Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Necati Doğru | Bataklık Türkiye’ye Girdi!

  Savaş Türkiye sınırına geldi dayandı. Biden özür diledi. Obama da öpmüştür.

  Öpmediyse öpecektir.
  Tarihi açın bakın.
  Ciddi dikkatle bakın.

  Enver Paşa da hain değildi. İnanmış Müslüman adamdı. Kabe’ye ziyarete giderken Allah aşkıyla coşar kendinden geçerdi. Aynı zamanda vatanseverdi. Bütün amacı Osmanlı İmparatorluğu’nun batışını geciktirmekti. Batışı geciktireyim derken imparatorluğun sonuna giden yolun iyi niyet taşlarını Sivastopol’da döşemeye başladı.

  Berbat rezil strateji kurdu.
  Osmanlının içi çürümüştü.
  İçindeki çürüğü görmedi.
  Sadece Almanya’ya güvendi.

  “Sivastopol önünde yatan gemiler- Atar da nizam topunu yer gök iniler” diye Türküsü var; Enver Paşa’nın gizli izni ile Rus limanlarını bombalayan 2 Alman zırhlısına Osmanlı bayrağı çekilerek Almanya’nın yanında savaşa sokuldu. Osmanlı askerine giydirecek çarık bulamıyordu; 10 ayrı cephede savaşa girdi.

  Yıl 1914’tü.
  Birinci Dünya Savaşı’ydı.
  Savaşın sonu hazin oldu.
  Tam 100 yıl önceydi.

  * * * *

  100 yıl sonra yeni Enverler türedi. Bu kez Sivastopol yerine Urfa Suruç var ve “Suruç önünde duruyor tanklar…” diye medyaya destansı havayla haberler fotoğraflar servis ediliyor. Yeni Enverler de stratejilerini bu kez Amerika’ya güvenmek üzerine kuruyorlar ABD Başkanı’na öpülecek yanak uzatıyor ve “Sen Suriye’de Esad’ın da ordusunu vuralım de… Biz Mehmetçiği Suruç’tan Suriye’ye sokalım…” mektubu gönderiyorlar.

  Enver’in karbon kopyası.

  100 yıl önceki Enver sadece Almanya’ya güvenmişti. Oysa o sırada Batı yayılması Ortadoğu’da Afrika’da Kafkasya ile Balkanlar’da doruk noktasına varmıştı. 100 yıl sonra Enver’in kopyası da sadece ABD’ye güvenip Rusya’yı Çin’i İran’ı ve diğerlerini hiç hesaba katmıyor; “Bir olalım Suriye’yi vuralım…” berbat hesapsız sonu bilinmez faydası kestirilmez strateji kuruyor. ABD hayır dese bile “bir olalım Suriye’yi vuralım” sözü bile yeter.

  Obama yeni Enver’i öper.
  Bataklık Türkiye’ye girer.

  * * * *

  Soru 1:
  Türk askeri Suriye’ye karadan tankları toplarıyla girdiği zaman ana kumanda ABD Ordusu’nun generallerinde mi olacak?

  Soru 2:
  Suriye topraklarında Türkiye’nin bütünlüğünü tehdit eden sadece Esad ile IŞİD ordusu mu var? PKK’nın ve onun Suriye kolu PYD’nin ordusu yok mu?

  Soru 3:
  Mehmetçiği Suriye topraklarına sürmekten temel amaç teröre karşı savaş ise tezkereye yabancı askerlerin Türkiye’de bulunması iznini neden koydunuz?

  Soru 4:
  ABD’nin amacı; Suruç’un hemen karşısında Kobani’de (yani Suriye’de) IŞİD’i hedef gösterip PKK’ya alan açıp NATO koruması sağlamak değilse niçin IŞİD 3 ay önce Telefer’de Türkmenleri vururken hiç sesini çıkarmadı? Siz yeni Enverler de Telefer Türkmenleri ölürken tezkere çıkartmayı niçin hiç akılınıza getirmediniz?

  Erzurum’da kazıklı ganimet!
  Maliye Bakanı Şimşek açıkladı. Haydarpaşa satılacak. Spor Toto satılacak. At yarışı satılacak. 25 şeker fabrikası satılacak. Limanlar göletler… Liste uzun; içinde Erzurum kayak pisti de var. Hatırladınız mı Tayyip Erdoğan’ın çok sevdiği bir işadamına 94 milyon TL devlet parası akıtılarak; “Erzurum’a çağ atlattık… Dünyaya örnek olacak pist yaptık…” diye açılışı yapıldıktan bir yıl sonra bu pist çökmüştü. Çünkü yapım sırasında; zemin incelenmemiş pist eğimi yanlış hesaplanmış betondan çalınmış çelikten çalınmış pistleri ayakta tutan beton içindeki çelik yapı kazıkları 50 metre derinlikte olması gerekirken yığma toprak üzerine sadece 1 metre yapı kazık kullanılmış olduğu için çöktü. Yaptıran ve yapanlardan hesap sorulmadı. İşte bu pist de satılacaklar (yağmalanacak yeni ganimetler) listesine alındı.


  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

  8 Ekim 2014

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Akp Enver Paşa kadar olabilse keşke.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Kara mizah dedikleri bu olmalı bence.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş