Konuyu yanlış bölüme açmış olabilirim. Yaşım küçük olduğu için farkındalık bölümüne açmadım. Yöneticiler uygun gördüğü yere taşıyabilirler.

Ben engelliyim. Yüreyebiliyorum ama yürümede zorluk çekiyorum. Ve aklımda farkındalıkla ilgili bazı sorularım var. Bu tür konularda engenlilik ile ilgili bilgiler bulamadım. Eğer siz biliyorsanız paylaşırsanız sevinirim. Öncelikle 2 sene içinde çok şey öğrendim. 1 ay önce hayatımda pişmanlık duyduğum şeyleri eğer böyle olmasaydı bunları öğrenemezdim diyorum ve 2 sene içinde hayatımda olumsuz değişiklikler oldu sanıyodum ama hepsi bu bilgileri öğrenmek için olduğunu ve bu forumu tesadüfen bulmadığıma inanıyorum. Bu yüzden ben teslimiyeti daha iyi anlıyorum. Ama aklımda bazı sorularım var.
-Farkındalığıda her insan gibi mi yaşayacağım ? Bu yolda diğer insanlardan farklı olarak ne gibi zorluklar çekerim?

-Sağlığım ile ilgili olarak şeytanı nasıl yenebilirim? Her insan gibi şeytan aynı mı saldırır?

-Kuantum olumlamaya geçtiğimde sağlığım için dua etmeli miyim yoksa etmemeliyim? Çünkü benim sağlığım böyle olduğu için bu bilgileri öğreniyorum. Eğer dua edersem Allah'a nankörlük yapmış olur muyum?

-Tasavvufun engellilere bakış açısı nedir?

Sorulara cevap vermeye bilirsiniz. Kısacası bu tür konularda engelli olma hakkında bildikleriniz varsa paylaşırsanız sevinirim.

Benim asıl amacım astral seyahat telekinezi değil. Asıl amacım Alah'ın huzurunu ve mutluluğunu hissetmek.

Alıntıdır.