve auranıza doldurun.

  Işığın diş macunu gibi heryeri doldurmasını sağlayın çünkü negativite ve korku; yerleri hemen doldurulmazsa yine yerlerine sızarlar. Yapabildiğiniz kadar çok miktarda ışığı absorbe edin. Sizi sardığını hissedin fiziksel ve eterik bedeninize sızmasını sağlayın.

  Pozitif enerjinin farkını hissedebileceksiniz.
  Başmelek Michael’e teşekkür edin ve her zaman sizi negativite ve korkulardan korumasını isteyin. Koruyucu beyaz ışık sizi dev bir yumurta gibi sarar. Buradan sadece sevgi ve pozitif enerji sızabilir. Pembe ışık da hoştur kalbinizin içe ve dışa sevgisini yansıtır. Gün içinde irtibatınız olan kişilere sevginizi yollar.

  Köklerinizin Dünya Ana’da olduğunu hatırlayarak yeniden kendinizi topraklayın. Gözlerinizi açabilirsiniz.

  Bu güçlü enerji çalışmasını meleklerle yaptınız!.. Hemen daha pozitif ve hafif bir his sizi sarar. Sisler dağılır amaçlarınıza ve hayallerinize ulaşmak netleşir. Bazen başağrısı olur. Daha yüksek bir enerji vibrasyonuna uyum sürecidir bu. Pozitiviteye alıştıkça geçecektir.

  Bazılarında değişim yavaştır. Temizlenmeden sonra birkaç gün ağlama hissi olabilir. Çünkü eski korkularınız ve duygularınızı serbest bırakıyorsunuz. Bırakın kalbinizden gözyaşları akıp gitsin.

  Bu çalışmayı istediğiniz kadar yapabilirsiniz. Ancak çok sık uygularsanız halsizlik gelişebilir. Haftada bir kez harika bir sıklık olacaktır.

  SEVGİ VE IŞIĞIN KORUYUCU KALKANI

  Her sabah uyanınca Başmelek Michael’den sizi beyaz ışıktan oluşan kalın bir yumurta kabuğu içine yerleştirmesini ve bu kalkanın sizi karşılaştığınız negatif durum ve insanlardan korumasını isteyin. Bu özellikle etrafındaki insanların (pozitif-negatif) duygularını alma eğilimindeki çok empatik insanlarda gereklidir.


  NEGATİVİTENİN ETERİK BAĞLARINI KESME

  Önemli bir konudur çünkü bizi aşağıya doğru çeken kişilerle bağımız olabilir. Bazı kişiler kimileriyle konuştuklarında kendilerini yorulmuş ve çökmüş hissettiklerini söylerler. Bu özellikle sevdiğimiz ancak devamlı şikayetçi kaos ve fonksiyonsuzlukla çevrili insanlarla olan irtibatımızda kendini gösterir.

  Elbette bu insanlar bizi çökertmek istemiyorlar ancak ihtiyaçları çok fazla olduğundan böyle hissettirirler. Kendinizi kalkanladıktan sonra bu insanlarla görüşün. Daha sonra da eterik bağları kesmek gerekir.

  Her gece yatmadan önce “Başmelek Michael şimdi bana gel benim sevincimi enerji ve hayatiyetimi emen tüm negatif eterik korku bağlarını kes. Tüm negativiteden beni temizle buraları Tanrı’nın sevgi dolu beyaz ışığı ile doldur. Teşekkür ederim.” demek yeterli olacaktır.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  BAŞ MELEK RAPHAEL

  Adı “Tanrı İyileştirir” anlamındadır. Tüm dünya popülasyonu için iyileştirme ve iyileştiricileri temsil eder. İyileşme için” Tanrı’nın şifacısı” anlamına gelen Rafaeli çağırmak anlamlıdır.
  Rafael’den her türlü ağrı fiziksel duygusal entellektüel veya ruhsal yardım isteyebilirsiniz. Bir şekilde size ani fikirler ve düşünceler ilham ederek şifa için doğru bilgiyi verir.
  Şifa için yol göstermesini isterseniz Rafael aurasının rengi olan yeşil ışıkla sizi sarar. Yeşil şifanın rengidir ve durugörü sahibi kişiler Rafael çevrede iken yeşil kıvılcımlar görür.

  Kişinin ölümü veya hastalığı onun kutsal planının bir parçası değilse Rafael hemen tedavi için gerekli enerji kaynaklarını oluşturur. Yalnız herşeyi hemen tedavi etmeyebilir. Bir süre negatif düşüncelerinizin bu hastalığa sebep olduğunu görmeniz ve bu düşünceyi değiştirmeniz için bekler.
  Eski kızgınlıklarınızı ona devredin ki ışıkla onu temizlesin. Öfke gittiğinde kendinizi çok daha barış içinde hissedeceksiniz. Rafael; doktorlarıncerrahların psikologların bilim adamlarının kulağına bilgi fısıldayan iyileştiricileri motive eder.
  Sallanan evliliklerde alışkanlıklarda kayıplarda aile ilişki bozukluklarında ve stressli yaşam tarzlarında Rafael’in şifacı rolünü almasını isteyin. Adını söyleyin ve özel bir istekte bulunun.
  “Başmelek Rafael; yanıma gel ve (konu) ile ilgili kendimi daha iyi hissetmeme yardım et. Beni iyileştirici enerjiyle sar hareketlerime ve düşüncelerime rehberlik et ki iyileşeyim. ”Rafael aynı zamanda yolculukla görevlidir. Rafael ve yolculuk melekleri uçaklardaki türbülansları kontrol edebilirler. Kaybolduğunuzda size yön verirler. Ona teşekkür etmeyi unutmayın!..
  Şart olduğundan değil ancak varlıklarını hissetmenizden mutlu olacaklardır. Ayrıca onlarla konuşabilirsinizsizi duyarlar ve bildikleri yollarla size cevap verirler.
  BAŞMELEK RAFAEL İLE İYİLEŞME MEDİTASYONU
  Hazırlık için Tanrı’ya dua edin ki tedavi için sizin şifaya mümkün olan en fazla açılımınızı sağlasın ve sizi bu işlem sırasında destekleyerek beraber çalışsın.
  Rahat bir yere oturun. Topraklanın. Egonuza sol omuzunuza geçip oturmasını söyleyin. Sadece bir izleyici olabileceğini belirtin. Yaratıcıdan beyaz ışığı göndermesini isteyin. Başmelek Rafael’i çağırın( Zihinsel ya da sesli olarak) “Başmelek Rafael; şimdi bana gel ve benim iyileşmemde bana yol göster” deyin. İsterseniz Üst benliğinizi ruhsal rehberlerinizi ve kişisel meleklerinizi de davet edebilirsiniz. Onların isimlerini bilmeniz gerekli değildir sadece davet edin.

  Zihin gözünüzde Rafael’i başınızın üzerinde kollarını açmış bir şekilde duruyor olarak canlandırın. Yeşil ışık formundaki iyileşme enerjisini ellerinden taç çakranıza oradan da tüm vücudunuza akarken görün. Rahatlamaya ve enerjiyi hissetmeye çalışın. Önceleri hissedemiyebilirsiniz birkaç kez tekrarlayınca olabilir gittikçe enerjiyi tanırsınız. Çoğu kişi enerjiyi ılık ve gıdıklayıcı bulur. Bazıları yumuşak bir sevgi fırtınasını vücudunda esiyor gibi hisseder. Ne hissederseniz o sizin için doğrudur.
  İlk seferinde bu enerjinin içinizde bir süre akmasına izin verin. Sizi Başmelek Rafael’in şifalandırıcı enerjisine açsın. Tedaviyi kabul etmeniz için tüm seviyelerde sizi hazırlasın. Bu önemli adım birkaç dakika olabilir.Sonra diğer adıma geçersiniz.
  Şimdi dikkatinizi vücudunuzun şifalanacak kısımlarına verin. Rafael’in elini bu bölgelerde resmedin ve yeşil ışığın sizin hasta olan bölgelerinize akmasını hissedin.
  Bitince Rafael’e teşekkür edin ve sağlık problemine yol açan duygulardan sizi korumasını isteyin. Sizinle çalışanların tümüne teşekkür edin. Dikkatinizi topraklamaya verin. Gözlerinizi açabilirsiniz. Görüntülemede iyi olup olmadığınız önemli değildir. Enerji yine aynı şekilde çalışır. Gerekirse günde bunu birkaç kez çalışın. Rafael’le çalışmaya alıştığınızda onlardan hızlı iyileşme ve rahatlama isteyebilirsiniz.Bu özellikle kronik ağrı gibi durumlarda önerilir.
  BAŞMELEK RAFAEL ENERJİSİ İLE BAŞKALARINA ŞİFA VERMEK
  Hepimiz ışık varlıklarız ve herkes bir başkasının tedavisine yardımcı olabilir şifa enerjisiyle çalışabilir. Özel eğitim gerekmez. Kanal olduğunuzu düşünün. Tek gereken diğer kişilere onların en yüksek hayrı için yardım etme niyetinizdir. Sizin başlıca göreviniz kanal olarak şifa çalışmasının bir parçası olmanızdır.

  Çalışacağınız kişinin rahat bir pozisyonda oturmasını sağlayın. Beraberce egolarınızın sol omuzlarınıza geçip oturmalarını söyleyin. Unutmayın ki sadece izleyici olabilirler. Meleklerinize rehberlerinize tedavi için şimdi eşlik etmelerini isteyin. Tanrı’dan koruyucu beyaz ışığı isteyin. Zihin gözünüzle ışığı hemen görebilirsiniz. Evrenden gelen bu ışığın kişiyi sarmasını izleyin.
  Beraberce sesli olarak şunları söyleyin;
  “Başmelek Rafael; şifa işinde şifacının en yüksek iyilik için yol göstermesi ve alıcının bu tedavinin en yüksek iyiliğini kabul etmesi için şimdi gel.”

  Bu sessiz de yapılabilir. Alıcının burada çağırması gerekmez. Ancak şifa işleminde aktif rol almalıdır. Ellerinizi taç çakraya koyun başmelek Rafael’i imgeleyin ve sizin aracılığınız ile çalıştığını görün. Şifalı yeşil ışık enerjisinin Rafael’den sizin ellerinize ve oradan da alıcıya geçtiğini canlandırın. Elleriniz ışık enerjisi ile ısınabilir.
  Birkaç dakika bunu yaptıktan sonra en çok ihtiyaç duyulan yerlere ellerinizi hareket ettirin. Her bölgede geçen zaman ve hangi bölgeler olduğu konusunda duygularınıza ve rehberliğinize güvenin.Şikayetlerin olduğu bölgeler dışında ilgisiz olduğunu zannettiğiniz bölgelere ellerinizin yönlenmesine izin verin. Bu altta yatan asıl neden ya da ayrı bir tedaviye ihtiyaç gösteren bölge olabilir. Sadece kendinizi takip edin.
  Rafael’le çalışmak çok kolaydır. Şifa; sizi yönlendiren ışık varlıklar ile çalışma niyetiniz ve isteğiniz ile olmaktadır.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  BAŞ MELEK URIEL


  “Yardım Meleği”. İsmi “Tanrı Işığı “ anlamına gelen bu başmelek hayatımıza ilahi ışığı getirir. Acı hatıraları yok edip geçmişin acı ve ağır yüklerini ortadan kaldırır. En ağır hayal kırıklıklarımızı en büyük sevinçlere dönüştürmede bize yardımcı olur. Uriel affedememezlik ve hoşnutsuzluklarımızı bertaraf eder. Çağırıldığında Uriel ve onun grubuna dahil olanlar size huzur getirmek için yardımınıza koşarlar. Uriel sizin sevgiyle dolmanızı sağlar. Bu sevgi negatif unsurları yok edecek kadar güçlüdür. Kendi enerjinizin hakimi olmak için onu hayatınıza davet ediniz. O çok hareketli bir melektir. Kesin adalet ve pişmanlık duygularıyla bağlantılıdır. Yakınınızda olduğu zaman menekşe indigo eflatun ve gümüşi parıltılar görebilirsiniz.
  İsa geleneğinde Uriel müzik meleğidir. Şiir ve kehanet meleğidir. Bir çok asırdan beri kilise tarafından başmelek olarak kabul edilen Uriel halkın gitgide melekleri ön plana çıkarmasından artan bir şekilde endişe duyan kilise kararıyla miladi 745 yılında kayıtlardan silinmiştir. Bazen kurtuluş başmeleği olarak anılan Uriel kalbin yolunu ve saf sevginin ateşini öğretir. Uriel’den geçmişin acılarını silmesini dileyin. Kalbinizin ve zihninizin kendinize ve başkalarına karşı olan eski affedememezliklerini azaltacakhafifletecektir.
  Uriel’in alev tutan açık bir el şeklindeki sembolü insanlığa büyük bir armağan sunar. İşte Tanrı’nın hizmetinde kalbi ateşleyen alev budur. Uriel bu sevgi alevini bütün ruhlara doğru uzatır. Bu sevgi alevi ile dolan ruhlar yaratıcının planlarına kendilerini adarlar. Uriel’in sevgi alevi Tanrı’nın ateşi Tanrı’nın ışığı düşük vibrasyonları ruhsal anlayışı asimile eden frekanslara dönüştürerek hissi ve zihni anlayışları arındırır.
  Uriel’in ilişkili olduğu gezegen sevgiyi sembolize eden Venüs’tür. Uriel karmaşık durumlara ahenk getirmenin ustasıdır. O sizi bir kriz sırasında bir iç huzurun ortasına yerleştirmeye yardım eder. O ayrıca zelzele kasırga su baskını gibi doğal afetler sırasında tehlikeyi azaltmak ve önlemek hususunda da yardıma hazırdır. Bu gibi dönemlerde güvenli yerlere ulaşmanız için size rehberlik eder. Hayatınız ne zaman baş edemeyeceğiniz buhranlı bir döneme girerse Uriel size yardımcı olacaktır. Böyle bir durumda şunları söyleyin: ”Uriel lütfen bu durumda ahenk ve huzur bulmamda bana yardımcı ol. Yaptığım hataların etkilerini yok etmek için yardımlarını diliyorum.”
  İşler yolundan çıktığı zamanlarda zihninizi dinlendirip aklınızı rahatlatması için Uriel’e imkan tanıyın. Örneğin mali durumunuz veya gönül işleriniz doğru gitmeyen zamanlarda Uriel size salim kafa ile düşünebilmeniz problemlerinize sakin berrak ve derli toplu bir zihinle çare bulabilmeniz için yardımcı olur. Sallantılı bir hayat değişikliğine uğradığınızda Uriel’den önünüzdeki yolu düzlemesini rica edin. İşvereninizle birlikte çalıştıklarınızla veya müşterilerinizle bir sorununuz olduğunda Başmelek Uriel’i yardıma çağırınız. Size mucizevi bir şekilde yol gösterecektir. Herşeyden önce herkes neye ve niye kızmış olduğunu unutacaktır. Bazen sorunlarımızı kendimiz yaratırız. Uriel bizi bu kendi eserimiz olan buhranlardan kurtarabilir.
  O amaç ve rüyalarımızı gerçekleştirmede bir vasıta rolü oynar. Üzerinde uğraştığınız herhangi bir şeyde Uriel’den size ortak olmasını dileyin. O size fikirler ilham edecek cesaretlendirip motivasyon sağlayacak ve ele aldığınız projelerin maddi desteğini belirlemede size yardımcı olacaktır.
  Başmelek Uriel geleneksel olarak “Toprağın meleği” addedilir ve tabiatla iletişime yardım eder. Maddi ve dünyevi sorunlarda yardım talep edilebilir. Uriel ekoloji meleğidir. Tüm dünya ilimleri ile dünya üzerindeki tüm hayatlar arasında mevcut ara-ilişkilerin meleğidir.
  Kendisi ayrıca tabiattaki ruhları; toprak ateş hava su gibi tabiatın güzelliklerine çok şey katan unsurları barındıran perileri ve cinleri de kontrolünde tutar.
  SUÇTAN ARINMAK VE İNSANLARI AFFETMEK
  Suç pişmanlık ve keder sizi engelleyen köstekleyen unsurlardır. Bağışlamaksadece kendinizi değil başkalarını da bağışlayabilmek çok güçlü bir özelliktir. Suç çok yıkıcı bir eylem olup olumsuzluğa ve hayal kırıklığına yol açar. Bütün hatalarınız yarım kalmış vaadleriniz ve tutulmamış sözleriniz için muhakkak kendinizi bağışlayınız. Bağışlamak zihinsel ve ruhsal gelişmeyi destekler. Hepimiz hayatımız boyunca yaralar almış şu veya bu şekilde bir başkasını incitmişizdir. Hepimiz insan olduğumuz için zaman zaman ani hükümler ve kararlar vermiş sonra da bunlara pişman olmuşuzdur. Önemli olan herkesin pek kolay olmasa da elinden gelenin en iyisini yapmasıdır.
  Başkalarını bağışlamak kolay değil fakat gereklidir. Bağışlayıcı olmak bize geçmişteki dertlerimizi unutturur. Bu bir ruhsal eylem acılardan ve uzun zamandır sırtımızda taşıdığımız kızgınlıklardan kurtulma yoludur.

  Bize zarar veren bir kimseyi bağışlamak “onun bize yaptıklarını affetmek veya aynı şeyleri tekrar yapmasına izin vermek” anlamına gelmez bağışlamanın anlamı bir kimse bizi ne kadar incitirse incitsin onun işlediği suçun ve bize tattırdığı acının tekrarını dönüşümünü af ve arınma ile durdurmaktır.
  Uriel bir kimseyi bağışlamak suretiyle duygusal yaraların iyileştirilmesi ve oksinlerinin bertaraf edilmesinde size yardımcı olabilir. Acılarınızı kederlerinizi huzur duygusu ile değiştirmeye istekli olmalısınız. Uriel’in karmik borçlarımızı çözüp hatalarımızdan ders almayı öğrettiği de bilinmektedir. O bize istikrar atalarımızdan edindiğimiz miras ve kehanet gibi konularda yardımcı olur.

  Geceleri yatmazdan önce şunları söyleyin: “ Uriel lütfen bu gece rüyamda beni ziyaret edip bu zehirli durumdan kurtar.”
  BAĞIŞLAMA EGSERSİZİ
  İnsanlar hayatlarında bir çok metafizik yükler bagajlar taşırlar. Suç ve aldığınız yaralar ne size ne de sorununuz olan kişiye yardımcı olur. Sırf kendinizi doğru sanıp asla gelmeyecek bir özrü beklemeyin. Kızgınlığa ve hayal kırıklığına bel bağlarsanız huzurunuzu bir başkasının ellerine bırakırsınız.
  Baş etmeye cesaret bulamadığınız suçlar ve bağışlayıcılıklar için işte size bir fırsat. Yapılacak iş bir veya iki saatinizi alır ama çok etkilidir.
  Size herhangi bir şekilde zarar vermiş sizi kırmış olan herkesin ama herkesin bir listesini çıkarın. Kendinizi de listeye dahil etmeyi unutmayın.
  Bağışlamaya hazır olmadıklarını düşünen kimselere özellikle değinmek gerekir. Bizleri çok seven kişiler bile bizi kırar ve bize ihanet edebilir. Bu onlara hayatınız boyunca diş bilemeniz ve kızgınlık duymanız analmına gelebilir mi? Dileriz gelmez. Eğer böyle olumsuz hisler duyarsanız bir başkası tarafından bağışlandığınızda neler hissettiğinizi düşünün.
  Kendi hata ve eksiklerimizi görmek başkalarını bize neler yaptığını görmekten daha acı verir. Sorunlarımızın kabahatıini başkalarına yüklemek çok daha kolaydır. Ama kabul edelim ki hepimiz insanız ve hata yaparız.
  İkincil olarak da hayatınızda isteyerek veya istemeyerek incittiklerinizin bir listesini çıkarın. ( Bu bir suçlama oyunu değil!)
  Sonra listedekileri teker teker isim isim ele alın. Her şahıs için şunları söyleyin: “Seni bağışlıyor ve hayatımızın her boyutunda birlikte yüklendiğimiz karmik enerjiden arındırıyorum. Sana yürüdüğün yolda sevgi gönderiyor ve hayır duaları ediyorum.” Hayal kırıklıklarınız bağışlayıcı olamamanız ve kırgınlıklarınızdan kurtulmak için Başmelek Uriel’i yardıma çağırın.
  Bu iş biraz zaman alır ama çok etkileyici ve güçlüdür. Kendinizi serbest bırakıp yola devam edin. Eğer hala bağışlamada sıkıntı çektiğiniz kimseler varsa o zaman aşağıda değinilen “negativite ve konularından arınmak” bölümünü uygulayınız.
  NEGATİVİTE VE KONULARINDAN ARINMA
  Doğaya gidip bir taş yaprak veya tabiatta var olan bir cisim alın ve onlara olumsuz durumlar veya konuları sizden devir alıp almayacaklarını sorun. Evet veya hayır şeklinde bir cevap alırsınız. Evet cevabı alırsanız o cismin ruhuna teşekkür edip cismi yatağınızın yanıbaşına koyarak ondan uyuduğunuz sırada şüpheleriniz hüzünleriniz bağımlılıklarınız vs sorunlarınızı gidermesi için dilekte bulunun dua edin.
  Sabah uyanınca o cisme dokunmayın. Bir kağıt parçası alıp cismi ona sarın ve civardaki bir deniz göl gölet veya dereye atarken şunları söyleyin:”Bunu sonsuza dek arınması ve temizlenmesi için tabiata yolluyorum”. Sonra cismi suya atın.
  SUÇTAN ARINMAK VE DİĞERLERİNİ BAĞIŞLAMA İÇİN MEDİTASYON
  Bu bazı kimseler için zor bir meditasyondur. Fakat size sağlayacağı huzur vaktinize değecektir. Size acı veren anılarınızdan sıyrılmak için bu uygulama size zor gelirse o zaman bunu kısım kısım uygulayın.
  Başkalarının sizi bağışlamaları dileği ile işe başlayıp sonra bir başka meditasyon sırasında kendi kendinizi bağışlamayı dileyip daha sonra da başkalarını bağışlayın.

  Sakin bir yer bulup rahatça uzanın. Bacaklarınızı ve kollarınızı çaprazlamayın. Nefesinizi içe çekinhavayı dörde sayana kadar içinizde tutup dörde sayana kadar dışarı verin. Sonra dörde kadar nefes almayın. ( Buna dörtlü nefes uygulaması denir.) Bu uygulamayı yaparken bütün streslerinizin bedeninizi terkettiklerini hayal edin.
  Rahatlamanın benliğinizin bir parçası olduğunun farkına varın. Aklınıza sizi rahatsız edecek bir düşünce gelirse ondan kurtulun. Düşüncelerin zihninize takılmasını önlemek için gerginliğe girmeyin onlardan bir sonraki nefes alışverişinde kurtulabilirsiniz.
  Bu nefes alıp verme tekniğini üç kez tekrarladıktan sonra bu şekilde solumaya tüm meditasyon boyunca devam edin.
  Egonuza sol omzunuza geçip oturmasını ve meditasyon boyunca sadece bir gözlemci olabileceğini söyleyin. Meleklerinizi rehberlerinizi desteğe çağırın.

  Yaratandan aşağıya koruyucu bir ışık huzmesi göndermesini talep edin. Bu huzmenin sizi koruyucu bir parıltıyla sardığını izleyin.
  Artık içinizdeki sıkıntıları atmaya hazırsınız. İçinizden şunları söyleyin:

  “Başmelek Uriel lütfen şimdi bana gel ve beni bütün suçlarımdan arındır ve bana yanlış davrananları bağışlamama yardım et”. Başmelek Uriel hemen yanınızda ve yardıma hazır olacaktır.
  Kalbinizi dolduracak şekilde nefes alın. Ne kendinizi ne de başkalarını bağışlayamamış olmanın getirdiği barikatları acıları hissedin. Kapalı tuttuğunuz kalbinizin yarattığı baskılı sıkıntılı hisleri yaşayın.
  İçinizden Başmelek Uriel’in gelip kalbinizin kapılarını açmaya yardımcı olmasını dileyin. Kalp merkezinizin bağışlayıcılığa açılışını hissedin.
  Başkalarının da bağışlayıcı olmalarını istemeye hazır olun. Başmelek Uriel’e şunları söyleyin: ”Başkalarını incitecek ve onlara zarar verecek çok şeyler yaptım. Onlara ihanet ettim onları terk ettim. Kendi acılarım korkularım ve karmaşalarım yüzünden bilerek veya bilmeyerek onlara acı çektirdim. Başkalarını nasıl incittiğimi bana teker teker göster.
  Uriel’in başkalarını nasıl incittiğinizi zihin gözünüzle size göstermesine imkan verin. Kendi korku ve karmaşalarınızla başkalarına nasıl acılar yaşattığınızı görün ve hissedin. Kendi dertleriniz ve vicdan azabınızı hissedin ve onlara sahip olun. Uriel’in her şahsın görüntüsünü önünüze getirmesini izleyip onlara şunları söyleyin: ”Bilerek veya bilmeyerek acı çekmenize neden olan yaptığım her şey için beni bağışlamanızı diliyorum. Düşüncesizlik kızgınlık ve karmaşadan kaynaklanan söylemiş olabileceğim her söz için beni bağışlamanızı rica ediyorum”.
  Bu sözleri Uriel’in size teker teker getireceği her şahıs için tekrarlayın.

  Bağışlanmanızı diledikten sonra herkesi biraraya getirin ve Uriel’in onları Tanrı’nın arındırıcı parlak beyaz ışığında yıkayışını hissedin. Arta kalmış sorunların ışığa doğru akıp gitmelerini arınmak ve biçim değiştirmek için yok oluşlarını izleyin.
  Bu hatırlamalar esnasında vücudunuz gerilmiş olabilir konuya tekrar odaklanın. Sonra hislerinizi yaşamak için bir kaç dakika bekleyin ve daha sonra onlarısalıverin gitsin. Şimdi gevşeye rahatlamaya odaklanın.

  Başmelek Uriel’den anılarınız arasında yer alan gergin veya yaralanmış bölgeleri tedavi etmesini iyileştirmesini dileyin.
  Birkaç dakika gevşedikten dinlendikten sonra yavaşça ve kalbinizi dolduracak şekilde nefes alıp verin.
  Başkalarını da bağışlamaya hazır olun. Başmelek Uriel’e şunları söyleyin:” Başkaları tarafından bir çok şekilde düşünce ile sözle veya fiilen istemeden veya kasıtlı olarak yaralandım incitildim istismara uğradım ve terk edildim”.

  Başmelek Uriel görüntüleri size teker teker verecektir. Geçmişteki hatalarınızdan duyduğunuz üzüntüyü hissedin ve eğer kalbiniz hazırsa bağışlama yoluyla bu yüklerden kendinizi kurtarabileceğinizi bilin.
  Uriel’den bağışlanmanızı rica edeceğiniz kimselerin görüntülerini önünüze getirmesini dileyip onlara şunları söyleyin:
  “Korku acı düşüncesizlik karmaşa veya kızgınlık gibi nedenlerle beni incittiğinizi veya bana zarar verdiğinizi anlıyorum. Bunu şimdi görebiliyorum. Hazır olduğum kadarıyla size bağışlama sunuyorum. Bu acıyı uzun zamandır taşıdım. Bu nedenle size affedişimi sunuyorum. Sizi bağışlıyor zamanın tüm kesimlerinde birlikte ürettiğimiz bütün karmik enerjilerden sizi arındırıyorum”.
  Bunu Uriel’in size getirdiği şahıslar için birer birer tekrarlayın. Bağışlamanız tamamlanınca herkesi bir araya getirin ve Uriel’in sizi temizleyici arındırıcı beyaz ışıkta yıkamasını izleyin. Arta kalmış sorunların ışığa doğru akıp gitmelerini arınmak ve biçim değiştirmek için yok oluşlarını seyredin.
  Bu anıların yaşanmasından dolayı vücudunuz gerilmiş olabilir. Tekrar fiziki bedeninize odaklanın yavaş ve derin nefes alıpverin. Hislerini yaşamak için bir kaç dakika bekledikten sonra onları salıverin gitsin. Şimdi rahatlamaya gevşemeye odaklanın. Başmelek Uriel’den anılarınız arasında yer alan gergin veya berelenmiş bölgeleri tedavi etmesini iyileştirmesini dileyin. Bir kaç dakika gevşeyip dinlendikten sonra kalbinizi dolduracak şekilde nefes alıp vermeye odaklanın. Arınmayı hissedin ve Başmelek Uriel’den içinizdeki boşlukları Tanrı’nın sevgi dolu beyaz ışığı ile doldurmasını dileyin. Kendinizin bu pozitif enerji ile dolduğunuzu farkedin. Eski kızgınlıklar kırgınlıklar ve acıların dönüp girebilecekleri hiç bir açık kapı ve boş yer bırakmayın.
  Şimdi kendi zihin gözünüzle Başmelek Uriel’in elinde kalp şeklinde bir hediye kutusu tutmakta olduğunu görün. Bu hediye kalbinize yerleştirilmiş olup Başmeleğin sizinle olan bağlantısını hatırlamanızı sağlar. Kalp güzellik ve yaratıcılığın akarak giriş yaptığı ana kapıdır. Kalbinizdeki hediye kutusu Uriel’in bağışlayıcılık güzellik takdirkarlık ve yaratıcılık melekelerinin korunduğu yerdir.
  Ayaklarınızdan toprak anaya uzanan kökleri hayal edip kendinizi topraklamaya ve merkezlemeye odaklayarak derin ve yavaş nefes alıp verin. Sonra kendinizi tedricen ve yavaşça bilinçli hale getirip gözlerinizi açınız.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  BAŞ MELEK GALGİEL


  MELEK GALGİEL İLE ÇAKRALARIMIZI
  ARINDIRMA VE DENGELEME MEDİTASYONU
  Düşünceleriniz kendi realitenizi yaratırlar. Zihninizi devamlı olarak olumsuz düşüncelerle doldurduğunuz takdirde çakralarınızdan biri veya birkaçı dengesiz hale gelebilir veya tıkanır. Yeryüzü çok yoğun ve negatif bir atmosfere sahiptir ve bütün gün boyunca bir çok olumsuz ve ürkütücü fikirler besleyebiliriz. Şunu çok büyük bir önemle hatırlamalıyız ki bu çakra tıkanmaları hüküm vermeye değil sadece düzeltilmeye muhtaçtırlar
  Olumsuz bir fikre kapıldığınızda onun olumsuzluğunu kabullenip yeni bir fikirle değiştirin. Sadece bir kez daha düşünmek suretiyle böyle olumsuz bir fikri ortadan kaldırabilecek güce sadece siz sahipsiniz. Herşeyin enerjiden meydana geldiği fikrini benimsemek bazıları için çok zor olabilir. Mevcut olan herşeyi meydana getiren unsurlar her zaman ortalıkta dolaşan atomlar ve moleküllerdir. Bilim bu atom ve molekülleri sadece düşüncelerimizle kontrol edebileceğimizi daha yeni yeni kabul ediyor. Düşünce kendi başına bir enerji olup yok edilemez ve herşeyi düşünceler yaratır.
  Bir çakranın tıkanıp tıkanmadığını anlayacak bir çok yol olduğu gibi tıkanıklığı da giderecek bir çok seçenek vardır. Maddi ve manevi hayatınızda daha dengeli ve enerji dolu olmanıza yardım sağlayacak melek Galgaliel ile yapılacak yol gösterici bir meditasyon şekli aşağıda sunulmuştur.
  Her iki ayağınızı yere koyup meditasyona hazırlanın. Önce kendinizi topraklamak ve merkezlemekle işe başlayın. Gözlerinizi kapatıp köklerinizin ayaklarınızdan “toprak ana” ya uzandığını hayal edin. Sonra fiziki bedeninizi rahatlatmak için şu nefes alıp verme uygulamasını yapın:
  Burnunuzdan nefes alıp 7 saniye tutun. Sonra bu nefesi ağzınızdan çok yavaşça verin. Bunu üç kez tekrarladıktan sonra bütün meditasyon boyunca bu tarz nefes alıp vermeyi sürdürün. Egonuza sol omzunuza geçmesini ve tüm meditasyon boyunca sadece izleyici olabileceğini belirtin. Melekleriniz ve rehberlerinizden bu meditasyon sırasında size refakat etmelerini dileyin.
  Yaratıcıdan size yukarıdan koruyucu bir beyaz ışık indirmesini dileyin. Zihin gözünüzde hemen bir ışık huzmesi belirecektir. Artık çakralarınızı arındırıp dengelemeye hazırsınız.Zihninizden şunları söyleyin:

  "Galgaliel lütfen şimdi bana gel ve çakralarımın arınıp
  dengelenmesinde yardımcı ol “.
  Galgaliel beyaz ışık huzmesini başınızın tepe noktasındaki taç çakra’ya yönlendirir. Bu ışık fiziki bedeninizin merkezine aşağıya doğru bacaklarınıza ayaklarınıza ve oradan da toprağa yolculuk ettikten sonra dönüp Yaratan’a ulaşır. Bu enerjinin içinizdeki daimi dönüşümlü dolaşımını görün ve hissedin.
  Şimdi omuriliğinizin bitiminde yer alan kök çakranıza konsantre olun. Çakralar vantilatör şeklinde ışık dairelerini andırır. Kök çakrayı güzel ve ışıldayan bir kırmızı olarak gözünüzde canlandırın. Eğer bu çakra spiral hareketler yapamıyorsa Galgaliel’den bu çakrayı aktif hale getirmesini ve onun saat yönünde spiral hareketler yapmasını sağlamasını isteyin. Parlak bir kırmızı ışıkla dönen enerji girdabını hissedin. Bu çakra yoluyla hareketlenen beyaz ışık halkasını gözlemleyin. Herhangi bir kara nokta gördüğünüzde zihnen Galgaliel’den onu sizin için temizlemesini dileyin. Işığın herhangi bir kara noktayı temizlemesini ve çakrayı daha parlak ve daha güzel hale getirmesini seyredin. Eğer çakra düzensiz ve yalpalar durumda ise Galgaliel’den onu dengeli bir hale getirmesini dileyerek düzenli duruma geçmesini izleyiniz. Bu çakra üzerinde yoğunlaşırken fiziki dünya ile olan irtibatınızı da hissedin. Şunu bilin ki çakra arınmış ve spiral hareketler yapar duruma gelmişse siz de topraklanmış olur hedeflerinize ulaşma yeteneğine kavuşursunuz.
  Daha sonra kasık kemiğiniz yakınlarında yer alan sakral çakraya yöneliniz. Bu çakrayı güneş batımı turuncu renkte muhteşem bir şekilde hayal ediniz. Eğer spiral bir hareket yapmıyorsa Galgiel’den bu çakrayı faal duruma getirmesini talep ediniz ve saat yönünde hareket eden bir vantilatör gibi girdap şeklinde dönüşünü hayal izleyin. Enerji girdabının parlak turuncu renkte bir ışık şeklinde dönüşünü hissediniz. Bu çakra içinde hareket eden beyaz ışık halkasını gözleyin.
  Herhangi bir kara nokta gördüğünüzde zihnen Galgiel’den onu sizin için temizlemesini dileyin.Işığın bu kara noktaları temizlemesini ve çakrayı daha göz kamaştırıcı ve parlak hale getirmesini seyredin. Eğer çakra düzensiz ve yalpalar durumda ise Galgiel’den onu dengeli bir hale getirmesini dileyerek düzenli duruma geçmesini izleyiniz. Bu çakra üzerinde odaklanırken kendi kişsel gücünüz amacınız ve fiziki bedeninizle olan bağlantınızı da hissedeceksiniz. Şunu bilin ki bu çakra arınmış ve spiral hareketler durumunda kaldıkça hayatınızı dolu dolu yaşar vaziyettesiniz ve kişisel gücünüz ve iradeniz iyileşmiş durumdadır.
  Şimdi göğüs bölgenizde yer alan kalp çakranıza odaklanın. Bu çakranın muhteşem bir zümrüt yeşili ile parlamakta olduğunu hayal edin. Eğer spiral hareketler yapmıyorsa Galgiel’den bu çakrayı harekete geçirmesini talep edin ve onu saat yönünde hareket eden bir girdap gibi spiral hareketler yaparken seyredin. Enerji girdabının parlak yeşil renkle dönüşünü izleyin. Beyaz bir ışık halkasının bu çakra içindeki hareketini hissedin. Herhangi bir kara nokta gördüğünüzde zihnen Galgiel’den onu sizin için temizlemesini rice edin. Işığın bu siyah noktayı temizlemesini ve çakrayı daha parlak ve muhteşem bir duruma getirişini seyredin. Eğer çakra düzgün değil yalpalar halde ise Galgiel’en onu dengelemesini rica edin. Dikkatinizi bu çakra üzerinde yoğunlaştırırken mükemmel sevginiz tutkunuzve bağlılığınızla olan ilişkilerinizi de hissedin. Şunu unutmayın ki bu çakra arınmış ve spiral hareketler yapmakta ise iyileşmekte dengenizi bulmakta uyumlu iyi huylu ve gelişmektesiniz.
  Şimdi de yukarı doğru çıkıp boğaz çakraya gelin. Parlayan gök mavisi bir enerjinin dönüp dönüp aktığını hayal edin. Eğer spiral hareketler yapmıyorsa Galgiel’den onu harekete geçirmesini dileyin ve saat yönünde ilerleyen spiral bir vantilatör gibi dönüşünü hissedin. Parlak bir gök mavisi enerji girdabının dönüşünü izleyin. Beyaz bir ışık halkasının bu çakra içinde hareketlendiğini görün. Herhangi bir kara nokta gördüğünüz takdirde Galgiel’den onu sizin için temizlemesini rica edin. Işığın kara noktayı temizleyerek çakrayı daha muhteşem bir şekilde parlatışını seyredin. Eğer düzensiz ve yalpalar durumda ise Galgiel’den onu sizin için dengelemesini dileyin.
  letişim merkeziniz ilhamlarınız ve ifade yeteneğinizle olan irtibatınızı hissedin. Şunu bilin ki bu çakra arınmış ve spiral hareketler yapar durumda ise düşünce ve doğrularınızı net bir şekilde kendinize ve başkalarına aktarabilirsiniz. Şimdi dikkatinizi kaşlarınızın ortasında yer alan üçüncü göz çakrasına yönlendirin. Muazzam bir menekşe renkli ışık enerjisi bu çakraya aktıkça alnınızın açılıp genişlediğini hissedeceksiniz. Eğer bu çakra spiral hareketler yapmıyorsa o zaman Galgiel’den onu saat yönünde hareket eder şekilde döndürüp harekete geçirmesini isteyin. Beyaz bir ışık halkasının bu çakra içindeki hareketini izleyin. Herhangi bir kara nokta gördüğünüzde Galgiel’den onu sizin için temizlemesini isteyin. Çakra’nın çok daha muhteşem hale gelişini izleyin. Eğer bu çakra düzensiz ve yalpalar durumda ise Galgiel’den onu dengelemesini rica edin. Bir yandan bu çakra üzerinde yoğunlaşırken sezgilerinizin faaliyete geçtiğini ve iç gözünüzle daha net bir şekilde görebildiğinizi bilin. Bu çakranın arınıp spiral hareketler yapar durumda olması halinde kendinizi daha açık ve sezgisel mesajları almaya istekli hissedecek “fizik görüntüler” i algılamak daha kolay olacaktır.
  Şimdi dikkatinizi taç çakraya yöneltin. Başınızın tepe kısmının açıldığını ve genişlediğini hissedin. Aynı zamanda menekşe beyaz ışığın saat yönünde dönerek parladığını da farkedin. Eğer bu çakra spiral hareketler yapmıyorsa o zaman Galgiel’i onu harekete geçirip saat yönünde döner hale getirmesi için yardıma çağırın.
  Beyaz bir ışık halkasının bu çakra içindeki hareketini izleyin. Herhangi bir kara nokta gördüğünüzde Galgiel’den zihninizde onu sizin için temizlemesini rica edin. Böylece çakranız çok daha parlak ve muhteşem olacaktır. Eğer bu çakra dengesiz ve yalpalar durumda ise Galgiel’den onu sizin için dengelemesini isteyin. Bu çakra arınmış ve spiral hareketler yapar durumdayken sevildiğinizin ve önemli olduğunuzun farkında olun. Manevi yapınızın yüksek olduğunu ve korkulardan arınmış bulunduğunuzu bilin.
  Odak noktanızı biraz önce arındırmış ve dengelemiş olduğunuz yedi çakra üzerinde toplayın. Galgiel’den çakralarınızı arzu ettiğiniz büyüklük veya küçüklükte fakat hepsini aynı boyutta yapmasını dileyin. Pırıl pırıl ışık çarklarının aynı boyuta gelişini izleyin.Şimdi de Galgiel’den bütün çakralarınızı ne çok yavaş ne de çok hızlı fakat aynı hızla spiral hareketler yapar hale getirmesini isteyin. Sonra yedi çakranızın da enerji ile spiral hareketler ve titreşim yaptıklarını hissedin. Beyaz bir ışık halkasının bütün olumsuzluk ve tıkanıklıkları toprağa verdikten sonra arınmak ve değişime uğramaları için kaynağa yukarı gönderdiğini hissedin. Bu enerjiyi bir an hissedip size aktardığı canlılığın lezzetine varın.
  Çakralarınızı arındırıp dengeledikleri için Galgiel’e ve meleklerinize teşekkür edin.


  ALINTIDIR.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş