Takyon Düşünce Tekniği

Hiç size ne kadar muhteşem yaratıldığınızı söyleyen oldumu? Bu evrende çok özel olduğunuzu tüm güçlere sahip olduğunuzu Biricik ve tek olduğunuzu eşsiz ve benzersiz olduğunuzu söyleyen oldumu?

Yoksa kendinizi daha çok kurban hissedeceğiniz daha çok zayıf hissedeceğiniz söylemlerde mi bulunuldu? Herbirimiz eşsiz ve mükemmeliz bir çoğumuz bunu bilmiyor. Bizler o kadar çok güce sahibizki önemli olan bu güce ulaşabilmek.

Kuantum vasıtasıyla bugüne kadar zihnimizde varolan enerjileri yönlendirmeyi öğrendik. Ancak daha arka planda olan güçleri açığa çıkaramadık bunu yapabilmenin bir yöntemi var ve bu Takyon düşünce tekniğidir.

Fiziksel olarak takyon alanı bir enerji türü değil aslında tüm enerjilerin ana kaynağıdır. Sevgininmutluluğun kaynağıdır. Aklınıza gelebilecek her türlü enerji takyon alanında üretilir. Daha sonra kuantumlaşarak evrenimize yerleşir ve bedenlerimize akar.

Takyon alanına çıkabilmek için belirli nefes çalışmaları bedeni kontrol edebilme zihni durdurabilme yeteneklerine sahip olmanız gerekiyor.

Herşey gibi buda sabırla oluşuyor. Fakat başardığınızda herşeyi ama herşeyi gerçekleştirebilirsiniz...

Alıntıdır.