Bahse girmeden önce bir kaç not yazayım sonra sadede geleceğim. Hz. Peygamber Aleyhisselatu Vesselam der ki:

" Sadık rüya nübüvvetin 46 cüzünden bir cüz'üdür. " Yani gaybdan haber alma noktasında vahiy gibidir.

" Sadık rüyayı doğru sözlüler görür. "

" Kim rüyada beni görmüşse hakikaten görmüştür. " Bu noktada alimler şöyle demişler: " Şeytan rüyada Onun kılığına girip konuşamaz. Rüyada Hz. Peygamber'in Aleyhisselatu Vesselam görülmesi o rüyanın sadıklığı için yeterlidir ve o rüya Rahmanîdir.

Bu noktada bu son hafta içinde görülen 3 rüya:

Hanım sohbetlerine katılan bir kardeşimizin arkadaşı rüyada Peygamber Efendimiz'i Aleyhisselatu Vesselam görüyor. Şöyle söylemiş: " Yakında kıyamet kopacak. 70.000 Yasin okuyun. "

( Şüpheniz olmasın! Rüyayı gören kişi ile temas kurma imkanı var. )

İkincisi bir yakınım rüyada görüyor. " Gençler meydanda oyun oynuyorlar. Gökten top şeklinde bir cisim düşüyor. " Bu Allah'ın gazabıdır " deniliyor.

Üçüncüsü yakinen tanıdığım birisi görüyor: " Rüyasında bir adam dehşet içinde geliyor ve " Dışarı bakın. Allah'ın neler yaptığını görün " diyor. Gören kişi bu rüyayı uyku-uyanıklık arası bir halde görmüş ve korku ile uyanmış.

Rüyalarda Peygamber Efendimiz Aleyhisselatu Vesselam'ın görülmesi ve ard arda aynı manada olması dolayısıyla biz bu 70000 Yasini okumaya ve dağıtmaya başladık. Sonra duyduk ki: " Hocaefendi son sohbetinde " Ümmeti bekleyen bir bela var " demiş. Hocaefendi'nin Allah'tan gelen bir ilhama dayalı olarak bunları söylediği genel sohbetlerinden anlaşılıyor. Yani iş ciddidir.

Daha sonra duyduk ki hem Hocaefendi Hz.leri hem Mahmud Efendi Hz.leri ve hem de Menzil Şeyhi Gavs-ı Sani Hz.leri şimdi çok ciddi hastalarmış. Büyükler böyle belaları çeken paratonerler gibidirler. Beraber ve bir anda bunların olması da çok ciddi bir şeyin olduğunu ve ümmet çapında veyahut Türkiye çapında bir belanın nüzul etmek üzere olduğunu gösteriyor.

Hem yine duyuldu ki Süleyman Efendi Hz.leri cemaatinden de bu aralar böyle çok rüyalar görülmüş. Ya bu bela ümmetin ciddi bir tevbe ve istiğfarı ile " Sadaka nüzul eden bir belayı def eder " sırrıyla def olacak ya ümmet uyanmayacak bu bela ümmet çapında hizmet eden bir " Kurban " alacak bu Şehidler Haftası'nda... Veyahut bela inecek yakıp yıkacak...

Ulaşabildiğimiz her gruba yaymaya çalıştık... Rakam 70.000'i bulsa hatta geçse hatta kat kat fazla olsa o kadar iyidir. Kardeşlerimiz bu maili diğer internet forumlarına yaysınlar. Herkes 1 veya 10 Yasin okusa o kadar iyi olur.

İnşallah harabsız kurbansız sadaka ile def edilen bir bela olur.

Allahümme yâ Dâfia'l-beliyyât idfi' annâ'l-belâyâ;
Allahümme yâ Dâfia'l-beliyyât idfi' annâ'l-belâyâ;
Allahümme yâ Dâfia'l-beliyyât idfi' annâ'l-belâyâ... Amin. Amin. Amin.

selam ve dua ile

Alıntıdır.