Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Hakan Sönmez: Umarım Reyhanlı da Ölen 52 Vatandaşımızın........ Bunlar Değildir.

  Hakan Sönmez: UMARIM REYHANLI DA ÖLEN 52 VATANDAŞIMIZIN …………….. BUNLAR DEĞİLDİR.


  76 milyonluk Türk halkının kaderi Astsubaydan bozma bir adamın iki dudağının arasına bırakılıyorsa ve bu adam kalkıpta “Suriye ile savaşa bahane lazımsa 4 tane adam gönderirim oraya 8 tane füze fırlatırım” alın size savaşın bahanesi diyebiliyorsa aklıma sakın ola 11 Mayıs 2013 tarihinde Reyhanlı saldırısında ölen 52 vatandaşımız da böylesine bir plana kurban gitmiş olmasın sorusunu getiriyor. Peki 8 füze atar Türkiye’yi savaşın içine sürüklerim diyen bir zihniyet hangi mantıkla 11 Mayıs 2013 Reyhanlı Saldırısı için “Esad rejimi yanlısı Suriye gizli servisi el Muhaberatı” azmettirici olarak göstermiş olabilir. Peki adına koruma kanunları çıkarılan Mit’in başındaki adam da kimdi Oslo’da PKK ile aynı masaya oturup ihanetin daniskasını yapan yine aynı adam hangi maksatla Suriye’den Türkiye’ye Füze fırlatma gayreti içinde bulunuyor. Türkiye bir tarafa dünyaya hırsızlıkla soygunla ihanetle nam salmış bir AKP Hükümetini kurtarmak için bir girişim midir? Bu Sayın Bülent Arınç Hakan Fidan’ın gerekirse Suriye’den 8 tane füze atarım ve bu savaşa bahane olur açıklamasına ihanet olarak görmek yerine neden bu konuşmayı ortaya çıkaranlara vatan haini gözüyle bakıyor. Sayın Arınç neden dürüstçe bu girişimin sırf AKP Hükümeti ve Sayın Başbakanı kurtarmak adına yapılacağını söyleyemiyor.

  Hangi mantıkla Sayın Başbakanın itibarını kurtarmak adına Suriye ile olası bir savaşta ölecek askerlerimiz ve sivil halkımız ateşe atılıyor.

  Şimdi MİT’çi Hakan Fidan için çıkarılan koruma kanunlarının sebebi az çok ortaya çıkmaya başlamıştır. Çünkü Sayın Fidan başında bulunduğu görevi Türk milleti adına yapmak yerine 76 milyonun hayatını hiçe sayarak adeta Sayın Başbakanın itibarı için insanların ölmesini umursamıyordu bile. Artık AKP’nin kaçış noktası ve tekrar eski günlerine dönmesi asla mümkün değildir. Fethullah Gülen tarafından tokat ve tape manyağı haline gelenlerin kurtuluşu savaş çıkarmakta araması da bu işin son çırpınışları olmuştur. Çünkü 17 Aralık‘tan beri her gün farklı sansasyonlara imza atan AKP iktidarının manevra yapacağı alan daralmıştır. Savaş çıkararak Sayın Başbakana Kahramanlık yolunu açmaya çalışanlar Kahramanlığın ülkesini istila edenlere karşı verilen savaşla mücadeleyle ve başarıyla olduğunu unutmak yerine 1453 te Fatih’in 1923′te de Atatürk’ün nasıl kahraman olduğunu ya da nasıl kahramanlık destanı yazdığınız hatırlaması gerekir. Durup dururken çıkarılan savaş ile kahraman olunsaydı bugün İsrail’li Ariel Şaron ve ABD’li Büyük George Bush Katil olarak değil de Kahraman olarak anılırdı.

  12 yıldır sürekli yazmamıza rağmen sürekli insanlara tehlikenin farkına varın dememize rağmen hala AKP için kefen giymekten geri kalmayan sevgili AKP’li dostlar bu kadar savaşa meraklıysanız buyurun Suriye orada buyurun savunduğunuz adamlara kendi askerinizi kendi halkınızı ve hatta masum halkları öldürmesine destek verin. Biz buradayız. Biz birilerini kurtarmak adına masum insanların canını almak için “Allahu Ekber” diyecek kadar onursuz Yüce Allah’ı bu katliama ortak edecek kadar da şereften asla yoksun olmayacağız.

  Sayın Savcılar Hâkimler Ordu Mensupları ve Emniyet Teşkilatı sizler göreve başlarken Türkiye Cumhuriyeti Devletine bağlığınızı ve sadakatınızı namus ve şerefiniz üzerine yemin ederek gösterenlersiniz. Ve o Namus ve şereften bahseden sizlerin 17 Aralık 2013 tarihinde ortaya çıkarılan hırsızlık yolsuzluk ve ihanet belgeleri karşısında nasıl oluyor da sessiz kalıyordunu. Onu da geçtim Suriye’den Türkiye’ye 8 tane füze atar savaşı başlatırım diyen ve adeta savaş suçu işleyen adamlar için namus ve şerefiniz ne zaman devreye girecek. Yoksa ettiğiniz yemindeki Namus ve Şeref kavramı bu ihanetleri kapsamıyor mu? Bu ülkede görev yapıyorsanız bunu bu ülkeyi kurtarmak adına 10 yaşında ağzı süt kokan şehit çocuklara cepheden cepheye koşan analarımıza borçlusunuz AKP Hükümeti ve Sayın Başbakana değil.

  Saygılarımla

  İLK KURŞUN

  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

  29 Mart 2014

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Durup dururken çıkarılan savaş ile kahraman olunsaydı bugün İsrail’li Ariel Şaron ve ABD’li Büyük George Bush Katil olarak değil de Kahraman olarak anılırdı.

  :anıl2::anıl2:


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş