Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Can
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Necati Doğru | Canlan Haydi Canım Türkiye!

  Olaylar da dile gelip haykırıyorlar. Her gün yeni şeyler öğreniyoruz.

  Dondurulmuş tavuk.
  Dondurulmuş balık.
  Dondurulmuş sebze.

  Dondurulmuş fezleke de varmış. Fezleke; zimmet dolandırıcılık hırsızlık kaza yapıp ölüme sebebiyet verme ihaleye fesat karıştırma görevi kötüye kullanma terör örgütünün propagandasını yapma çeşitli kanunlara karşı gelip suç işleyenler hakkında yazılmış hukuki soruşturma özetine deniyor.

  Meclis fezlekeyi alıyor.
  İşleme koymuyor.
  Donmuş fezleke oluyor.

  Bugün Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde milletvekilleri hakkında 1000’e yakın fezleke dondurulmuş olarak bekletiliyor. Bunlara şimdi; 4 bakan hakkında tutulan 4 fezleke daha eklendi. Oğulları rüşvet doları dolu kasayla cepleri Euro ile dolu hediye takım elbiseyle rüşvetçi Sarraf’ın uçağıyla yapılmış umreyle yakalanmış 4 bakanın fezlekeleri Adalet Bakanlığı’na gönderildi.

  4 fezleke daha donmaya konuldu.

  * * *

  Haklarında fezleke bulunan milletvekillerinin dokunulmazlıkları kaldırılıp işledikleri suçtan mahkemeye çıkartılıp yargılanması gerekir. O zaman Meclis’te adam kalmayacak. Çünkü Başbakan’ın bile “zimmet kamu taşıma biletlerinde kalpazanlık resmi evrakta sahtecilik cürüm işlemek için teşekkül oluşturmak” tan fezlekesi var.

  Anlayacağınız Milletvekili dokunulmazlığı arkasına sığınarak “Türkiye’nin Meclis’i fezleke dondurmanın soğuk hava deposu” yapılmış. Başbakan Meclis Başkanı Bakanlar parti başkanları milletvekilleri Meclis kokmasın diye düşünüyorlar
  Çok düşünceliler!

  * * *

  Bu fezleke donmuşluğu içinde; Türkiye dünya yolsuzluk rüşvet kirlilik pislik sıralamasında ilk sıralarda yer alırken “uçan tekmelerin atıldığı” Meclis’inde; hükümetin hesap verebilirliğini tamamen ortadan kaldıracak başbakanın oğlunu soruşturmadan kaçıracak mahkemelerin bağımsızlığını yok edecek yargıçların ve savcıların sadece hukukun adamı olmalarını sakatlayacak bir kanunu çıkartmaya soyundu.

  Meclis’te en beğenilen aslan.
  Uçan tekme atan Zeyid Aslan!
  3 dönem aday gösterildi.
  3 dönem AKP’den vekil oldu.

  Üç dönem sonunda Meclis’te donmuş fezleke sayısı 1000’i geçti. Zeyid Aslan’ın milletvekili maaşı ise canlılığını korudu. Bütün milletvekilleriyle birlikte halktan gizlenerek en son yüzde 20 zam yapıldı. Zeyid Aslan’ın maaşı ayda 18 bin lirayı geçti. Yılda 20 bin TL’lik telefon konuşma parası Meclis Bütçesi’nden ödeniyor. Her birinin aylığı 4 bin TL’yi geçen 1 sekreter 1 danışman 1 danışman yardımcısı kadrosunda özel şoförünün de aylıkları Meclis Bütçesi’nden karşılanıyor.

  * * *

  Meclis’te bini aştı donmuş fezleke.
  Sen de canlan haydi canım Türkiye!

  Safmışız dolması!
  Zaten biliyorduk yazıyorduk.11 yıldır suç ortağıydılar. Fethullah Gülen taraftarı polisler ile savcılar sahte belge üretiyor Tayyip Erdoğan taraftarı muktedirler de onları koruyor kolluyor seyrediyor “kimin evinin basılıp kimin içeri alınacağının isimlerini gazetelerinde” yayınlıyorlar; ordunun subaylarını profesörleri gazetecileri hapse atıyorlardı. Şimdi muktedirler Fetullah’çı savcıların ve polislerin “aynı kumpası” iktidara da uygulamak için dosya biriktirdiğini söyleyerek “çok safmışız paralel yapı kurmuşlar görmemişiz” diyorlar. Tamam da; para dolu kasalar dolar dolu ayakkabı kutuları başbakan oğlunun vakfına yapılan bağışlar AVM bahçesinde ellerinde Jammer ile para alışverişi yaparken görüntülenen bacanaklar da mı üretilmiş sahte belgeler?


  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

  15 Ocak 2014
  Sürmenaj, Bunu Beğendi.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Bugün buraya gelmeleri de Fethullah Gülen sayesinde değil miydi?

  Ben olsam ben de Fethullah gibi yapardım.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş