Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Güneş Erkul: Atatürk’ün İzinde Olan, Türk Milletini Aşağılamaz, Aşağılatmaz.

  Güneş Erkul: Atatürk’ün izinde olan Türk milletini aşağılamaz aşağılatmaz.

  Çok Atatürkçülerdirbalolardan çıkmaz 5 yıldızlı otellerin havuz başından yorum yazar Türk milletini aşağılarlar“adam değil bu millet” derleroysa adam olmayan ya da bu milletten olmayan kendileridir.

  Atatürkçüyüm derler ama Atatürk’ün her zaman Türk milletine güvendiğini “önce bu büyük millete gidip işgali ve çözümü anlatmak lazım” dediğini bilmezler. Türk milletine gerçekler gösterildiğinde ona ayağı bu topraklara basan doğru önderlikler seçenek olarak sunulduğunda Çanakkale’de Dumlupınar’da Sakarya’da destanlar yazdığını unuturlar. Tatlısu Atatürkçüleri bugünkü sefalarını borçlu oldukları o aşağı gördükleri cahil bırakılan ve cahil bırakılmasında ilgisizlikleriylekendi halklarına olan yabancılıklarıyla en büyük payın kendilerinde olduğunu düşünmezler. Tatil köyüne de gidin ama biraz da köylere gidintüketenler olarak yediklerinizi üretenlere gidintarlalara gidin kullandıklarınızı üretenlere gidin fabrikalara gidin. Ürettiğiniz tek şey dedikodu olmasın ürettiğiniz boş laflar olmasınişiniz gücünüz egonuzu tatmin için; vatanımızı işgal edenlerin psikolojik savaş malzemesi olarak ürettikleri Türk milletini aşağılayan üretimleri yaymak olmasın.Geriliğiesirliği teslimiyeti örgütleyenlere karşı yaşamınızı adayıp köy köy mahalle mahalle bilinciözgürlüğü bağımsızlığı mı örgütlediniz. Ne ektiniz ne biçeceksiniz.

  Mustafa Kemal Türk Milletine giderek başlattı milli mücadeleyi aşağıladığınız büyük Türk Milleti Tekalifi Milliye çağrısına uydumalının yüzde 40′ını canının tümünü verdi: Şimdi ona ne verdiniz ne istiyorsunuz Allah ile aldatanlara meydanı bırakan sizin gibi şekilci sözde Atatürkçülerdir özde Atatürkçü olun yani halkçı olun. Barlarda yüzlerce lira hesap ödeyip konu Kuvayı Milliyenin basın cephesi olunca 30 TL’nin hesabını yapan fedakarlık ruhundan nasibini almamış insanlara kafaları yabancı hayranlığıyla dolu olanlara nasıl anlatılır bilmiyorum ve zaten onlarla birşey olmayacağını şimdiye kadarki yaşamımda iyice anladım. Tatlısu Atatürkçülerinden hiçbir şey beklemiyorum gölge etmemelerini istemekten başka.

  1919′larda bugünle kıyas yapılamayacak ölçüde çok daha cahil bir halk vardıama yine de yüzyıllarca cahil bırakılmış milli özgüveni sıfırlanmış bu millet için Atatürk’ün bir tek aşağılayıcı sözünü bulamazsınız tam aksine; Türk Milletini hep yüceltmiş Türk Milletine doğru önderlik yaparak özgüvenini yükselterek kahramanlık yönünü ortaya çıkarmıştır.Atatürk’ün izinde olan Türk milletini aşağılamaz aşağılatmaz.

  Atatürk’ün Türk milletini aşağı gören bir tek sözü bile yokturtam aksine her sözüne Türk’ü yücelterek başlamış özgüvenini yitirmiş bir millete özgüven aşılamak için çaba harcamış “ben ne yaptıysam bu büyük milletle yaptım” “yaradılışımda olağanüstülük aramayınız eğer varsa o da Türk olmamdır” demiştir içinden çıktığı milleti aşağı görenlerin işgalcilerin Türk’ü aşağılamak üzerine kurduğu psikolojik savaş stratejisine verdiği gönüllü hizmetten dolayı zekası da vatanseverliği de tartışılır.

  Türk milletine önderlik etmekte başarısız olup suçu halka atanlar gerçeği değiştiremezler ulu önderin dediği gibi: “Türk milleti zekidirçalışkandır milli birlik ve beraberlikle güçlükleri yenmesini bilmiştir”

  İLK KURŞUN

  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

  03 Şubat 2014

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Bence 1919'da cahil millet yoktu aksine şimdi cahil daha çok. Keşke o günlerde oluğu gibi Kuvayi milliye ruhu oluşsa da Türkiye Cumhuriyetini yıkmaya çalışanlara göğüs gerebilsek. Umutsuzuz çünkü milli mücadeleyi başlatan kişilere terörist deniliyor hapislere tıkılıyor.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş