Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Thumbs up Sevgi Ve Muhabbet Duaları

  Sevgi Ve Muhabbet Duaları


  Muhabbet duası...

  Ya Rabbe'l- alemin! Bütün kalbler senin celal ve cemal parmaklarının arasındadır...kalblerimizde birbirimize karşı muhabbet halk eyle...adi menfaatlar peşinde koşturup can yaktırma...ihtirasat-ı nefsaniyyemizi rahmetin ile söndür...ihtilaflarımız nefislerimizin semeresi değil fikir ve ruhlarımızın semeresi olsun da o ihtilaflardan seadetler rahmetler meydana gelsin...

  Habibinin Ehl-i Beytine muhabbet ediyoruz.

  Muhabbetimiz muhabbet-i ismiyye değil muhabbet-i harfiyyedir...

  Ya'ni: şuursuz Resülünü öğrenmeden yalnız ismen gelen muhabbet değildir...onlara muhabbetle sana tekarrüb edileceğini bilerek kalbimiz çarpıyor...

  Bizi Resül-i Ekreminin Ehl-i Beytinin hususi iltifatından mahrum etme...

  Alem-i imtihan olan şu sahne-i şühud'da bize alçağa yüz suyu döktürmek şeklinde imtihan etme...şerde kullanacak kuvvet verme...

  Ya rabbi! Bizim tarihde kıdemimiz vardır...dedelerimiz cehli gördüğü yere ilmizulmü gördüğü yere adli koymak içün şehid olmuşlardır..bizi de mahrum eyleme...

  Kur'an ahlaklı olalım...ah almadan yaşayalım...
  Senin yolunda çalışana yol açacağını i'lan ettin bekliyoruzmahrum eyleme ya rabbi!

  Şemseddin Yeşil

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart


  Dua ile Kısmet açma


  Eğerimanınız sağlamsa hiç bir ücret ödemesi yapmanıza gerek kalmadan kısmetinizi nasıl açabileceyinizi altaki yazılanları tam bir inançla uygularsanız başarırsınız.

  1.Duaya başlamadan önce abdest alınmalı.
  2.Kıbleye yönelmeli.
  3.Besmele çekilmeli.

  "Bismillahirrahmanirrahim"

  4.Tevbe edilmeligünahların afvı istenmeli

  En kısa tevbe şudur:"Estağfirullahestağfirullahestağfirullahel azim ellezi la ilahe illa hüvel hayyül kayyümü ve etübileyh"

  5.Allah'ı çokça hamd etmeli.Peygamber efendimize salavat getirmeli.

  Hamd şudur:"Elhamdulilllah" 3 kere.

  Salavat :"Allahümme salli ala Seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

  Her ikisi tek seferde şöyle okuyabilirsiniz:"Elhamdülillahi rabbil alemiyn.Vessalatü vesselamü ala Resulina Muhammedin ve ala alihi ve sabhibi ecmaiyn."

  6.Sonra "Subhane Rabbiyel aliyyil alel vehhab" denmeli.

  7.Sitede yer alan dualardan istediğinizi okuyup bitirdikten sonra Allah'tan dileğinizi istersiniz.

  8.Duayı bitirmek için şu okunmalı:
  "Subhane Rabbike Rabbil-izzeti amma yesifun.Ve selamun
  alel-mürseliyn.Velhamdülillahi Rabbil alemiynel Fatihah ve messalavat" denir.

  Şu şekilde tekrar salavat getirilir:"Allahümme salli ala Seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed" deyip Fatiha süresi okunur.

  "Amin" deyip dua bitirilir.

  Bizim en büyük yardımcımız Kuran-ı kerim olduğu için Kuranı kerimden bu konuyla ilgili okunması tavsiye edilen süreleri aldığım kaynaktan aynen yazıyorum.

  1.İstek ve dileğin olması için 7 defa Enam süresi okunur.

  2.Dünya ve ahiret mutluluğu için Araf süresi okunur.

  3.İzzet ve saadete nail olup bahtın açılması için Yusuf süresi okunur.

  4.Taha süresini 21 defa okuyan kimsenin kısmeti açılır.

  5.Nasip ve kismetin açılması için 7 defa Ahzap süresi okunur

  6.Fatır süresini okuyan kimse mahlukat tarafından sevilir.

  7.Yasin süresii 70 defa okuyan her murada nail olur.

  8.7 defa Zuhruf süresini okuyan her muradına nail olur.

  9.3 defa Duhan süresini okuyan her dileğini elde eder.

  10.Muhammed süresi zarardan kurtulup saadete nail olmak için okunur.

  11.Fetih süresini 7 defa okuyan kimse her müşkülünü halledip her muradına nail olur.

  12.Necm sürsini 21 defa okuyan hr muradına nail olur.

  13.hayır kapılarının açılması için Rahman süresi70 defa okunur.

  14.Ruhi bunalımdan kurtulmak için 75 defa Hadid süresi okunur.

  15.Tur süresini okyan Hak'ka aklaşır dertlerinden kurtulur.

  16.40 gün 40ar defa Haşır süresini okuyan er muradına nail olur.

  17.Saf süresini 70 defa okuyan aile huzursuzluğundan kurtulur.

  18.Helalinden evlenmek isteyen kimse 18 defa okursa nasibi açılır.

  19.
  Talak süresini 3 defa okuyan eşiyle güzel geçinir.

  20.Şerden korunmak ve her muradına nail olmak için Kalem süresi 71 defa okunur.

  21.İkindiden sonra Nebe süresini okuyan dünya ve ahiret saadetine nail olur.

  22.Her murada nail olmak için 21 defa İnfıtar süresi okunur.

  23.Duha süresini okumaya devam eden kimse ruhi bulanım ve sıkıntılardan kurtulur.

  24.Her müşkülün hali için 21 defa Kadir süresi okunur.

  25.Akşam ile yatsı arasında 1000 defa Fil süresini okuyan kimse her türlü muradına nail olur.

  26.100 defa Kevser süresini okuyan muradına nail olur.

  27.Her muradın halli için 1000 defa Nasr süresi okunur.

  (Alıntıdır)
  (Kaynakırlarhazinesi)

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart


  Celb ve Birleştirme için Bir çok Tertib

  Hz. Allah’a sürekli olarak o kişinin muhabbetini kazanmak için dua edilir.

  2- Kevser suresi tatlı bir şey üzerine harflerinin adedi kadar okunur. Okumaya başlamadan evvel niyet edilmesi gerekir. Okuma bittikten sonra evvela allah’a dua edilir. Sonrada “”ey bu surenin hadimleri bu sure-i şerife hakkı için bu tatlıyı yiyen kimsenin kalbine falancaya karşı allah’ın izni ile muhabbet ilga edin.”” Diye hadimlerinden yardım istenir.

  3- Bir miktar su veya tatlı üzerine başında niyet edilerek yasini şerif okunur. Her mübine gelindiği zaman okunan şey üzerine 10 defa “ya vedüüüd hu” diye nefes edilir. Sonunda dua ve hadimlerinden yardım istenerek matluba yedirilir.

  4- Bir kağıda iki adet resim çizilir. Yada sevmesi istenen kişilerin resmi yan yana konur. Veya çamur yahut balmumundan bir kız ve bir erkek heykeli yapılır.Resimlerin veya heykellerin göğüs hizasına erkek ve kızın adları ana adları ile beraber yazılır. Resimler bir daire içine alınıp 1000 defa “ya vedüd” denip her defasında sıcak nefesle hu diye üflenir. Ve sonunda dua edilip bu resimler yüksekçe bir yere görünecek şekilde asılır. Altınada “ey Allah’ın mahlukatı. Bunlar birbirine sevdalıdır” yazılır.

  5- Matlubun yanına varmadan evvel 19 defa “bismillahirrahmanirrahim. Ferdün hayyun kayyumun hakemün adlün kuddüsün anetil vücuhu lil-hayyil- kayyum” okunup matlubun yanına varınca yüzüne karşı sıcak nefesle üflenir. Okuma ile üfleme arasında konuşma ve uzun yolculuk veya başka bir meşguliyet olmamalıdır.

  6- Yine muhabbet mevzusunda kuranı kerimdeki muhabbetten bahseden ayetlerden istifade edilebilir. Şöyleki. Bu ayetler harflerinin adedi kadar yahut 100 er defa okunmaya devam edilip dua edilerek hadimlerinden yardım istenir.

  1- Yeni kesilmiş bi hayvanın kalbi alınıp yarılır. İçinede sevdiği insanın ismi anne simiyle beraber yazılır. Sonra kapatılıp üzerine 1000 tane besmele okunur. Sürekli kullanılan bir ocağın (odun fırınları tandır v.b) altına gömülür.

  2- Biri büyük diğeri küçük iki tane yeni kesilmiş hayvan kalbi alınır. Küçüğüne sevgisi talep edilenin büyüğünede sevgiyi talep edenin isimleri yazılır. Küçük kalp büyüğün içine 70 tane besmele okunarak konulur. Daha sonra 630 besmelede üzerlerine okunup sürekli yanan bir ocağın altına gömülür.

  3- Kız için bir koyunun erkek için bir koçun kalbine niyet edilerek 41 kere yasin okunur. Her yasinde kalbe 1 iğne saplanır ve kalp sıcak küle yada kızgın çöle gömülür.

  4- و القيت عليك محبة منى (ve elkaytü aleyke mehabbeten minni). Sevgisi istenen bir kimsenin resmi alınır ve üzerinede ismi anne ismiyle beraber yazılır. Daha sonra bu resmin üzerine 11 sabah 313 er defa bu ayet okunur.

  5-
  Bu ayetler şahsın yüzüne karşı veya ardından (arada kimse olamayacak) 21 den az olmamak kaydıyla okunursada tesir eder. Hatta bu tesir daha kuvvetlidir.

  6- Yedi tatlı meyveye (elma gibi) niyetle 70 er kere yasin suresinin son iki ayeti okunup sevgisi talep edilen kişiye yedirilirse maksada ulaşılır.

  7- Bir Arabi ayın ilk pazartesi yada Çarşamba günü 41 kara üzüme amenerresulü okunup kor halindeki ateşe atılır. Bu sıradada muhabbeti istenen kişin ismi anne ismiyle beraber zikredilerek kim için yapılıyorsa onu sevmesi tekrar edilir. İstenen kişi nerde olursa olsun aşkından divaneye döner ve yanına gelir.

  8- Eğer birinin sevgisini kazanmak istiyorsanız 11 sabah güneş doğarken 1000 defa ya vedud (يا ودود) ismi şerifini okursun ve her defasında hu diye bir miktar içeceğe üflersin. Sonrada sevgisini istediğin kimsenin seni sevmesi için dua edersin. Bu içeceği o kimsenin içmesini sağlarsan onda sana karşı bir sevgi ve muhabbet başlayacaktır

  9- Bir kimse bir miktar istiğfar ve salavat okuduktan sonra 12000 defa ya vedud ismini oku***** matlubunun sevgisi için dua eder ve buna 21 gün devam ederse istediği kimse kendisine aşık olur.

  10- و القيت عليك محبة منى bu ayetin muhabbet mevzuunda büyük ****rı vardır. Bir kimse bir yüzük yaptırır. Yüzüğün içine bu ayet yazılır. Ayetin başına (arapçada baş sağ taraftır) kendi ismini son tarafına da istediği kişinin ismini anne ismiyle beraber yazar. Sonra bu yüzük parmağında olduğu halde o kimseye dokunur ve fırsat buldukça da dokunmaya devam ederse aralarında her geçen gün büyüyen bir muhabbet başlar. Nişan yüzüklerinede aynı şey tatbik edilirse nişanlılar birbirleriyle uyumlu olur e birbirlerini severler. Evli kimseler yazarsa karı koca birbirini çok severler.

  11- bir tatlı üzerine başında niyet ve sonunda dua ile 71 defa Kevser suresi okunup matluba yedirilirse aralarında muhabbet hasıl olur.

  1- Bir kimse Çarşamba günü el ve ayaklarının tırnaklarını keser ve bunları yakıp kül haline getirdikten sonra bir yiyecek yada içeceğe karıştırıp matlubuna yedirirse deli divane olur.

  2-
  Üç sıvı (göz yaşı tükrük ve idrar) eşit miktarda karıştırılır ve matluba yedirilirse yine deliye döner.

  3- Bir kadını kendine aşık etmek isteyen erkek gusul ederken sol tarafını yıkadığı suyu bir erkeği aşık etmek isteyen kadın ise sağ tarafını yıkadığı suyu bir kapta toplar ve o suyu matluba içirirse içen kimse onun aşkından deli divane olur.

  4-
  Sadece sol el ve ayağı (veya sağ el ve ayağı) yıkayıp o suyu içirmektde büyük tesir vardır. Hatta evvela bu yapılmalı eğer tesir olmazsa bir önceki madde denenmelidir.

  5-
  Birbirini sevmesi istenen iki kişinin tırnakları saçları tükrükleri yada vücutlarından başka parçalar bunlar olmazsa vücutlarına değen elbise parçaları alınıp yakılır ve külleri karıştırılır. Bu küller bir yiyecek yada içeceğe kaıştırılıp ikisinede yedirilir yada içirilirse aralarında büyük sevgi oluşur.

  6- Birinin kendisini sevmesini isteyen kimse gece sevdiğinin uyuduğuna emin olduktan sonra tenha bir yere oturur. Kendisinin sevdiğinin başucunda tasavvur eder ve onun kulağına eğilmiş olduğunu düşünerek en az 1000 kere fısıltıyla falanca beni sev der. Dikkati dağılacak bir şey olduğu zaman dikkatini toplayıp kaldığı yerden devam eder. Buna 1 ay kadar devam ederse istediği kişi kendine aşık olur. Ancak bu süre içinde ona sı sık görünmelidir.

  7-
  Bir yiyecek sabaha kadar ağızda tutulur sabahta bal ile karıştırılıp kime yedirlirse yiyen kimse ona delice sevdalanır.

  (Bir Çok Kitaptan derlenmiş yazılardır)
  (Alıntıdır)

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart


  Çok Sevmesi için

  Tatli bir yiyecege 41 Besmele okunup kisiye yedirilir.. Abdestli uygulanırsa daha tesirlidir.

  Uygulamaya Başlamadan önce 3 felak 3 nas 1 ayetel Kürsi okunur ve meleklere selam verilir. ve Uygulamaya Geçilir.

  Uygulama Bitince tekrar 3 felak 3 nas 1 ayetel Kürsi okunur ve meleklere selam verilir. ve Güçlendirmek için 7 fatiha Okunur ve günlük yaşantıya devam edilir.

  ALINTIDIR

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart  Ailede geçimsizlk için

  Aile içindeki geçimsizlik ve huzursuzluğu gidermek için ve sık sık kavgalar oluyorsa ve tartışmalar oluyorsa. Biraz suya 1 kere Nebe (amme)Suresi evdeki geçimsizliğin gitmesi niyetiyle okuyun ve üfleyin.

  8 Akşamakşam yemeğine karıştırın ev üyeleri yesin.
  Allah'ın izniyle evdeki geçimsizlik kavgalar vb sona erer.

  ALINTIDIR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş