KUANTUM TEDAVİLERİ Dr. Sangeeta SAHI

Teta Şifası ve DNA Aktivasyonu

‘Teta’ Yunancada ‘Ruh’ demektir.


Beyninizin ağırlıklı olarak teta beyin dalgasında olmasına izin vermek size Ruhunuzun ve daha ötesinin VAR OLAN HERŞEYİN KAYNAĞI’nın enerji frekanslarına ulaşma imkanını sağlar.

Teta saniyede 4-7 döngü ile çok yavaş bir beyin dalgasıdır. Bu Birlik alanında gerçekten olduğunuz Kaynak ile bağlanırsınız emir verebilir ve ANLIK fiziksel duygusal zihinsel iyileşmelere şahit olabilirsiniz. Herkes anlık iyileşme alabilir. Eğer siz deneyimleyemiyorsanız bu sizin anlık bir şifa almaktan alıkoyan bir inanç sistemi programı veya şartlanma tutuyor olmanızdan kaynaklanıyordur.

İnançlarınızı yaratan tekrarlayan düşüncelerinizdir ve bu inançlar da sizin yaşamınızdaki ruhsal zihinsel duygusal ve biyo-kimyasal tecrübelerinizi yaratır.

Bu teta halindeyken bu tıkanıklıkları inançları tespit edebilir onları silebilir ve bilinçli ve nazik bir şekilde deneyimlemeyi seçtiğiniz hayatı ve gerçekliği deneyimlemeye izin verecek yeni inançları aktif hale getirebilirsiniz.

Kutupluluğun olmadığı bu alanda kendi gerçek Benliğinizi deneyimleyebilme yeteneğine sahip olursunuz ve hayatınızda seçmiş olduğunuz en elverişli sağlık zenginlik ve yaratıcılığı tezahür ettirir ve yaratırsınız. Bu tıkanıklıkları düzenlemek ve basit etkili ve anlık olarak değişimlerini deneyimlemek için gerekli araçlara sahip olursunuz.

Yeniden Bağlanma (Reconnection)

Kişisel Yeniden Bağlantı

Aslen bedenimizdeki meridyen çizgileri ya da akupunktur çizgileri Dünya gezegenini çevreleyen ley hatlarına bağlantılıydı. Bu ley hatları ve bizi tüm evrenden kuşatan daha büyük bir ızgaraya bağlantılandırılıp devam etmesi için tasarlanmıştı. Zaman içerisinde bu hatlardan ayrı düştük. Yeniden bağlanma bizi kendi iyileşmemiz ve evrimimiz için biricik titreşimsel frekanslara ayarla***** bize yeni eksensel tonlara sahip hatlar getirir. Bu eksensel tonlara sahip hatlar insan vücudunun fonksiyonlarının yenilenmesi için enerji çeken paralel-boyutsal bir dolaşım sisteminin bir parçasıdır.

Yeniden Bağlanma eş zamanlı oluşan veya paralel var oluş düzlemlerindeki DNA iplikçiklerinin yeniden bağlanmasını ve iplerin yeniden bütünleşmesi için yeni hatlar getirir ve onları aktive eder.

Kişisel bir Yeniden Bağlanma Seansı randevusu almak için Dr. Sangeeta Sahi’ye e-posta atınız.

Elektromanyetik Alan Dengeleme Tekniği

EMF Dengeleme Tekniği biyolojik sistemlerinizle yüksek boyutlardaki enerjilerin bütünleşmesini hızlandırmak sağlığınızı güçlendirmek ve kendi gerçekliğinizi yaratmanız için tasarlanmış bir enerji sistemidir. Kurslar kendi elektromanyetik doğanıza iç görüsel bir eğitimdir.

Kozmik Kafese (Evrensel Enerji Kaynağına) bir bağlantı kurar devamlı gelişen enerji anatominiz hakkında bilgi alırsınız ve bu enerji anında kullanılabilinir.

Bir EMF seansı sırasında enerji bedeninizden geçerken alan önce ‘hazırlanır’. Daha sonra enerji alanınızdaki lifler tıkanmış olan enerjiyi bırakmak üzere uzarlarken ‘temizleme’ işlemi başlar. Bu ayarlama zihnin rahatlamış ve berrak bir hali ile doruk noktasına ulaşır.

Daha sonra ‘dengeleme’ işlemi sırasında uygulayıcı ellerini enerji merkezlerinin (çakraların) üzerine yerleştirir. Bu dokunuş çok besleyicidir ve bedende bazı sıcaklık değişimleri yaratabilir. Dengelemeden sonra seans sonuçlanmadan son ayarlamalar yapılır.

Seans sırasında enerjiyi hissetmeseniz de uyarlama halen devam ediyordur ve seans bittikten sonrada devam edecektir.

Sekiz seans vardır ilk dördü fazla yükü tutmak üzere anatominin enerjisini kurma üzerine yerleştirilir bunlar sıra ile alınmalıdır. Daha sonrakiler ‘Ustalık Uygulaması’ seanslarıdır ve değişik sıra ile alınabilinirler.

(Alıntıdır)