Arkadaşlar bu siteden de alayabileceğimiz gibi zihin kontrolü diye bir şey var. Bundan korunma yolunu aşağıdaki linkte anlatmışlar. Artık uyanık olmalıyız.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile gizli servisler ve süper güçler insanları kendi çıkarları doğrultusunda köleleştirebilmek için yeni silahlar geliştirmeye devam ediyorlar..

En tehlikeli silahlardan birisi de ZİHİN KONTOROLÜ..
Uzaktan verilen radyo dalgaları vs. ile insanların zihinleri belirli frekans aralıkları ile kontrol edilip istenildiği şekilde yönlendirilmesi..

Örneği bir ülkedekii tüm insanlara depresyon yorgunluk oluşturacak dalgalar verilerek aşırı uyku sürekli yorgunluk ve tembelliği oluşturup ülkenin üretim gücünü düşürmek.. Ya da üretken nesillerin ortaya çıkmasına firenleyebilmek..

Ya da bir savaş anında silahlı bir ordunun silahını bırakıp teslim olması..
Zihin kontrolü bir çok yolla gerçekleştirilebilir. Radyo dalgaları izlediğimiz kanallardaki şifreli görüntüler sinamalar filmler vs. vs.
Hatta ses dalgaları ile bile bu başarılabilir..

Bu konuda çok fazla merak ediyor ya da yazılanları inanasanız gelmiyorsa google arama motoruna zihin kontrolü düşünce okuma beyin okuma gibi anahtar kelimeler yazarak aramalar yapıp karşınıza çıkan bilgileri inceleyebilirsiniz. Youtube gibi video sitelerine girin zihin kontrolü üzerine videoları izleyebilirsiniz!!

Peki beynimizin şifrelerini kırıp bizleri kendi çıkarları doğrultusunda kontrol etmek isteyenlerle nasıl mücadele edeceğiz..

Gizli silah 1500 yıl öncesinden geliyor.. Bir hadisi şerifte peygamber efendimiz dua müslümanın silahıdır buyuruyor..

Dini bir yaşam biçimi zihin kontrolü yapmak isteyen gizli güçlere karşı en büyük silah..

Namaz kılmak salavatı şerife okumak ve daha da önemlisi kuranı kerim okuyup hatimler yapmak..

Farkındamısınız hadi kalk namaz kılalım dese biri ne kadar ağır gelir insana değil mi? abdest alacaksın ve namaz kılacaksın.. camiye gideceksin vs.
Beyinde direnç yaratma ve gizli silahlara karşı silahlanmak için artık uyanmak zorundayız.

Bugün salavat okumaya karşı inanılmaz olarak saldırı var. Ne gerek var neden okuyorsunuz.. Ya da hiç anlamadan kuranı kerimin arapçasını neden okuyorsunuz.. size ne faydası var diyen bir çok sığ kafalılar var..

Fakat Allah kuranı kerimin metni içinde öyle bir anti savunma hattı yerleştirmiş ki bugün dünyayı kontrol etmek isteyen gizli güçlerin zihin kontrol silahlarına karşı çelik zırh durumda.. Bol bol kuranı kerim okumak beyin kontrolüne karşı beyinde oluşan hasarları onarmakta ve insanı yenileyip daha dirençli ve daha güçlü hale sokmaktadır..

Bu noktada salavatı şerife okumak ise tembellik depresyon ve stres gibi beyin kontrol dalgalarına karşı savunma hattı oluşturmaktadır..
Arif olana..

alıntıdır