Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Fikret Akfırat | Ses Kaydının Ortaya Çıkardığı 10 Gerçek

  Erdoğan-Gül-Gülen rejimi çökmüştür. Kurumlar birbirini suçlamakta devlet içinde eşgüdüm sağlanamamaktadır. Türkiye Cumhuriyeti’nin temel kurumları; Türk Silahlı Kuvvetleri Dışişleri Bakanlığı ve MİT terörün ve terör örgütlerinin destekçisi konumuna düşürülmüştür. Türkiye Cumhuriyeti komşusuna saldırı için tertipler düzenleyen bir zavallı devlet haline getirilmiştir.

  Sınırlar PKK’ya teslim

  Erdoğan-Gül yönetiminin başta BM temel şartı olmak üzere her türlü uluslararsı hukuk kuralını ihlal ettiği açığa çıkmıştır. Öcalan ile görüşme sürecini yürüten MİT Müsteşarı toplantıda ancak CIA-MOSSAD mensuplarının yapabileceği pervasızlıkta düzenleyeceği tertipleri açıkça söylemektedir. Yapılan iş o kadar ağır bir suçtur ki işi yapanlar ellerine yüzlerine bulaştırmakta bir türlü “cesur kararlar” alamamaktan söz etmektedirler. Amerikalılar hiçbir zaman olmadığı kadar açıktan ve resmi olarak Türkiye Cumhuriyeti karar alma sürecinin parçası haline getirilmiştir. Suriye’deki gelişmeler için Genelkurmay’da düzenlenen kriz koordinasyon toplantısına katılmakta ve Suriye’de uçuşa yasak bölge uygulaması için planlar dağıtmaktadır.

  Önce ekonomik sonra fiziki sınırlar delik deşik edildi. Türkiye’nin ekonomik bağımsızlığını ortadan kaldıran uygulamalarla ulusal sınırların delik deşik edilmesi atbaşı gitti. Çuval olayından sonra Türkiye’nin ileriden savunma uyarınca Irak’ın kuzeyinde bulundurduğu güçlerini çekmesiyle Irak sınırını adım adım PKK’ya teslim ettiler. Ergenekon Balyoz tertipleri ve Öcalan-Erdoğan görüşmeleriyle yürütülen projeyle güneydoğu da PKK’ya bırakılmak isteniyor.

  2011’den itibaren Suriye sınırı önce şeriatçı terör gruplarına teslim edildi. Ardından Suriye sınırı da parça parça PKK’ya teslim ediliyor.

  Ulusal güvenlik tehdidi

  Tayyip Erdoğan Abdullah Gül Ahmet Davutoğlu “ulusal güvenliğe karşı casusluk” faaliyetinden söz ediyor. Ulusal güvenliğe karşı eylem ve casusluk komşularına karşı yabancı devletlerle işbirliği içinde tertiplerle savaş hazırlığı yapmaktır. Türkiye Cumhuriyeti’ni bu noktaya getiren devletin kurumlarını terörist destekçisi haline getiren PKK’yı büyüten Gül-Erdoğan yönetiminin bizatihi kendisi ulusal güvenlik sorunudur.

  Ulusal güvenlik sorunu olan;

  Ergenekon Balyoz vb. tertiplerle Türkiye’nin milli devletini yıkmak için Türk Silahlı Kuvvetleri’nin gelecek 10 yıllarındaki en birikimli kurmay kadrosunu tasfiye etmektir.

  Bu tertipler vasıtasıyla Türkiye’nin iç ve dış tehdide karşı en mahrem savaş planlarının ve ulusal güvenlik bilgilerinin ortalığa saçılmasına neden olmaktır.

  Şimdi geldiğimiz noktada Erdoğan-Gül-Gülen yönetiminin devleti mafya-tarikat-gladyo rejimi tel tel dökülmektedir.

  Ses kaydındaki 10 gerçek

  1. AKP Hükümeti 2011 yılından beri teröristleri silah ve mühimmatla desteklemiş MİT teröristlere 2 bin TIR’a yakın silah ve mühimmat yollamış.

  2. Genelkurmay Suriye’ye karşı savaşmak üzere bin kişilik özel ordu kurmuş.

  3. Genelkurmay Hakan Fidan’ın isteği üzerine bu özel orduyu yönetmek üzere bir general görevlendirmiş.

  4. Oluşturulan özel ordu Çobanbey’e kadar gitmiş.

  5. Başbakan IŞİD adlı örgütün Süleyman Şah türbesine yönelik tehdidinin Suriye’ye müdahale için bir imkan olarak değerlendirilmesini istemiş.

  6. Suriye’ye askeri müdahale için Irak’ın kuzeyinde Körfez Savaşı sonrasında olduğu gibi Özel Kuvvetler’in bölgeye operasyon yapması tartışılmış.

  7. 2011’den beri Suriye’ye TSK’nın doğrudan askeri müdahalesi yönünde hazırlıklar yapılmış ancak Davutoğlu’nun deyişiyle “cesur kararlar” alınmadığı için gerçekleştirilememiş.

  8. Toplantının yayınlandığı gün harekat emri verilmiş. TSK “yıldırım harekat mesajı” yayımlamış.

  9. Suriye’ye savaş için gerekçe üretmek üzere MİT mensuplarının Suriye içine girip Suriye atmış gibi Türkiye’ye füze saldırısı tartışılmış. Türkiye’nin askeri müdahale bahanesi için Süleyman Şah türbesine saldırının MİT tarafından gerçekleştirilmesi konuşulmuş.

  10. Karargah’taki toplantıda ABD’liler uçuşa yasak bölge planlarını dağıtmış.

  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

  29 Mart 2014 09:41


  ulusalkanal.com.tr

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Suriye tapesine montaj diyemediler yanarım yanarım ona yanarım. (:


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş