Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Güneş Erkul: Kurtuluş Reçetesi

  Güneş Erkul: Kurtuluş Reçetesi
  Batılı sömürgenler Ortadoğu Ortaasya ve Kafkasya’ya birçok çok yerden açılan kilit coğrafi konumunun yanı sıra varsıl kaynakları nedeniyle yüzyıllar boyunca Anadolu üzerinde egemenlik planları yapmışlar bunu kendi emperyal hedefleri için olmazsa olmaz saymışlardır. Bu büyük düşlerini gerçekleştirmelerine yaklaştıklarını düşündükleri anda karşılarına çılgın Türkler çıkmış varlıklarını Türk varlığına armağan eden Mehmet’ler toprak olmuş o toprak vatan olmuştur ve tapumuzu tescil etmiştir bu vatan Türk’ündür.

  Anadolu’yu Türksüzleştirmeden emperyal projeleri gerçekleştirmenin hayalden öteye gidemeyeceğini görenler doğrudan savaşı göze alamadıkları için işbirlikçi yöneticiler yoluyla Anadolu’da sinsice egemenlik kurmaya çalışmışlardır.Cumhuriyet tarihinde şahsi emellerini müstevlilerin emelleriyle birleştiren birçok işbirlikçi yönetici kullanılmış kullanım süresi bitenlerin ihanetlerini itirafı ve büyük oyunu açık etmeleri riskini ortadan kaldırmak için kullanım süresi bitenler ortadan kaldırılmıştır. Kullanılan yöneticiler bile olsa ülkede kurumlarda ve millette varolan milli refleksler devleti koruma güdüsü birçok kere büyük işgal projesine ket vurmuş bu hain projeyi yavaşlatmış zaman zaman geriletmiştir. O nedenle artık Türkiye Cumhuriyeti’nin tüm kurumlarını tamamen tasfiye edecek işbirlikçilikte sınır tanımayacak bir iktidar gereklidir. Bu iktidar bulunmuş uzun süre iktidarda tutulmuş Türkiye Cumhuriyeti’ni ve milli kimliği tasfiye yolunda önemli adımlar attırılmıştır. Ancak yine de milli direniş ruhunun yükselişi ve direnişe geçmesi sonucu tam başarı sağlanamamıştırişler zamanında yetişmemiştir.Yetişmediği gibi güç kazandıkça iktidara geldiğini sanan iktidara getirildiğini unutan kerameti kendinde görmeye ve efendilerinin kontrolü dışında işlere karışmaya başlayan diktatör dikta özlemlerini gerçekleştirebilmek için önemli atılımlar sürecine girmiştir.

  Kontrolden çıkanipini koparmaya başlayan diktatör beyzbol sopasından da gerekli mesajı çıkaramayınca ipleri efendileri ellerinde rehin olan bir paralel operasyonel örgüt eliyle terbiye edilmek hatta tasfiye edilmek istenmektedir.Çünkü milli direniş kontrol edilemez ise millici dalga milli bir hükümet sonucunu doğurabilir ve tüm işgal kazanımları ve planı yerlebir olabilir o nedenle millicilerin ateşini düşürecekkontrollü bir oyuncu değişikliği süreci başlatılmıştır.Muhalefeti dizayn projesi de tüm truva atlarıyla uygulamaya konulmuştur.Emperyalizmin işbirlikçilerinin efendileri ve amaçları aynıdır o nedenle iktidarın işbirlikçiliğiyle olduğu kadar muhalefete sızan işbirlikçilere karşı da aynı oranda mücadele verilmez “küçük olsun benim olsun”cu hizipçi yaklaşımlar sonucu milli bir seçenek ortaya çıkarılamaz ise vatanın milletin esaret zincirini parçalamak için yakaladığı tarihi şans kaçırılabilir.

  Türk vatanının yaşam süresini uzatacak geçici tedaviler değil bize O’nu sonsuza dek yaşatacak tedavi gerekiyor.
  Diktatörden kurtulmak faşizm altında yıllarca ezilen milli güçlerin de en büyük ereğidir ancak bu kurtuluş süreci gayrımilli güçlere bırakılır bilinçli milli kurmay kurulunca yönetilemezse vatanı parçalayacak proje yeni oyuncularla sürecek ödenen bedeller verilen çabalar boşa gidecektir o nedenle milli güçlerin birlik olarak milli seçeneği güçlü bir şekilde örgütlemesi yaşamsal bir zorunluluktur. Büyük kurtarıcının dediği gibi:

  “hangi istiklal vardır ki ecnebilerin nasihatleriyle ecnebilerin planlarıyla yükselebilsin?” ve
  “Milletin İstiklâlini Yine Milletin Azim Ve Kararı Kurtaracaktır.”

  Mustafa Kemal önüne getirilen mandacı sözde kurtuluş seçeneklerini nasıl elinin tersiyle ittiyse bugünde O’nun izinde gittiğini söyleyenlerin “tam bağımsızlık“tan başka bir seçeneği yoktur olamaz. Kurtuluş seçeneğimiz Gazi’nin Sivas Kongresi’nin ve milli mücadelenin ana fikri haline getirdiği o sözleridir: “azınlıkta kalsak dahi parolamız tek ve değişmez;Ya İstiklal Ya ölüm!”

  İLK KURŞUN

  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

  26 Şubat 2014

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  “azınlıkta kalsak dahi parolamız tek ve değişmez;Ya İstiklal Ya ölüm!”
  Şuanda bunu okuyunca bile içime bir umut serpiliyor.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş