Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Güneş Erkul: Şehitlere de mi “Say”gın yok!

  Atatürk’ün dediği gibi “Cumhuriyet kimsesizlerin kimsesidir!” ama ekleme yapayım; ülkeyi bölmek isteyen teröristlerin de kabusudur!

  “Bizi beğenmiyorsan ülkeden defol!” diyen AKPKK’ya karşı sadece Cumhuriyet yanlıları onu savundu ve kimsesiz olmadığını gösterdi yüzbinlerce destek paylaşımı yapıldı “ırkçı” dediği o insanlar onbinlerde olan hayran sayfasını yarım milyona kadar çıkardı.

  Ama Atatürkçüyüm diyen bu sanatçı ne yaptı “HDP Meclise girsin kürtleri kim temsil edecek” diye saçmalamasına Atatürkçüler tepki verince onu AKPKK faşizmine karşı can siperane savunanları saygısız yorumlarla “kanla beslenmekle ırkçılıkla” suçladı ve halen suçluyor.

  “KÜRT SORUNU” yok Emperyalizmin Türk’le sorunu var!
  Emperyalist güçler bu ülkeye kürtçü bölücü terör belasını sarana dek bu ülkede hiçbir zaman “kürt sorunu” olmadı “kürtleri kim temsil edecek” gibi “ırkçı bir soru” sorulmadı.

  Sorun “kürtlerin temsilcisi PKK’dır” algısını kararlılıkla işleyen emperyalizm ve yerli işbirlikçilerinin ülkeyi bölme sorunudur ve bu sorun AKPKK 2002’de iktidara gelmeden önce büyük ölçüde çözülmüştü. O nedenle emperyalist planlara direnen Ecevit hükümeti Derviş operasyonu ile devrilmişti.Derviş’in fikri ne ise sahibi de oydu.

  AKP ile birlikte adına algı operasyonu gereği “kürt sorunu” denen batı emperyalizminin Sevr anlaşmasıyla çözemediği Anadoluyu Türksüzleştirme ülkeyi parçalama sorunu yeniden hortlatıldı.

  Terör örgütü verilen ödünlerle şımartıldı yeni taktik gereği siyasallaştırıldı kendisini yenen devletle pazarlık masasına oturtuldu teröristbaşının hücresi lüks kral dairesine dönüştürüldü.

  Terör örgütünü oradan yönetecek olanaklar sunuldu.
  Bu süreçle teröristbaşı “sayın” şehitler “kelle” oldu.

  Ve terör örgütü açısından en büyük kazanım büyük algı operasyonu ve buna akpnin tavizlerle verdiği büyük destekle kendisinin kürtlerin temsilcisi olarak herkesçe kabul edilmesini sağladı.

  Hükümetin adı bilinçli insanlar arasında AKPKK oldu.

  Bu terör örgütü yokken kürtler sahipsiz miydi?
  Cumhurbaşkanı Başbakan Meclis başkanı dahil her yere seçilebilenlere sahipsiz demek ve sahipleri bölücü terör örgütüdür demek hangi saftirikliğin veya hain düşüncenin ürünüdür ve en başta bu insanlara yapılabilecek en büyük hakaret değil midir.

  Kanlı örgütünün kadınlarını yatağında zorla sahiplenen bir terör örgütü ele başı mı bu etnisitenin sahibi?

  O bölgede bazı Türkmen aşiretlerinin kürtleştiği bilimsel bir gerçekken.
  Bazı ermenilerin kürtleştiği bilimsel bir gerçekken.

  Bu terör örgütünün ermeniciliği kürtçülükten bile öteyken.
  O sözde kürdistan kurulursa kürtlerin maşa yahudilerin paşa olacağı BOP haritalarında ortadayken.

  İnsanlar kökenlerine bakmadan evlenip karışırken algıları kavramlarla bölenler piyanosunu güvenle çalabiliyorsa vatan uğruna ölenlere borçlu olduğunu nasıl unutabilir.

  Dünyanın neresinde ülkeyi bölmeyi amaçladığını uydurduğu bir ülke ismiyle ülkemizin güneydoğusundan o isimle söz eden silahlı bir terör örgütü siyaset yapabilir dünyanın neresinde o ülkenin iktidarıyla gizli koalisyon ortaklığı yapabilir.

  Dünyanın neresinde bu terör örgütü kendisine ülkeyi bölme hayalini mezar eden komutanları içeri attırabilir?

  Bırakın barajı geçmesini ülkeyi bölmeyi planlayan bir terör örgütünün siyasi parti olarak seçime girmesi bile o ülkenin onurlu insanlarının onurunu yerle bir eder namusuna tecavüz eder.

  Öyle perişan ki bölücülüğe prim veren bu aydın geçinenler dünyanın en iyi bestesini yapsalar gözümde pul kadar değerleri yok!

  Çünkü dünyanın en çirkin bestesini çalıyorlar bir ülkenin bir ulusun değil sadece Ortadoğu’nun tüm mazlum milletlerin geleceğini çalıyorlar
  birliğini bütünlüğünü barışını özgürlüğünü bağımsızlığını çalıyorlar.
  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] — 3 Haz 2015

  İLK KURŞUN

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  “KÜRT SORUNU” yok Emperyalizmin Türk’le sorunu var!
  Çok doğru altına imzamı atarım hatta. /:


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş