Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Can
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Nihat Genç : Bildiri

  Gönül ister ki ve ideal olan o ki yolsuzlukların hırsızlıkların cemaatin ayrım gayrım yapmadan hepsinin üstüne gidecek bir güç’ümüz olsun.

  Yargı makamlarını hırsızlıkla ele geçirenlerden hırsızları yargılamayı bekleyenlerimiz var.

  Gelin görün ki an itibariyle ya cemaat ülkeyi tam anlamıyla ele geçirecek ya Tayyip Saddamlaşacak.

  İki ucu boklu bu değneğin önce hangi tarafından tutalım bahsi muhalifleri aptalca ikiye böldü ölümlerden ölüm beğen diyen bu bahis üzerine naçizane görüşümü sunuyorum hangisine öncelik verelim diye bir sorun yoktur çünkü an itibariyle ülke işgal altındadır sabahtan beri emniyet yargı polisi konuşuyorsunuz ORDU’NUN HALİNİ KONUŞAN YOK.

  Etrafının sarılı olduğu korkusu aşikar Tayyip Bey’in uçaklardan inmeye pek niyeti yok durum şaka hiç değil.

  Etrafını saran gizli güçlerden Tayyip Erdoğan kısmen korunabiliyor ama Cumhurbaşkanı’nın kurtulma şansı hiç yok çünkü tam anlamıyla ‘kıskas’ altında deyim yerindeyse ‘rehine’ gibi.

  Tayyip Erdoğan uçaktan inebilmek için önce emniyet temizliği emrini verdi ve sonra medyası hücuma geçti sonra da HSYK’nin iptaline uğraşıyor ve böylelikle Tayyip Bey Saddamlaşarak kurtulacak diyoruz ama Saddamlaşma bile Tayyip Erdoğan’ı kurtaramaz çünkü cemaatin ordudaki gücünü kıracak imkanı bilgisi istihbaratı yok.

  Nasıl Gezi Direnişi’nde birbirini tanımayan geniş kitleler ‘direnişte’ aynı safta birleşti şu anda ülkemizin yine barışçıl bir HALK ORDUSU kurmaktan başka şansı yoktur.

  Ve muhalefetten bugünlerde gamsız oğlan Sarıgül ağzıyla hukuk yasa demokrasi nutukları dinlemeye başladık ey Allahım bu zamana karşı iç savaşta nasıl oldu da muhalefet kendi ellerini kendi bağlayıverdi muhalefetin gözleri kör oldu.

  CEMAATİN ORDU YAPILANMASI BİLGİLERİ ŞU ANDA İÇERDE YATAN SUBAYLARIN BELLEĞİNDE

  Kardeşlerim Tayyip’in adamları ve muhalefet hala salaklık peşinde tehlike ordu’dadır ordunun elinde uçaklar savaş gemileri ve tanklar vardır ordu kadroları tam bir muammadır ama birçok kadrolar afişe olmuş mahkeme tutanaklarında delillendirilmiştir.

  Yapılacak ilk iş içerdeki komutanların yazdıkları kitaplara göz atmaktır.
  O kitapları bir zahmet hızla okuyun orduya nasıl sızılmış nerelere sızılmış hangi kumpaslar nerelerde düzülmüş tane tane isim adres verilerek anlatılmıştır.

  Gözler ordu’ya çevrilmeden bu iç savaşın önünü almanın yolu yoktur.
  Cemaatin ordu yapılanması bilgileri şu anda içerde yatan subayların belleğinde ve bir kısmı kitaplarındadır. Sayın Genelkurmay başkanının ordu içindeki yapılanmaya hakim olmasını düşünmek saflıktır.

  Muhaliflerin bu süreçte birbirlerine ve boşuna ve körü körüne ne düşmanlık ne hayranlık ne taraf durmasının hiçbir anlamı yoktur muhaliflerin bu süreçteki görevi acildir önce içerdekilerin çıkartılması sonra gözlerin hep birlikte ordu’ya odaklanması şarttır.

  Süslü nutuklar devrimci naralar zamanı hiç değildir iki ayrı odada iki ayrı çocuğun aynı anda can çekişirken önce onun mu yoksa bunun mu imdadına yetişeyim diye felsefi teorik mülahazalarla vakit geçirmek aptallığın ta kendisidir.

  Her iki ayrı odada iki çocuğunuzu da ayrı ayrı öldüren cemaatin gizli yapılanması baş düşmanızdır. Bulaştığı her şeyi kangrenleştiren emniyeti de orduyu da siyaseti de aynı anda zehirleyip öldüren ve hangisine yetişeyim diye sizi çaresiz bırakan da cemaattir.

  Ve en kılcal damarlara kadar sızmış cemaat üyelerinin teşhisi ifşası sökülmesi herkes için yaşamsal önemdedir ve Türkiye halkının bu tarifsiz şeytana karşı meydanlarda bir büyük demokratik ‘halk ordusu’ gücüne yeniden dönmesi şarttır.

  Tayyip’in adamları hala kertenkele kuyruğu kesmekle meşgul.

  ÜLKE HER AN HER TÜRLÜ DARBE SUİKAST İÇ SAVAŞ GİBİ KARIŞIKLIĞIN İÇİNE DÜŞMESİ AN MESELESİ
  Bu tarafta bizlerin bu mahkemelerde neler çekildiğini neler konuşulduğunu kimler tarafından itham edilip tasfiye süreçleri yaşatıldığının derinine içine girmek hala istemiyorlar.

  Ve ordu’da şu an capcanlı komuta kademelerinde yaşanan cemaat gücünü görmeyi sanki hepsi ve hepimiz seslendirmeye korkuyoruz evet korkulacak kadar ölümcül geniş bir yapılanma.

  Sanki çok lüks zamanımız varmış gibi tartışanların hepsine söylüyorum ‘öncelik’ tartışmasıyla birbirlerine ibişçe düğümlenip kilitlenen bütün muhaliflere sesleniyorum:

  Ordunuz cemaatin kadrolarıyla felç olmuştur ülke her an her türlü darbe suikast iç savaş gibi karışıklığın içine düşmesi an meselesidir ve cemaat ordudaki bu gizli derin güç’ün tehdidi ve güveniyle gizli yapılarını bu badireden kurtarmayı garanti altına almıştır.

  Bu işin önceliği teorisi düşünülecek zamanı yok önce gırtlağınızı sıkıp boğmakta şah damarınızı kesmekte olan o iblislerin elinden kurtulacaksınız işte ikinci defa Gezi’deki gibi ‘halk’ olacağız yeniden muhalif sen ben ayırmadan hep birlikte kardeşçe ‘halk ordusu’ olacağız…

  Hepimizin utancıdır an itibariyle Türkiye’de ne Tayyip’in ne muhalefetin bu derin odakları tespit edecek üzerine gidecek bilgisi deneyimi ve gücü yoktur.
  Şu an içimizde hiç kimsenin sınav sorularını yirmi yıldır çalan cemaat şebekesini yakalayacak gücü yoktur.

  İçimizde hiç kimsenin şu an amiral kara hava komutanlarına kadar cemaat gizliliğiyle yerleştirilenleri bulup çıkartacak kadar bilgisi istihbaratı yoktur.
  İçimizde hiç kimsenin kumpas olduğu aşikâr Ergenekon ve Balyoz tezgâhlarını düzen çeteleri bulup ortaya çıkartacak gücü yoktur.

  Ve kardeşlerim soralım hava deniz kara komutanlık makamlarını kumpasla çalıp oturanlar HIRSIZLAR’ın en daniskası değil mi?

  Ve kardeşlerim soralım yargıya çöreklenenler o makamları sınav sorularıyla çalmadılar mı o makamlara yerleşenler muhaliflerine kumpas davalar açıp yollarını kesip o makamlara HIRSIZLIKLA oturmadılar mı?

  Ordu tam anlamıyla felç olmuş ve taburlarına birliklerine okullarına kadar sakatlanmıştır.

  Bakın an itibariyle binlerce görevden almaya rağmen emniyet’in temizlenmesinin imkansız olduğunu hem hükümet hem yazarlar hem halk söylüyor peki emniyet’ten daha gizli ordu’yu hangi güç hangi istihbarati bilgi temizleyecek soranınız yok.

  Bu hasta iktidarsız pecmürde ülke bizim ülkemiz olamaz bizim de önceliğimiz yeniden hep birlikte olalım sağcısı liberalı solcusu hepimiz Ordu’daki bu karanlık yapılanmaya karşı barışçıl ve demokrat BİRLİKTE EL ELE olmak zorundayız.

  Bu zor günlerin BUGÜN’ün hatırına hedefi doğru göstermeli ve hepimiz hangi görüşten hangi ideolojiden olursak olalım yeniden kolkola olalım.
  Bir ömrümüzü ve ülkemizi heba eden cemaat tartışmaları nihayetinde ilk defa:

  DERİN DEVLET’in ‘PARALEL DEVLET’in’ ‘DEVLET’TEKİ GİZLİ YAPILANMANIN’ ipuçlarını izini varlığını gözlerimin içine kadar sokmuştur.
  Bu gizli yapılanma Türkiye gündemine gölgesini bu kadar açık net düşürmüştür.

  Hem halkımız hem de aydınlarımız bu canavarı ilk defa kuyruğundan kıskıvrak tutacak kadar bir büyük şans yakalamıştır…

  Bu bir daha ele geçmez fırsatı kaçırırsak bir ülkeyi bir demokrasiyi hak etmemiz bir toplum bir halk bir demokrasi olmamızın İMKANI yoktur.

  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

  09.01.2014

  Odatv.com
  OkyanusunKalbi and Sürmenaj like this.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Nihat Genç'e ne oluyor böyle ya.. 17 aralıktan beri iktidarın düştüğü duruma üzülüyor gibi yazılar yazıyordu. Şimdi de paralel yapıyı temizlemek için RTE'den medet ummamızı gerektiğini söylüyor. Hiçbir insan istemeden iç işlerimize dışardan başkasını sokmaz. Aynı amaca hizmet ettikleri için ve çıkarları olduğu için göz yumuldu. Şimdi bizleri de bu paralel devlet safsatasına inandırmaya çalışıyor. Bir paralel devlet varsa da kendileri sayesinde oldu halkı böldü. Olanlarda akılcı davranırsak önce iktidarı temizleyip paralel devletle savaşmalıyız. Seçimlerde ideolojilerimizi bırakıp birlikte olmalıyız. Umutsuzluk bizi yıkmadan akılcı davranmalıyız.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş