Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Servet AVCI | Yine ‘Benim Ülkücü Kardeşlerim’!

  Arada ciddi seviye ve kategori farkı var!.. Onun için muhatap almaya gerek yoktu!.. Bunlar ‘sağ-sol’ diye birbirlerini boğazlar siz ise uslu uslu okula gider kendinizi yetiştirirdiniz!.. Onun için en düşük derece yapanınız atomu parçalayacaktı az daha!..

  Siz ilim tahsil edip Kur’an’ı tâlim ederken bunlar atış tâlimi yaparlardı!.. Fatiha filan bilmezlerdi!.. Çevirirlerdi yoldan geçen birini sorarlardı “Sağcı mısın solcu musun?”... “Sağcıyım” derse doğrulamak için Fatiha’yı okuturlardı... Okunanın doğru olup olmadığını çoğu bilmezdi!.. İçlerinde Fatiha bilen varsa ondan teyit alırlardı “Doğru okudu mu?” diye!..

  Kahrolası bir ideolojileri vardı istediğin kadar çiğne doymazsın!.. Her türlüsünü grup hâlinde ez yine iştahın kesilmez!.. O derece yani!..

  Kandan beslenirler morg bekçiliği yaparlar cenazelerde slogan atarlar şehit istismarını çok severler hep analar ağlasın isterler!.. Çünkü onların gıdası bu!.. Terör bitse varlık sebepleri ortadan kalkacak çünkü söyleyecek başka sözleri yok!..

  Haaa bütün havaları da memleketin beri tarafında!.. Irkçıdırlar Sivas’tan öteye geçmezler!.. Ancak bir provokatörlüğü bilirler bir de Erciyes’te ulumayı!.. Ama Meclis’e gelince erkeklikleri biter!..

  ***

  Siyaset bazen böylesine ‘çukur’ sanattır... Ondan sonra çıkarsın önceki gün Tokat’ta olduğu gibi ‘MHP’li kardeşlerim ülkücü kardeşlerim’edebiyatı yaparsın!..

  Sanki öncekileri aşağılama hırsıyla söyleyen başkasıymışçasına 2010 referandumu öncesinde olduğu gibi kürsüden Pehlivanoğlu’nun mektubunu okursun yaşlı gözlerle!..

  Bütün kabinen korkudan büzüşmüşken Gezi olaylarının akabinde gelirsin Ankara’ya üç-beş paralı askerin eline verilen MHP bayrakları altında ‘Gökçek damgalı’mitingler yapar seni yalnız bırakmadığını söylediğin ‘MHP’li kardeşler’ine yine o mevsimlik teşekkürünü edersin!.. Kuru bir teşekkürle de yetinmezsin ‘bu yürüyüşte birlikte yürümek’ten bahsedersin!.. Adamlarınla birlikte her seçim öncesi o ‘samiiiimî’ ülkücülerin gönlüne masaj yapmayı ihmal etmezsin!..

  İş başa düşünce ne Fatiha bilmezlikleri kalır ne ayaklar altında ezilesi milliyetçilikleri ne de ‘sağ-sol kavgası’ndaki kullanılmışlıkları!.. Hepsi birer kelledir çünkü hepsi birer oy!.. Sadece oy da değil pazarlanacak imaj da cabası...

  Kuzey Afrika dönüşü İstanbul’da ‘naylon’ taraftarlardan tuttuğu “Muhsin Yazıcıoğlu ve yol arkadaşları’ Ankara’da ise yevmiyeli ‘Etimesgutlu bozkurtlar’ın pankartları bu kâbilden ve de utanmaya gerek duyulmayan faaliyetlerdi!..

  Sonuçta akıl işi bu iş... Ne de olsa Ramazan günü Gazze’ye bombalar yağarken Mersin limanından korsan Kuzey Irak petrolünü İsrail’e aktarmamıza hiçbir itirazı olmayan ‘İslâmcı’ çocuklar yine banko... ‘Gideceğim’ dedikten sonra yıllar geçmesine rağmen Gazze’ye niye gidemediğini şimdiki vahşet karşısında sesin desibelinin niye düşük kaldığını soran eden yok...

  Eh bu verimli tablo karşısında kâfi miktarda ‘eski ülkücü’ takviyesi de sağlansa Köşk havası biraz daha iyi olur!.. Bulunur mu bunlardan? Elbette bulunur... Hani diyorsun ya Tokat konuşmanda Marmaray’la ilgili ” İnsan biraz hâyâ eder “ diye... Hâyâ gerçekten çok önemli; ‘adaleti emredip hâyâsızlığı yasaklayan’Allah için de ” Hâyâ ile sükût iman ağacının iki dalı çirkin söz ile beyan da münafıklığın iki budağıdır “ buyuran resulü için de...

  Dün olduğu gibi bugün de o hâyâdan nasibini almamış ‘eski ülkücü’ bulup havuz medyasında fona katkı amaçlı değerlendirebilirsin... Açılım sürecine sağladığı limitsiz krediye rağmen PKK’ya ne verildiğini bilmeyen umursamayan ve işi bittikten sonra açıkçası adam yerine konulmadığı için alınmayan gücenmeyen ‘mezhebi geniş’ tiplerden ‘serbest piyasa’ şartlarında bulabilirsin!..

  Bu tiplerden ve onların hâlâ etiket yaptıkları ezilesi ideolojilerinden medet ummak ‘hâyâ’nın neresine düşer onu da en iyi sen hesaplarsın!..

  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]  11.07.2014 00:00

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Yazıdan hiçbirşey anlamadım.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 3. #3
  Can
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Ülkücülük artık sadece isim olarak kaldı.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Ülkücü kardeşlerimizden bir tanesi ileri görüşlü olsa milliyetçiliğin ne demek olduğunu bilmiyorlar yeni nesil ülkücüleri.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş