Ho'oponopono İle Grup Çalışması


Bu çalışma Ho'oponopono ile olucak ve eğer isterseniz dua ilede destek olabilirsiniz.Bu çalışma bize hem grubumuzdaki insanları şifalandırdığı gibi bizimde içimizi temizleyecektir. Bu yüzden egosal bilincimizide temizleyen bir çalışma olacaktır. Ama her akşam belirlenen saatte aktif bir şekilde yapılması çalışmanın sonucu açısından önemli olacaktır. Her gün bir kişi üzerinde çalışacağız.

Unutma senin sorunun benimde sorunumdur. Yoksa aynı kuantum alanda bulışmazdık değil mi ? Ayrıca videomuz ile de destekleyeceğiz bu çalışmayı.

Çalışma nasıl olacak ?

Aşağıdaki listeye göre ilerleyeceğiz.İlk sırada ...... var.O akşam 23:30'a en yakın zamanda rahatça uzanıyoruz "Bana .......'nın sorunu olarak gösterilen içimdeki düşünce tıkanıklığı için" diye niyet edip "Senden özür dilerimLütfen beni affetSeni seviyorumTeşekkür ederim" şeklindeki 4 cümleyi 5 dakika boyunca hissederek söylüyoruz.Niyetimizi arada bir tekrar edebiliriz.

Yada aşağıda verdiğim linkteki videoyu izlerken niyet cümlemizi söyleyipvideodaki cümleleri içimizden hissederek tekrar edebiliriz.İkiside aynıdır...Ve çalışmayı yaptıktan sonra bu başlık altında yaptım diye yazıyoruz.


[DAILY]xbqs01[/DAILY]Çalışmayı dua ile de destekleyebilirsiniz.

Zaman konusunda kesin birşey söyleyemiyorum çünkü herkesin aynı saatte uygun olması zorancak 22.00'a en yakın saatte yapmamız enerji yoğunluğu açısından iyi olacaktır.

Ho'oponoponoda o cümleyi içinizden yaratıcıya seslenerek yapabilirsiniz.

"Senden özür dilerim" dediğinizde sorumluluğu kabul edersiniz

"Lütfen beni affet" dediğinizde bağışlanma talep edersiniz

"Seni seviyorum" dediğinizde enerji tıkanıklıkları sevgi ile açılır

"Teşekkür ederim" dediğinizde şükranlık duyarsınız...

Bu bilinçle birbirimizin sorunlarına odaklandığımızda iyileşme sağlayacaktır...

Çalışmamız bitmiştir. KATILAN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM

Alıntıdır.